Back to Question Center
0

Semalt: چگونه برای جلوگیری از ترافیک داخلی از گوگل تجزیه و تحلیل

1 answers:

با تخفیف متغیر کاربر Google Analytic، کاربران می توانند از یک متغیر سفارشی در مسدود کردن ترافیک داخلی به یک سایت استفاده کنند. الکساندر Peresunko، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، نشان می دهد که چگونه یک کاربر می تواند این تکنیک را به طور مستقیم در سایت خود اجرا کند.

روش های متعددی برای از بین بردن ترافیک داخلی به یک سایت از GA (Google Analytics) وجود دارد. در ابتدا کاربران ممکن است با یک چالش مواجه شوند در حالی که اهمیت حذف ترافیک آنها از سایت های خود را می دانند. در این راستا، صاحبان سایت باید متوجه شوند که ترافیک داخلی (ترافیک از وبسایت ها و کارکنان درون سایت) می تواند بازدید های بازدید کننده و تعداد بازدید کنندگان را افزایش دهد، بنابراین داده های گمراه کننده یا نادرست ارائه می دهد.

متخصص Semalt به این وضوح اعتقاد دارد و بنابراین توصیه می شود که کاربران ترافیک را در یک سازمان از بین مخاطبان مورد نظر تشخیص دهند - tire 195 55r15. راه های مختلفی برای دستیابی به این نقطه عطف وجود دارد که بستگی به چگونگی ایجاد یک زیرساخت سازمان بین آدرسهای پویا و ایستا دارد. برای مثال، کاربران می توانند ترافیک داخلی را از طریق متغیر کاربر، دامنه، IP یا ISP فیلتر کنند. ترافیک داخلی می تواند با استفاده از متغیرهای کاربر، ISP و متغیرهای سفارشی تقسیم شود. علاوه بر این، هر دو بخش پیشرفته و فیلترها می توانند ترافیک داخلی را از مخاطبان یا ترافیک بازدیدکنندگان جداگانه جدا سازند.

این فرایند با راه اندازی سایت ایجاد می شود که می تواند کوکی ها را بر روی تمام رایانه ها و مرورگرهایی که کارمندان این سازمان می توانند برای دسترسی به وب سایت استفاده کنند، نصب می کنند. این کوکی توسط یک متغیر سفارشی تنظیم شده است که در یک وب سایت قرار می گیرد..مراحل دقیق زیر نشان داده شده است:

1. یک صفحه وب جدید ایجاد کنید که حاوی هیچ محتوایی یا فقط هر نوع محتوا باشد زیرا می تواند به عنوان یک صفحه وب استاتیک یا بخشی از دامنه سایت پنهان شود. صاحب سایت می تواند روش جدید setCustomVar را به جای متد setVar معمولی استفاده کند.

2. در نمایه Google Analytics، به بخش پیشرفته بروید و بر روی «بخش جدید» کلیک کنید.

3. نام بخش بخش سفارشی را به عنوان «شامل ترافیک داخلی» و این منطق را وارد کنید. "شامل -> متغیر سفارشی (مقدار 01) -> حاوی -> بله." با این حال، کاربر باید اطمینان دهد که متغیر سفارشی گوگل آنالیز (GA) بازنویسی نمی شود (در شرایطی که متغیرهای دلخواه چندگانه در یک اسلات ذخیره می شوند) و بخش پیشرفته با شکاف سمت راست سازگار است.

4. یک بخش دیگر ایجاد کنید و نام آن را «Exclude Internal Traffic» و این منطق را وارد کنید. "Exclude -> متغیر سفارشی (مقدار 01) -> حاوی -> بله." این بخش را ذخیره کنید و دوباره اطمینان حاصل کنید که فیلد حاوی منطبق با کد اولیه

5. اجازه دهید همه اعضای تیم داخلی به صفحه وب ایجاد شده در مرحله اول برای نصب مناسب کوکی ها در مرورگرهایشان متصل شوند.

6. نتایج را آزمایش کنید. این به چند روز منتهی می شود تا اطلاعات جداگانه نمایش داده شود

November 28, 2017