Back to Question Center
0

Semalt توضیح می دهد چگونه برای دریافت گزارش های گوگل آنالیز قابل اعتماد

1 answers:

می توان گفت که همه ما از ترافیک واقعی و معتبر در وب سایت های ما و تنها گزارش های قابل اعتماد گوگل آنالیتیو می خواهیم. راه های زیادی برای ایجاد آن وجود دارد. اگر از آدرس های IP ثابت استفاده می کنید، می توانید به راحتی اطلاعات خود را با دنبال کردن این راهنما ایجاد کنید - grain bin temperatue sensors. در اینجا، راس باربر Semalt مدیر موفقیت مشتری، به شما می گوید که چگونه از فیلترهای آدرس IP برای حذف ترافیک خارجی از ترافیک داخلی در Google Analytics استفاده کنید.

مزایا و معایب فیلتر آدرس IP

اول از همه، ما باید در مورد مزایا و معایب فیلتر کردن آدرس آی پی بدانیم. گوگل آنالیز به طور گسترده ای برای ردیابی مشتریان بالقوه و جدی خود و نحوه ارتباط کاربران با صفحات وب شما مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که گزارش های تجزیه و تحلیل شما حاوی بازدید کننده های خارجی و داخلی است، پس برای شما تفاوت بین آنها دشوار است. اما هیچ چیز نگران نباشید زیرا شما می توانید Google Analytics خود را از شناسایی و ردیابی بازدیدکننده های داخلی و خارجی متوقف کنید. این امکان وجود دارد که شما لیست های مختلف را ایجاد کرده و تمام IP های موجود را وارد کنید. شما باید در نظر داشته باشید که فیلتر کردن آدرس IP تنها زمانی اتفاق می افتد که از آدرس های IP ثابت استفاده کنید. یک آدرس IP ثابت است که نمی تواند تغییر کند. این استفاده می شود تا بدانید که اطلاعات وب سایت و تجزیه و تحلیل شما قابل اعتماد است..اکثر کاربران به لیست های سفارشی در IP های خود نیاز ندارند، بنابراین می توانند از آدرس های IP پویا استفاده کنند که می توانند با زمان تغییر، تغییر یا تغییر نام دهند. اجازه بدهید در اینجا به شما بگویم که آدرس IP شما هرگز با شما سفر نخواهد کرد، بدین معنی است که شما باید هر زمان که به یک اتصال Wi-Fi دسترسی پیدا می کنید، آن را وصل کنید. تمام این فعالیت ها به طور خودکار در Google Analytics ثبت می شوند.

یک فیلتر آدرس IP در Google Analytics ایجاد کنید

برای ایجاد فیلترهای آدرس IP، شما باید همه چیز را درباره IP عمومی و خصوصی خود بدانید. یکی از ساده ترین راه های انجام این کار این است که بدانید کدام نوع IP ها توسط Google قابل قبول است. هنگامی که پاسخ خود را به این سوال می دهید، برای فیلتر کردن وب سایت های شما در Google Analytics آسان است. اول از همه باید حساب Google Analytics خود را باز کنید و وبسایتی را که میخواهید فیلتر کنید را انتخاب کنید. گام بعدی باز کردن گزینه exclude و کلیک بر روی نوع فیلتر است. در اینجا شما می توانید آدرس IP خود را وارد کنید و فیلترها را به بخش نمایش ها اعمال کنید. حالا شما باید تنظیمات را ذخیره کنید و از ترافیک داخلی با اطلاعات ترافیک خارجی خود مخفی نکنید.

یک روش جایگزین برای فیلتر کردن آدرس IP

اگر نمیتوانید فرایند ذکر شده در بالا را درک کنید، می توانید از روش دیگری برای فیلتر کردن آدرس IP خود استفاده کنید. MonsterInsights اجازه دسترسی به تعداد زیادی از فیلترها را می دهد. شما می توانید فیلتر های انتخابی خود را انتخاب و فعال کنید تا پیغام IP وبسایت خود را دنبال کنید. آنچه که شما باید انجام دهید اینست که نقش هر کاربر را تعیین کنید و Google Analytics را از چندین روز از فعالیتهای خود رد کنید. با استفاده از این ابزار، شما می توانید بیشتر تعامل و تعداد زیادی از کاربران در وب سایت خود را مشاهده کنید، و آسان است که ردیابی نقش، رفتار و تعامل خود را با صفحات وب خود را

November 28, 2017