Back to Question Center
0

Semalt: نحوه حذف پارامترهای پرس و جو از Google Analytics

1 answers:

هنگام طراحی وب سایت و همچنین بهینه سازی آنها برای موتورهای جستجو، شخصیت های پرس و جو یکی از عواملی است که باعث می شود که سایت نتواند رتبه خوبی در صفحات نتایج موتور جستجو داشته باشد. برای هر کسب و کار آنلاین، راه اندازی یک وب سایت تجارت الکترونیک می تواند یکی از بهترین روش های کسب و کار باشد که وجود دارد. به عنوان مثال، کسب و کار توانایی دستیابی به پتانسیل بازار بی نهایت در سطح جهانی را با استفاده از برخی از تکنیک های بازاریابی آنلاین در اختیار دارد. بازاریابی دیجیتال می تواند چندین روش ساخت وب سایت و محتوا را در بر گیرنده آن داشته باشد. ممکن است بهینه سازی موتورهای جستجو را در یک وب سایت استخدام کرده و ترافیک را از کلمات کلیدی خاص استخراج کنید.

مدیر ارشد خدمات مشتری خدمات دیجیتال Semalt ، جک میلر، در اینجا در مورد برخی از مسائل قانع کننده در مورد پارامترهای پارامتر query از گوگل تجزیه و تحلیل دقیق است - text style online generator.

بازاریابی دیجیتال طیف گسترده ای از فعالیت ها است. به نظر می رسد همه آنها یک عنصر برای افزایش دید وب سایت شما و همچنین دسترسی به بسیاری از مشتریان بالقوه است. برخی از تکنیک های ارائه شده در پلتفرم بازاریابی دیجیتال عبارتند از: بهینه سازی موتورهای جستجو، بازاریابی محتوا و نیز سایر سیستم های نظیر بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM). فراتر از پارامترهای پرس و جو کمک می کند تا تمام این فرایندها بدون هیچگونه ضربه، به خوبی حرکت کنند..در موارد دیگر، آنها می توانند به ایمنی استفاده از وب سایت شما کمک کنند.

هرزنامه ارجاع یک مشکل رایج است که با اکثریت کاربران اینترنت مواجه است. صرف نظر از هرزنامه از استفاده روزانه وب سایت مهم است. هرزنامه میتواند شامل تروجانها و بدافزارها باشد که میتواند امنیت استفاده از سایت شما را به خطر بیندازد. در موارد دیگر، ضروری است که عمومیت شما را در مورد حملات هرزنامه جنجالی که می تواند آسیب پذیری حساب کاربری آنها را افزایش دهد، حساس سازد. فیلترهای اسپم معمولی و همچنین چسبیدن به دیگر روشهای ضد جاسوسی میتوانند از امکان حملات هرزنامه استفاده کنند. مهم است که پارامترهای پرس و جو را در Google Analytics حذف کنید تا اسپم ارجاع را کنترل کنید. در موارد دیگر، کاربران هنگام مرور وب سایت شما می توانند یک دوره ایمنی را تجربه کنند. همیشه به یاد داشته باشید که امنیت وب سایت شما و همچنین کاربران بستگی به اقدامات ایمنی شما دارد.

نحوه حذف پارامترهای پرس و جو

شما می توانید از طریق ورود به پنل مدیریت خود پارامترهای پرس و جو را در حساب Google Analytics خود حذف کنید. از اینجا میتوانید روی حساب کاربری خود کلیک کنید و نمای را انتخاب کنید. در پنل نور، شما می توانید تنظیمات مشاهده را کلیک کنید. این مکان شما می توانید پارامترهای پرس و جو مورد نیاز خود را در گروه مشاهده Google Analytics حذف کنید. هنگامی که شما این تغییرات را انجام می دهید، لازم است که روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا مطمئن شوید تنظیمات تغییر نکند. این روش می تواند برای وب سایت شما سودمند باشد.

نتیجه گیری

گوگل آنالیتیک اطلاعات متریک آن را از برخی از URL های بارگذاری شده تعیین می کند. در موارد دیگر، ممکن است یک فیلتر اسپم ارجاع Google Analytics را برای حذف بازدیدکنندگان وب سایت جعلی داشته باشید. در این اندازه گیری، کاربران می توانند قادر به ایجاد بازدید های قانونی وب سایت و همچنین انواع دیگر وقایع در وب سایت ها باشند. پارامترهای پرس و جو یکی از تکنیک هایی است که Google Analytics برای کنترل اطلاعات و معیارهای یک سایت استفاده می کند. شرکت ها از این اطلاعات برای کمک به آنها در رتبه بندی وب سایت های خود در موتورهای جستجو بالا استفاده می کنند.

November 29, 2017