Back to Question Center
0

Semalt ارائه راه های آسان برای جذب میلیون ها دنباله توییتر

1 answers:

اگر جدی در مورد پیروان زیادی در توییتر جدی باشید، به موقعیت مناسب رسیده اید. در اینجا، آرتم Abgarian، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، به شما می گوید راه های فوق العاده ای برای به دست آوردن بیشتر و بیشتر پیروان توییتر.

شکار بی عیب

اغلب مردم شما را از بیوگرافی و تصویر نمایه شما تشخیص می دهند. به همین دلیل است که شما باید بی زرق و برق جذاب و جذاب برای جذب بیشتر و بیشتر افراد در پروفایل توییتر خود طراحی کنید - fuchsia band. جعبه بیوگرافی شما باید همه چیز را در مورد شخصیت، خانواده و زندگی حرفه ای خود به جهان بگوید. در اینجا شما باید 160 کاراکتر بنویسید و به شدت خود را توصیف کنید. از فضاهای زیادی استفاده کنید و تمام اصول زندگی خود را پوشش دهید تا مردم را تشویق کنید که از شما پیروی کنند.

عکس واقعی خودتان را آپلود کنید

اشتباه نخواهد گفت که برای حساب های جدید امکان آپلود تصاویر واقعی وجود ندارد. اما اگر حساب کاربری شما بیش از شش ماه باشد، باید عکس خود را آپلود کنید و جهان را در مورد شخصیت و ظاهر خود مطلع کنید. افرادی که در توییتر به سمت پروفیل هایی که عکس های جذاب دارند جذب می شوند، بنابراین هرگز نباید شخصیت های عجیب و غریب را آپلود کنید زیرا می تواند اعتبار کلی خود را خراب کند.

پاسخ به توئیتر به صورت عمومی

شما نباید احساس شرمندگی کنید تا درباره چیزهای مهم صحبت کنید. در حقیقت، اگر شما به طور آشکار به توییت پاسخ دهید و برخی از دوستان را تأیید کنید تا آنها را در بحث ها درگیر کنید، T به طور عمومی جواب می دهد، شما ممکن است تعداد زیادی از پیروان را دریافت نکنید و اعتبار آنلاین سایت خود را افزایش ندهید. مهم است که تنظیمات را به حساب توییتر خود تغییر دهید و مکالمات را عموم حفظ کنید. در عین حال نباید از کلمات ارزان یا احمقانه استفاده کنید در حالی که درباره پیروان خود چیزی مهم را در نظر می گیرید، جهان را ببینید که شما به عنوان تویت های منظم فکر می کنید یا می گویید.

دنبال کارشناسان و مانند صفحات مشهور

شما باید به کارشناسان زیر در توییتر و مانند صفحات محبوب توجه داشته باشید. برچسب های دیگران را به خصوص افراد مشهور در پست های خود برای افزایش شمار پیروان خود تکرار کنید. با پیروی از افراد مناسب، می توانید اطمینان حاصل کنید که آنلاین را متوجه شده اید و می توانید یک بحث برای افزایش تعداد پیروان خود در توییتر ایجاد کنید.

هیچ چیز نگران نباشید اگر برخی از افراد شما را نادیده بگیرند اما شما می توانید با به اشتراک گذاشتن مطالب جذاب و بحث در مورد چیزهای خوب در توییتر، تعداد زیادی از پیروان را دریافت کنید.

کمک به مردم آنلاین

شما باید به افراد در توییتر برای افزایش تعداد پیروان خود کمک کنید. با دیگران ارتباط برقرار کنید و بهترین کار را برای حل مشکلات خود انجام دهید. نگه داشتن همه چیز در گفتگوها و کسب درآمد در رسانه های اجتماعی با استفاده از سایت و تبلیغات خود. در هنگام کار آنلاین، اگر متوجه شوید که کسی به کمک شما نیاز دارد، باید برای کمک به آنها آماده باشید.

نتیجه گیری

آخرین، اما نه کم، شما باید اغلب صدای جیر جیر به طوری که مردم را جذب به حساب توییتر خود را. تقریبا هر روز به اشتراک گذاشتن محتوای با کیفیت و چیزهای آموزنده، زیرا این تنها راه برای دریافت تعداد زیادی از پیروان در توییتر در چند روز است. نیازی نیست که پیروان تقلبی بدست آورید زیرا آنها شما را منصب خوب یا هر کسب و کار آنلاین نخواهند داشت.

November 29, 2017