Back to Question Center
0

Semalt می گوید دلیل صدا برای استفاده از توییتر در کلاس درس

1 answers:

اشتباه نخواهد بود که توییتر یکی از محبوب ترین و شگفت انگیزترین وب سایت های رسانه های اجتماعی است. این یک شبکه باور نکردنی با ابزارهای زیادی برای کمک به هر دو معلم و دانش آموز است.

تا کنون، توییتر، زمانی که به کسب و کار، ارتقاء سایت، علل غیر انتفاعی، حوادث، و آموزش و پرورش، تبدیل شده است، قدرتمندترین سایت اجتماعی محسوب می شود. در اینجا، اندرو Dyhan، Semalt مدیر موفقیت مشتری Semalt، در مورد راه های قابل توجهی برای استفاده از توییتر در کلاس درس در راه بهتر صحبت کرد

رویدادها و اطلاعیه های کلاس درس

یکی از بهترین و شگفت انگیز ترین مزایای استفاده از توییتر در کلاس درس این است که رویدادهای کلاس و اعلامیه ها را آسان تر و سریعتر می کند. شما می توانید اطلاعات مربوط به رویدادهای آینده، آزمایش ها، آزمونها و همه چیز را که احساس می کنید برای دانش آموزان ضروری است، به اشتراک بگذارید - feminino oculos da. شما حتی می توانید از توییتر برای ارسال پروژه ها، تکالیف ها و رویدادهای ویژه آنلاین استفاده کنید. تاریخ امتحان نیز می تواند از طریق این سایت رسانه های اجتماعی اعلام شود. دانش آموزان قدیمی می توانند با دانش آموزان جدید ارتباط برقرار کنند و همه آنها می توانند از طریق صفحات و جوامع توییتر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

ترویج بحث های در حال انجام

ردیابی کار حرفه ای

دانش آموزان جوان که در جستجوی حرفه ها و زمینه های مختلف می توانند اطلاعات و محتوای مربوطه را در توییتر پیدا کنند. برای معلمان، بسیار آسان است به اشتراک گذاری چیزهای مفید آنلاین، به طوری که بیشتر و بیشتر دانش آموزان می توانند بهره مند شوند. به عبارت دیگر می توان گفت که توییتر یک راه عالی برای برقراری ارتباط با معلمان یا دانش آموزان است تا شما بتوانید به یکدیگر کمک کنید تا حرفه ای مناسب را انتخاب کنید. از طریق توییتر، معلمان ما می توانند دانش آموزان خود را تدریس کنند و پست های شغلی را در داخل و خارج از محوطه دانشگاه به اشتراک بگذارند تا بتوانند درخواست های خود را مطابق با آنها ارائه دهند.

تمرینات نوشتن خلاق

برای معلمان، ایجاد و به اشتراک گذاری تمرینات آنلاین آسان است بسیار آسان است. به جای ارسال پروژه به همه دانش آموزان به صورت دستی، معلمان ما می توانند آنها را در توییتر بارگذاری کنند تا دانش آموزان خارج از دانشگاه نیز از این تمرین ها چیزی جدیدی بیاموزند. دعوت از دانش آموزان برای شرکت در این تمرینات در داخل و خارج از کلاس، و آنها را در هر دو فیس بوک و توییتر در دسترس است. اطمینان حاصل کنید که هشتگ های مناسب را در توییت ها قرار داده اید تا محتوای شما برای بسیاری از افراد در دسترس قرار گیرد.

وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی

معلمان ما می توانند دانش آموزان خود را چگونه کسب درآمد آنلاین از طریق توییتر تدریس کنند. این یک پلت فرم عالی برای به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ شما و جذب بیشتر و بیشتر افراد است. در توییتر، مهم است که داستان های موثر ای را بنویسید که باعث می شود افراد بیشتری و بیشتر در کلاس های آنلاین و آفلاین خود شرکت کنند.

November 29, 2017