Back to Question Center
0

Semalt سهام 10 بازدید آسان برای افزایش SEO

1 answers:

وقتی به صحبت کردن در مورد دید آنلاین و بهینه سازی موتور جستجو می پردازیم، یکی از رایج ترین چیزهایی که به ذهن ما می آید این است که چگونه صفحات را بهینه سازی کنیم و از توصیف های متا و همچنین کلمات کلیدی در محتوای ما استفاده کنیم . استراتژی ها و روش های مختلفی برای مراقبت از خود وجود دارد، مهم نیست که شما در حال انجام جستجو در صفحه یا SEO نیستید. اینترنت یک چشم انداز وسیع با تریلیون وب سایت است، بنابراین شما می توانید نام تجاری خود را در نتایج موتور جستجو تنها اگر شما می دانید که چگونه به هدف مخاطبان مناسب.

در اینجا برخی از سریع بازدید از جیسون آدلر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، برای بهبود بخشیدن به SEO بسیار

№1 بهینه سازی لیست های محلی شما

اولین کاری که باید انجام دهید این است که لیست های محلی خود را بهینه سازی کنید. هماهنگی در وب جهانی گسترده بسیار مهم است و ممکن است مردم برای صرف وقت زیادی در وب سایت شما دشوار باشد. به همین دلیل است که شما باید آنها را به سمت معاملات ساده و شگفت انگیز جذب کنید - registro x dominio. یک لیست محلی شامل شماره تلفن، آدرس، شناسه ایمیل و دیگر چنین اطلاعاتی است. با ارائه آن به مشتریان خود، می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها در دست امن هستند و شما آماده دریافت سفارشات خود را به طور جدی.

№2 مدیریت اعتبار شما

بسیار مهم است که شهرت آنلاین خود را مدیریت کنید. برای این کار، باید بر روی گرفتن تعداد زیادی از بررسی های مثبت، بازخورد خوب و رتبه بندی های آنلاین و بررسی هایی که درباره خود مشروعیت و قابلیت اطمینان خود صحبت می کنند تمرکز کنید. این موتورهای جستجوگر ایده ای را برای شما در مورد کسب و کار شما قابل اعتماد و متمرکز می دانند.

№3 به طور مداوم لیست کلید واژه شما را به روز می کند

شما باید لیست کلمات کلیدی خود را به صورت منظم به روز کنید. اگر روزانه بسیاری از مقالات را ایجاد می کنید، باید مطمئن شوید که کلمات کلیدی تکرار نمی شوند..به طور خلاصه، شما می توانید یک هفته را تنظیم کنید و لیستی از کلمات کلیدی که می خواهید در روزهای آینده هدف قرار دهید .

№4 SEO را برای سایت شرکت شما رزرو نکنید

شرکت های مختلف SEO را برای سایت های شرکت های خود ذخیره می کنند. اگر شما هم همین کار را بکنید، بگذارید به شما بگویم که اشتباه بزرگی انجام می دهید. در عوض، گاهی اوقات به عناوین صفحات، توضیحات، محتوای با کیفیت و تصاویر خود احتیاج دارید .

№5 ایجاد محتوای با کیفیت

ما نمی توانیم اهمیت مقالات با کیفیت و استفاده مناسب از کلمات کلیدی در آنها را نادیده بگیریم. شما نیازی به انتشار مقادیری از مقالات با کیفیت پایین در هر روز ندارید. در عوض، باید بر روی انتشار مطالب با کیفیت تمرکز کنید و به طور منظم سایت خود را حفظ کنید.

№6 پیوند دادن سایتهای شما با هم

اگر وب سایت های متعددی داشته باشید، می توانید آنها را با هم ترکیب کنید. این یکی از بهترین تکنیک های جستجوگرهاست و بسیاری از متخصصان آن را به مشتریان خود توصیه می کنند.

№7 کلمات خود را استفاده کنید

هنگامی که لینک ها را ایجاد می کنید، باید از کلمات خودتان استفاده کنید و متوقف به تکیه بر کلمات سایت های دیگر شوید. شما همیشه باید از متون لنگر استفاده کنید و به مقالات مختلف خود لینک دهید تا کاربران بیشتر و بیشتر درگیر شوند .

№8 کانال YouTube خود را نادیده نگیرید

اگر می خواهید رتبه خوبی را در نتایج موتور جستجو بدست آورید، هرگز نباید کانال یوتیوب خود را غافلگیر کنید و آن را با وب سایت خود متصل کنید. آپلود ویدئوهای با کیفیت در این کانال و ممکن است Google نقاط پاداش سایت خود را رتبه بندی کند. فیلم های خود را مستقیما به مقالات خود اضافه کنید تا افراد زیادی را جذب کنید.

№9 حفظ روابط اجتماعی شما

یکی از ساده ترین راه ها برای رسیدن به موفقیت در اینترنت، اجتماعی شدن جوامع اجتماعی است. شما باید به طور منظم از فیس بوک، توییتر، LinkedIn و Google+ استفاده کنید که بهترین سایت های شبکه های اجتماعی هستند.

شماره 10 موبایل در سال 2017

این درست است که سایت های موبایل دوستانه به احتمال زیاد جذب بازدید کننده بیشتر. برای رسیدن به نتایج عالی، سایت خود را پاسخگو و گوگل دوستانه کنید. گوگل رتبه بهتر را به سایت هایی می دهد که می توانند در بهترین حالت در هر نوع دستگاه مشاهده شوند

November 29, 2017