Back to Question Center
0

Semalt Shares انگیزه جستجوی توییتر برای تقویت مشارکت مشتریان

1 answers:

چگونه شما فیلتر و پیدا کردن بحث هایی که در رسانه های اجتماعی مهم هستند؟ فیس بوک و توییتر منبع عالی جذب بیشتر و بیشتر افراد در اینترنت هستند.

اگر شما می خواهید مشارکت مشتری را برای کسب و کار خود افزایش دهید، باید از این روش ها و استراتژی های پیشرفته توییتر از Frank Abagnale، متخصص Semalt ، یاد بگیرید.

به اشتراک گذاری تعداد زیادی از توییت بدون تمرکز از بحث به شما نمی دهد نتایج دلخواه. بنابراین، مهم است که سایت های رسانه های اجتماعی خود را عاقلانه استفاده کنید و برخی از روش های جدید را برای دریافت نتایج مورد نظر خود بیاموزید.

گفتگو را با یک جریان جستجوی سفارشی شروع کنید

توییتر منبع عالی جذب بسیاری از افراد است - outils gestion temps gratuit. شما باید با استفاده از این پلتفرم با دیگران صحبت کنید و تعدادی از مسابقات، کمپین ها، آزمون ها را برگزار کنید و در مکالمات با جریان های جستجوی سفارشی شرکت کنید. شما نباید فراموش کنید که هنگام استفاده از توییتر از هشتگ استفاده کنید اگر جدی در مورد جذب بیشتر و بیشتر افراد به سایت یا کسب و کار آنلاین خود باشید. جستجوی پیشرفته توییتر به کاربران کمک می کند که در بحث های ارزشمند زوم کنند. به علاوه، آنها به شما فرصت های زیادی برای ایجاد جوامع آنلاین شما می دهند تا بتوانید با افراد زیادی تماس برقرار کنید..به خودتان اجازه دهید تا از کلمات کلیدی، کلمات کلیدی، عبارات و گزینه های جستجو توییتر عاقلانه استفاده کند، به طوری که شما می توانید نتایج مطلوب را به آسانی دریافت کنید. هنگامی که یک رویداد را اجرا می کنید، همیشه باید اطمینان حاصل کنید که در Twitter تبلیغ می شود و شما باید بتوانید بیشتر و بیشتر افراد را جذب کنید. بعضی از ابزارها برای تنظیم رویدادهای خود به صورت خودکار در دسترس هستند، به طوری که با استفاده از توییتر شما بدون هیچ زحمتی باقی بمانید.

مکالمات محلی

شما باید از ویژگی جالب جستجو توییتر واقع شده در Hootsuite برای پیدا کردن مکالمات مناسب در اینترنت استفاده کنید. این به شما مکالمات geo-locate را فراهم می کند به طوری که شما می توانید برنامه ریزی و شروع به برقراری ارتباط با شبکه را در اسرع وقت اعلام تاریخ رویداد خود را. علاوه بر این، اگر شما یک کسب و کار آجر و ملات داشته باشید، باید مردم محلی را هدف قرار دهید. این امکان استفاده از گزینه های پیشرفته جستجوی توییتر امکان پذیر است و به مکالمات تنها در منطقه مربوطه کمک می کند.

کشف عوامل کلیدی رسانه های اجتماعی

توییتر برای کسانی که از مکالمه حرفه ای استفاده می کنند مفید است. با استفاده از این سایت رسانه اجتماعی، شما به راحتی می توانید تأثیرگذارترین عوامل اجتماعی را کشف کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. جریانهای جستجو پیشرفته توییتر را می توان برای پیدا کردن بسیاری از نفوذگران در صنعت خود استفاده کرد. شما باید از گزینه جستجوی توییتر برای پیدا کردن نام و نام خانوادگی خود استفاده کنید و هشتگ و همچنین کلمات کلیدی مرتبط را وارد کنید. ایده دیگری این است که شما می توانید از فیلتر نمره کلوت برای قرار دادن تأثیرگذار از صنعت خود استفاده کنید. بگذار توییتر بقیه را اداره کند، و شما می توانید از موفقیت در اینترنت لذت ببرید.

شما باید یک لیست از پیروان خود را ایجاد کنید و از آنها سوالاتی در مورد مناسب ترین تاثیر گذاران صنعت بپرسید. این موجب صرفه جویی در زمان زیادی می شود و شما بدون هیچ مشکلی می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. همیشه به یاد داشته باشید که هیچ راهی برای موفقیت وجود ندارد، بنابراین شما باید آماده باشید تا سخت کار کنید.

November 29, 2017