Back to Question Center
0

Semalt نشان می دهد ترفندهای توییتر برای شما برای پرکردن یک کسب و کار

1 answers:

از کریسمس و جمعه سیاه در فیس بوک و توییتر برای جذب دوستداران هنر در وبلاگ Tumblr و Instagram، راهکارها و تکنیک های مختلفی برای موفقیت آنلاین به عنوان یک تاجر وجود دارد. اگر از فیس بوک استفاده کرده اید و می خواهید توییتر را امتحان کنید، در اینجا برخی از نکات هیجان انگیز را برای شروع به کار به اشتراک گذاشتهایم.

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که یک پروفایلی توییتر حرفه ای ایجاد کنید و زیستگاه خود را کامل کنید - editor de video online gratis yahoo. گرفتن طرفداران رسانه های اجتماعی آسان نیست، بنابراین شما مجبور به کار واقعا سخت است. گفته شده است که شما باید چیزهایی را به طور منظم برنامه ریزی کنید، مخصوصا وقتی که تازه وارد توییتر هستید و همه چیز را در مورد آن نمی دانید. در ابتدا، شما زمان زیادی را برای جذب بیشتر و بیشتر افراد به شما اختصاص میدهید.

Frank Abagnale، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، می گوید که استفاده از توییتر بسیار بهتر و آسان تر از استفاده از اینستاگرام و فیس بوک است. شما فقط باید افراد را تشویق کنید که از شما پیروی کنند، و این کار را می توانید انجام دهید، اگر چیزهایی را به درستی برنامه ریزی کرده و مردم را با به اشتراک گذاشتن مطالب با کیفیت و چیزهای عالی به مردم جذب کنید.

کار با الگوریتم توییتر

اکثر مردم اهمیت الگوریتم توییتر را نمی دانند و نمی دانند که کار با آن می تواند تعداد پیروان خود را افزایش دهد. بازاریابان دیجیتال و مدیران رسانه های اجتماعی می دانند که کار با الگوریتم توییتر برای مارک ها و صاحبان وب سایت مهم است..شما باید در مورد آن نگاه داشته باشید و باید با انواع پیشرفتها و فرازها آشنا شوید

استفاده از ویدئوهای توییتر

با استفاده از توییتر فیلم ها می تواند به شما تعداد زیادی از پیروان، سهام، و دوست ندارد در هیچ زمان. رسانه های اجتماعی بازاریابی تصویری یکی از بهترین راه ها برای گسترش کسب و کار شماست و این در بسیاری از مقالات برجسته شده است. علاوه بر توییتر، شما می توانید ویدیوهای Snapchat، YouTube و Instagram را انتخاب کنید تا تعداد پیروان خود را افزایش دهید. شکل کلی پروفایل های رسانه های اجتماعی شما باید بسیار جذاب و جذاب باشد.

تکرار بیشتر

چه تعداد توییت در روز به اشتراک می گذارید؟ خوب، ایده این است که شما باید هر روز از توییتر استفاده کنید و پیروان خود را به یک یا چند راه دیگر متصل کنید. ارسال توییت هر ده دقیقه به جهان می داند که شما آنلاین هستند و آماده به تحت تاثیر قرار دادن طرفداران خود را. این در نهایت تعداد پیروان شما را افزایش می دهد و کاربران شما بیشتر در توییت های خود مشارکت می کنند.

سعی کنید چیزی متفاوت و جدید

ضروری است که شما چیزی متفاوت، جدید و جذاب تر از آنچه که قبلا انجام داده اید را امتحان کنید. روزهایی هستند که مردم از آن استفاده می کنند تا دوباره و دوباره همان چیزها را به اشتراک بگذارند. این روزها افراد جذاب به پروفایل هایی هستند که عکس های نمایشی جذاب و محتوای شگفت انگیزی دارند. به همین دلیل است که شما باید چیزهای مختلف را امتحان کنید و محتوای فوق العاده را تجربه کنید تا پیروان زیادی در توییتر داشته باشید. این فرایند ممکن است پیچیده باشد اما این تنها راه برای تضمین بقا شما در اینترنت است. بنابراین اگر شما جدی هستید که دید را آنلاین می بینید، باید افراد با توییت های عالی و منحصر به فرد و همچنین مقالات را درگیر کنید. بنابراین، نظر شما در مورد این چیست؟ فراموش نکنید که افکار را در جعبه نظر در زیر به اشتراک بگذارید.

November 29, 2017