Back to Question Center
0

Semalt: نحوه قرار دادن و مسدود کردن هرزنامه Google Analytics Referral

1 answers:

برای یک کسب و کار کوچک، هیچ چیز بهتر از ورود به حساب Google Analytics و دیدن ترافیک زیادی نیست. از شما خوشحال می شود بدانید که وب سایت شما دارای دیدگاه های مختلف است و ممکن است در ارزیابی آیا این ترافیک واقعی است یا خیر اگر شما حضور رسانه های اجتماعی قوی ندارید یا SEO را به درستی انجام نداده اید، احتمال وجود دارد که شما قربانی اسپم ارجاع Google Analytics شوید. به دقت بررسی کنید اگر لینک ها را به درستی توسعه داده اید یا نه. و اگر پیوندهای خود را ندارید و هنوز تعداد زیادی از نظرات را مشاهده می کنید، ترافیک شما همه جعلی و غیر قانونی است .

لیزا میچل، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، می داند چگونه با هرزنامه ارجاع تماس بگیرد و برخی از مسائل عملی را در اینجا بخواند - gestionnaire de paie au canada.

هرزنامه گوگل آنالیتیک بیش از یک اسپری ناامیدی است، زمانی که برای اجرای یک کسب و کار برای یک عمر مفید است. ربات ها می توانند به شما در خزیدن سایت شما کمک کنند، اما هیچ وقت نمی توانید هیچ فروش یا درآمد از AdSense دریافت کنید. به علاوه، شما نمی توانید از خدمات ردیابی گوگل بهره مند شوید زیرا شما از هرزنامه تحلیلگر رنج می برید. این می تواند تاثیرات جدی بر روی داده های درک شده شما ایجاد کند، روند روند و الگوهای وب سایت شما را متوقف کند، و میزان امتیازدهی درصد بازده شما را متوقف کند. ربات های تجزیه و تحلیل می تواند و در مقدار زیادی رخ می دهد که غیر ممکن است برای مقابله با برای کسب و کارهای کوچک است..به عنوان مثال، اگر در این هفته تعداد زیادی بازدید و دیدگاه دریافت کرده اید و هرگز یک جستجوگر را انجام نداده اید، شما قربانی این موضوع هستید و باید در اسرع وقت خلاص شوید.

Spaming spam referral

برخی از وب سایت های اسپم را آسان می کند تا آنها را به بهترین وجه seo -offer، 100dollars-seo و موارد مشابه آن را آسان تر کنید. به راحتی می توانید آنها را مشخص کنید زیرا URL های آنها در اینترنت حضور دارند. خرید خدمات جستجوگرها از یک شرکت قابل اعتماد تنها گزینه برای بقا شما در اینترنت است. اگر شما دارای یک بازاریاب دیجیتال هستید، از او بخواهید هرزنامه ارجاع را مشخص کند و آن را در اسرع وقت خلاص کنید. وب سایت های مخرب مشروع هستند و شما می توانید آنها را از طریق لینک های تصادفی و ایمیل های جعلی قرار دهید. اگر کسی شما را از طریق ایمیل به دام بیندازد، از شما میخواهد که روی لینکهای ارائه شده خود کلیک کنید، پس باید خودتان را از آنها دور کنید. متأسفانه، هرزنامه تجزیه و تحلیل چیزی متفاوت و پیچیده تر از نقطه اسپم ارجاعی است. هر زمان که مراجعه کنید از freemoneyonline یا وب سایت های مشابه، بهتر است پنجره های خود را بسته و کش خود را پاک کنید.

توقف اسپم ارجاع

پس از شناسایی هرزنامه ارجاع، گام بعدی این است که آنها را از سرقت گزارشات Google Analytics خود متوقف نکنید. فیلترها یک راه آسان برای جلوگیری از آنها هستند. شما می توانید فیلترهای بسیاری را ایجاد کنید تا از بازدیدکنندگان هرزنامه در Google Analytics ثبت شود. به طور خلاصه، شما می توانید نمایش ناهنجاری هایی که اجازه می دهد سایت شما فقط ترافیک قانونی را دریافت کند، دریافت کند. از سوی دیگر، نمایش تست یک کپی از نمایه های فیلتر نشده است که در آن شما آزاد هستید برای اضافه کردن فیلتر های مختلف به تجزیه و تحلیل خود برای آزمایش. آخرین، اما نه کم، شما می توانید گزینه نمای اصلی را انتخاب کنید که فیلترهای شما را آزمایش می کند و به طور خودکار برای انجام وظایف خود کار می کند.

November 29, 2017