Back to Question Center
0

Semalt پیشنهاد راهنمای Google Analytics برای مبتدیان

1 answers:

به عنوان یکی از ابزارهای برتر که به سنجش پیشرفت کسب و کار کمک می کند، تاثیرات گوگل آنالیتیک در موتور جستجو بهینه سازی نمی تواند برطرف شود. گوگل آنالیز یکی از بهترین ابزارهایی است که عملکرد وب سایت شما را بهبود می بخشد، تعداد بازدیدکنندگان سایت شما و میزان بازده سایت شما .

دستیابی به نوع مناسب ترافیک برای جستجوگرها و فیلتر کردن رباتها و ترافیک داخلی نمیتواند به اندازه کافی تاکید شود. به عنوان یک استارت، درک اصول اولیه جستجوگرها و نحوه فیلتر کردن ترافیک ناخواسته از شکستن گزارشات Google Analytics بسیار مهم است - truck appraisal sheet.

دستورالعمل های ساده ای از Igor Gamanenko، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، به شما کمک می کند تا به طور کامل از تجزیه و تحلیل Google Analytics مطلع شوید.

شرایط Google Analytics

هنگامی که به Google Analytics می آید، نیازی به درک اصطلاحات اساسی به خوبی بر روی آن تأثیر نمی گذارد. برای مثال، توصیه می شود در هنگام نصب کد Google Analytics در وب سایت خود از روش های مناسب پیروی کنید تا از دست دادن اطلاعات ارزشمند جلوگیری شود. در این آموزش، میزان گشت و گذار، بازدیدها و بازدیدکنندگان منحصر بفرد توضیح داده خواهد شد تا بتواند گوگل آنالیز را درک کند..

کد گواهینامه Google Analytics

هدف قرار دادن بازار هدف به معنای آن است که به موتورهای جستجو بهینه سازی می شود. کد ردیابی Google Analytics نقش مهمی در جهت کمک به مشاوران بازاریابی یا صاحبان وب سایت ها دارد که پیشرفت های کمپین آنها را اندازه می گیرد. ردیابی کردن که بازدید کننده های منحصر به فرد شما از چه چیزی کمک می کند تا کسب و کار خود را بهتر تجربه آنلاین خود را برای افزایش تعامل با کاربر و رانندگی نوع مناسب از وب سایت های ترافیکی.

برای داشتن یک مبارزات موثر، در دراز مدت، تنظیم اهداف خود را در Google Analytics و پیگیری آنها را اغلب. یک مبارزات انتخاباتی موثر در جستجوگرها همچنین می توانید با استفاده از بازی سر در وب سایت خود و به جز ربات ها از گزارشات GA خود

ردیابی رویدادهای وب سایت با استفاده از GA

گوگل آنالیز یک ابزار منحصر به فرد است که به مشاوران بازاریابی برای ردیابی رویدادهایی که در یک کمپین انجام می شود کمک می کند. وقتی که به بازاریابی آنلاین می آید، نمی دانید که کجا پتانسیل شما به دست می آید. گوگل آنالیتیک صاحبان وب سایت را در موقعیتی بهتر قرار می دهد تا با توجه به سلیقه ها و ترجیحات خود از طریق استفاده از میزان باز گشت، توجه مخاطبان را جلب کند.

استفاده از Google Analytics در لینک های خروجی

درک اینکه هر وب سایت به کل لینکهای خروجی وابسته است، شما را در موقعیت خوبی قرار می دهد تا موتورهای جستجو را بهینه سازی کند. ارسال محتوای تازه و اصلی در وب سایت خود بسیار مهم است وقتی که به بازاریابی محتوا می آید. از لینک های خروجی استفاده کنید تا به بازار هدف خود برسید و در بلند مدت به ترافیک واقعی دست پیدا کنید. برای شروع، توصیه می شود که نحوه استفاده از لینک های خروجی و نحوه ارائه آنها را در Google Analytics خود

آیا تا به حال در اندازه گیری چگونه کارکنان خود را با بازدید کنندگان و کاربران بالقوه خود مشارکت می کنید؟ هدف قرار دادن مخاطبان هدف در زمان واقعی مستلزم تعیین و تلاش اضافی است. تعدادی از مقالات منتشر شده است که در مورد اینکه چگونه داده های ناخواسته از داده های Google Analytics حذف می شوند منتشر شده است. اجازه ندهید که اسپم ها وب سایت شما را کنترل کنند. از طریق راهنمای شروع Google Analytics بروید تا درک عمیقی از نحوه عملکرد GA داشته باشید.

November 29, 2017