Back to Question Center
0

Semalt: نحوه مسدود کردن رباتها از طریق ضربه زدن به وب سایت شما

1 answers:

رباتها اساسا برنامه های جعلی و خودکار هستند که وبسایت شما را برای انجام وظایف مختلف انجام می دهند. این یک فرم کوتاه از روبات ها است و می تواند سایت شما را تا حد زیادی آسیب برساند. برخی از نمونه هایی از ربات ها هستند که توسط موتورهای جستجو به لیست سیاه اضافه شده اند - managed dedicated hosting toronto. بعضی از رباتها از وب سایت های شما بازدید می کنند و تعداد زیادی از هرزنامه ها را به شما می دهند، در حالی که دیگران برای آسیب پذیری های امنیتی شما را بررسی می کنند. قبل از اینکه شما را از بازدید سایت خود مسدود کنید، مهم است که وب سایت خود را در یک سرور وب Apache میزبانی کنید. به علاوه، میزبان وب شما باید تسهیلات ".htaccess overrides" را فراهم کند و شما باید آن را در اسرع وقت فعال کنید. شما باید وب سایت خام سایت را بررسی کنید و سایت خود را با یک میزبان وب تجاری میزبانی کنید.

راس باربر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در مقاله در مورد برخی نکات عملی در این زمینه توضیح می دهد.

مسدود کردن رباتهای ناخواسته

می توان گفت که مسدود کردن ربات های ناخواسته مانند این است که می خواهید از شر ویروس ها یا آفات خلاص شوید. شما می توانید تنها زمانی که شما آنها را کاملا شناسایی کرده اید، رباتها را مسدود کنید. اول، شما باید آدرس IP را که در آن رباتها از آن می آیند تعیین کنید. برای این، شما می توانید وبلاگ خود را از میزبان وب دانلود کنید، آن را با کمک آرشیو فشرده سازی کنید و در یک ویرایشگر متن ساده باز کنید. در اینجا می توانید ببینید که آیا انسان های واقعی یا ربات ها از سایت شما بازدید می کنند. گام بعدی این است که مطالب مربوط به ربات ها را تعیین کنید و رشته های عامل کاربر را دنبال کنید..

توجه داشته باشید آدرس های IP استفاده شده توسط ربات ها

اغلب مردم نمیدانند چگونه آدرسهای IP مورد استفاده توسط رباتها را ضبط کنند. مراقب باشید در حالی که انجام این کار به عنوان سایت شما می تواند آسیب دیده اگر شما این IP ها را در اسرع وقت را مسدود نمی کند. بعضی از ویروسها و نرم افزارهای مخرب ممکن است در هنگام مسدود کردن رباتها، رایانه یا دستگاههای همراه شما را آلوده کنند. اگر می بینید که همان ربات ها از آدرس های مشابه یا متفاوت IP می آیند، باید از آنها در عرض چند دقیقه جلوگیری کنید و مرورگر وب خود را تازه کنید .

فایل .htaccess خود را دانلود کنید

راه دیگری برای از بین بردن رباتها و ترافیک جعلی است. شما باید فایل های .htaccess خود را با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP یا SFTP دانلود کنید. برای این، شما باید از دایرکتوری وب سایت خود در وب سایت خود، که در آن لینک های صفحه اصلی واقع شده است، مراجعه کنید. در اینجا شما می توانید این فایل را پیدا کرده و آن را در اولین بار دانلود کنید. اگر شما این فایل را در اینجا پیدا نکنید، می توانید آن را در جایی دیگر بر اساس برنامه FTP استفاده کنید.

باز کردن یا ایجاد فایل .htaccess

هنگامی که فایل را پیدا کرده اید، گام بعدی این است که آن را باز کنید و تنظیمات آن را تنظیم کنید. اسناد خالی ایجاد کنید و داده های خود را در آن جا قرار دهید. برای مسدود کردن یک IP خاص، می گویند، 127.0.0.1، شما باید آن را به فایل .htaccess خود اضافه کنید و روی دکمه بلوک کلیک کنید.

برای ربات ها توسط رشته های عامل کاربر، شما باید رشته ها را با ربات و کسانی که حاوی حروف عادی الفبای بدون فضای، علامت ردیف و علامت نقطه گذاری هستند، جستجو کنید. هنگامی که شما آن را قرار داده اید، می توانید آن را به راحتی در دستگاه خود مسدود کرده و وب سایت خود را ایمن نگه دارید .

November 29, 2017