Back to Question Center
0

Semalt - ؛ چگونه می توان از ترافیک ربات در گوگل آنالیت شما خلاص شد

1 answers:

اشتباه نخواهد بود که داده ها سنگ بنای تمام تصمیمات بازاریابی آنلاین و بازاریابی باشند. برای ما مهم است که درک ما از داده هایمان را بالا ببریم و اطمینان حاصل کنیم که این روند به روند بازاریابی فعلی بستگی دارد. ما همچنین باید رفتار کاربران را در وب سایت ما ارزیابی کنیم و همه چیز در مورد تغییرات صنعت را بدانیم. این تنها زمانی امکان پذیر است که ترافیک ربات را از Google Analytics حذف کنیم و بر نتایج مورد نظر تمرکز کنیم - transportunternehmen umzug.

الکساندر پرزونکو، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، برخی از اسرار تجاری را در این رابطه به نمایش می گذارد.

برای جمع آوری داده ها، شما باید از گزینه های تحلیلی و نظارت مختلف استفاده کنید. با این حال، گوگل آنالیز معتبر ترین و به طور گسترده استفاده می شود ابزار است. این به شما امکان می دهد مشروعیت داده های خود را پیدا کنید و نتایج صحیح را نشان می دهد. بیش از دو میلیارد وب سایت از Google Analytics برای ارزیابی و تجزیه و تحلیل کیفیت بازدیدکنندگان استفاده می کنند. ترافیک بوت چیزی است که می تواند وب سایت شما آسیب برساند و می تواند شما را در اینترنت رنج ببرد. در نهایت منجر به نتیجه گیری اشتباه، ارزیابی ها و فرضیه ها می شود، بنابراین بر عملکرد و اعتبار سایت تاثیر می گذارد.

درباره Bots

ما نباید فراموش کنیم که برای همه بازدادهای انسانی، رباتها به سرور مراجعه می کنند، بنابراین می توان گفت که ربات ها جزء ضروری و اجزای هر وب سایت بوده و دو انواع رباتها: رباتها خوب و رباتهای بد

رباتها خوب هستند که رفتار خوبی دارند و برای وب سایت شما مناسب هستند، در حالی که ربات های بد آنها هستند که توسط هکرها و مهاجمان ایجاد می شوند و قصد دارند به طور غیر قانونی وب سایت شما را خالی کنند و فهرست بندی کنند. یک گزارش نشان می دهد که بیش از بیست درصد از تمام ترافیک ارسال شده توسط ربات های خوب توسط ربات های مخرب و خطرناک به تصویب رسیده است. بنابراین ما می توانیم بگوییم که ربات ها هرگز نمی توانند به سادگی سایت ها باشند و از همان ابتدا ممکن است از بین بروند.

دو نوع دیگر از رباتها، روباتهای ارواح و رباتهای زامبی هستند. ربات های ارواح کسانی هستند که وب سایت شما را نمی بینند اما نتایج مشابهی را نشان می دهند، در حالی که ربات های زامبی کسانی هستند که به طور کامل وب سایت شما را رندر می کنند. آنها گزارش ها را در Google Analytics تولید می کنند و وانمود می کنند که واقعی هستند. آنها کدهای خاص خود را در داده های تجزیه و تحلیل خود وارد می کنند و سعی می کنند به یک یا چند مورد دیگر آسیب برسانند.

چگونگی حذف ترافیک بت

گوگل به تازگی اعلام کرد که راه حل های متعددی برای فیلتر کردن ربات ها، ربات های بد و همچنین اسپم ارجاع در Google Analytics وجود دارد. برای این منظور، شما باید دیدگاه های ناخواسته را تنظیم کنید و منابع ترافیک خود را بدانید. شما باید از ترفندهای تشخیص بین ربات ها و ربات های بد استفاده کنید. شما می توانید تعدادی از استراتژی های بازاریابی را برای به حداکثر رساندن شانس خود برای گرفتن نمایش های منحصر به فرد در وب سایت خود تطبیق دهید. همچنین اگر فیلترینگ برای منابع داخلی و خارجی ترافیکی ایجاد کنید، مزیتی نیز دارد. شما می توانید چندین آی پی را که مشکوک هستند و هیچ ارتباطی با صحت ندارند را مسدود کنید. در مورد ربات های زامبی، شما باید آنها را با تشخیص مکان و رد پا خود را فیلتر کنید. برای این کار، شما باید همه چیز را در مورد منبع خود بدانید و با مراحل ایجاد ردیابی ادامه دهید.

November 28, 2017