Back to Question Center
0

Semalt: راهنمای مبتدی برای چگونگی تنظیم مقالات فیس بوک برای پلاگین وردپرس

1 answers:

در سال 2015، رونمایی از مقالات فوری منتشر شد. پس از چند ماه پیش آنها در فیس بوک به طور جهانی منتشر شدند. با توجه به کارشناسان بهینه سازی موتورهای جستجو، مقالات فوری به طور کامل به پلاگین های وردپرس بستگی دارد. این مقالات فوری ایجاد می شود به طوری که پست های کامل شما در نسخه های بهینه سازی شده فوق العاده است - counter height outdoor chairs. پلاگین وردپرس به گونه ای طراحی شده است که مقاله های فوری بار تا 10 برابر سریعتر در دستگاه های تلفن همراه.

این راهنما، که توسط جک میلر تعریف شده است، مدیر موفقیت مدیران ارشد شرکت Semalt ، به شروع کنندگان و مبتدیان به دنبال فعال شدن پلاگین وردپرس خود کمک خواهد کرد.

محصولات فوری دارای سرعت 0-300 میلی ثانیه است که خواننده شما آن را دوست خواهد داشت. از طریق پلاگین وردپرس، مقالات فوری یک نسخه متفرقه، مینیمالیست سایت خود را بارگذاری می کند. این برای رسیدن به سرعت بالا است. بنابراین سایت کامل شما را بارگذاری نمی کند. به همین دلیل است که مقالات فوری از طریق پلاگین وردپرس ممکن است برای همه نیست

کسب و کارهای آنلاین کاملا وابسته به موتور جستجو بهینه سازی برای بهبود دید و افزایش تعامل کاربران. آیا شما یک صاحب وبسایت یا یک مشاور بازاریابی هستید که در بهبود دیدگاه کسب و کار خود در سیستم عامل های اجتماعی مانند فیس بوک کار می کند؟ مقالات فوری، شات نهایی است. طراحی مقالات شما می تواند به کسب درآمد واقعی ترافیک، افزایش تعامل و لینک ها پایان دهد. بهترین چیز در مورد استفاده از مقالات فوری در فیس بوک جنبه سازگاری است. به غیر از دادن مشتریان فرصت برای کار با تبلیغات، مقالات فوری نیز با برنامه های Google Analytics سازگار هستند..

نگاهی از فیس بوک در مقالات فوری

بر اساس یک آزادی که توسط Facebook Incorporation ساخته شده است، مقالات فوری به طور مستقیم در پلت فرم فیس بوک تبلیغ نمی شود. با این حال، مقالات به طور غیر مستقیم به ترویج و تولید می شوند، زیرا باعث افزایش پیوندها، سهام و ترافیک تولید می شود. به عنوان یک فرد کسب و کار آنلاین، شما قطعا برای استفاده از مقالات فیس بوک فیس بوک برای وردپرس انتخاب کنید.

مزایا و معایب مقالات فیس بوک فیس بوک برای وردپرس

مقالات فوری از طریق پلاگین وردپرس شامل مزایای زیادی نسبت به معایب است. این مقالات با Google Analytics سازگاری دارند، دلیل اصلی این است که به صاحبان وبسایت اجازه می دهد تا ترافیک جعلی را حذف کنند. مقالات فوری از طریق پلاگین وردپرس به صورت تلفن همراه و از این طریق کاربران را قادر می سازد از طریق لینک ها و لینک ها به راحتی به اشتراک بگذارند.

با این حال، این مقالات نتایج خوبی با زمینه های سفارشی و کد های کوتاه تولید ارائه نمی کنند. مقالات فوری از طریق پلاگین های وردپرس بهترین شات برای ناشران است که هدف آنها هدف قرار گرفتن تعداد زیادی از مخاطبان است.

نکاتی در مورد چگونگی اضافه کردن مقالات فیس بوک فیس بوک در سایت های وردپرس

  • دانلود و نصب مقالات فوری برای پلاگین وردپرس در وب سایت خود. برای نصب پلاگین وردپرس، داشبورد وب سایت خود را چک کنید و تنظیمات خود را پیکربندی کنید.
  • با انتخاب صفحه نماد «افزودن یک صفحه جدید»، «شناسه برنامه» خود را در وبسایت خود بسازید.
  • ایمیل مورد علاقه خود را در قسمت «برنامه ها برای صفحات» پر کنید.
  • دامنه وبسایت خود را در بخش "به ما بگویید در مورد وب سایت خود" وارد کنید.
  • روی دکمه بعدی کلیک کنید و بقیه روش را رها کنید. در گوشه سمت راست بالا، نماد «Skip Quick Start» را انتخاب کنید و برای شروع کلیک کنید.
  • تنظیم پلاگین وردپرس خود را باز کنید و مقادیر کپی شده از داشبورد وبسایت خود را کپی کنید.
  • پلاگین WP خود را فعال کنید و روند را کامل کنید.

افزایش مشارکت کاربران و ایجاد نوع مناسب داده برای کسب و کار آنلاین شما یک پیش نیاز ضروری است. فیس بوک یکی از سیستم عامل های برتر است که بهبود دید و دیدگاه های خود را افزایش داده است و افزایش سهام و لینک های کسب و کار B2B و B2C. در بالا توضیح داده خواهد شد شروع و شروع به کار به شروع به فعال کردن پلاگین وردپرس خود را

کمک خواهد کرد.
November 29, 2017