Back to Question Center
0

Semalt: روند جدید در جستجوگرها بازاریابی

1 answers:

ایوان کنوالوف Semalt Expert می گوید که پیاده سازی AI امکان استفاده از مزیت رقابتی را افزایش می دهد و این می تواند به دلیل جستجوی پیشرفته بصری، بیش از حد محلی و صدا باشد. اما هنوز هم، همانطور که ما در مورد مزایای AI اطلاع داریم، معرفی آن به کسب و کار خرده فروشی می تواند به یک چالش واقعی تبدیل شود. در این رابطه، کوین بابوفسکی، SVP و بازاریاب از جستجوگرها مزایای دقیق AI را به خرده فروشان ارائه می دهد. او توضیح می دهد که بسیاری از کاربران، درصد خود را تا 60٪، شروع به جستجو خود را از دستگاه های تلفن همراه. او توضیح می دهد که هیچ بازاریاب دیجیتالی وجود دارد که مشغول انجام جستجو در تلفن های همراه خود و یا به دنبال خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو محلی نیست - شركة عزل فوم بالجبيل.

با وجود اینکه تلفن های همراه در بازاریابی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند، متاسفانه، محققان از استفاده از AI و جستجو های صوتی چشم پوشی می کنند. در حال حاضر، بازاریابان بیشتر و بیشتر در معرض بسیاری از مشکلات خود را در کار، و همچنین افزایش رقابت در این زمینه است. خبر خوب این است که راه های ساده ای برای حل این مسئله وجود دارد. اول از همه باید با استفاده از خدمات بهینه سازی محلی موتور جستجو ، مشتری را در نظر بگیرید و همچنین نیازهای آن در لحظه خاصی از زمان را درک کنید.

کوین بابوفسکی همچنین معتقد است که استفاده از جستجوی صوتی، تغییر زیادی در عرصه بازاریابی خواهد کرد؛ زیرا می تواند به خرده فروشان و همچنین موتورهای جستجو کمک کند تا به درک بهتر از ترجیحات که مشتریان مختلف دارند. همچنین، در نوع مشتریان تغییر خواهد کرد. به عنوان مثال، به جای تایپ «ساختمانهای نیویورک»، آنها می پرسند «از کجا می توانم بهترین دیدگاه را در نیویورک پیدا کنم؟». این یک مزیت بزرگ و فرصت برای بازاریابان است که واقعا می تواند کسب و کار خود را بهبود بخشد و سالانه مقدار زیادی پول به دست آورد.

با این حال، این سوال که هنوز بیان نشده است این است: "تاثیر این در شیوه های SEO چیست؟" با توجه به این سوال، تمرکز اصلی به سایر کلمات کلیدی با دقت طولانی منتقل می شود، و این باعث می شود که استراتژی بهینه سازی شود. مردم برای برقراری ارتباط با ابزارهایی مثل الکسا و سیری استفاده می کنند. و توجه داشته باشید که این تعامل تقریبا همیشه شکل سوالات عمومی را می گیرد. در عمل، به این معنی است که شما می توانید سایت خود را با اضافه کردن یک صفحه پرسش و پاسخ یا ایجاد وبلاگ برای پاسخ دادن به سؤالات پرطرفدار بهبود دهید.

November 29, 2017