Back to Question Center
0

Semalt: پلاگین فیس بوک فیس بوک فیس بوک

1 answers:

جک میلر، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt ، می گوید که اشتباه نخواهد بود که مقاله های فوری برای همه ناشران و وبلاگ نویسان، بدون توجه به جایی که آنها زندگی می کنند، باز باشند. فیس بوک به طور مداوم به دنبال راه هایی برای آسان ساختن مدیران وب برای نوشتن و به اشتراک گذاری مقالات خود در رسانه های اجتماعی است، به طوری که شرکت با Automattic، که شرکت مادر وردپرس و VIP است، برای ساخت پلاگین های رایگان برای مقالات فوری، مشارکت داشته است. همه این افزونه ها روش نوشتن و انتشار مقالات را در WordPress ساده می کند. مقالات فوری می تواند در انجام این کار به شیوه ای بهتر کمک کند. ابزار انتشار وردپرس منبع بیش از بیست درصد سایت ها در جهان را طراحی کرده است، بنابراین فیس بوک خوشحال است برای کمک به میلیاردها ناشر در سراسر جهان در آوردن ترافیک به سایت های خود را از طریق ابزار مقالات فوری آن. این شرکت در ماه های اخیر با هر دو گروه کوچک و بزرگ ناشران وردپرس کار کرده است تا بتای پلاگین ها را برای تطابق با استانداردهای رسانه های اجتماعی آزمایش کند - cost of long term care in florida. آخرین پلاگین آن دارای گزینه های تعاملی و ویژگی هایی است که از آن انتخاب می شود و داستان ها را در تلفن همراه به ارمغان می آورد تا خوانندگان بیشتر و بیشتر جذب شوند.

به عنوان مثال، این افزونه بهترین تصاویر موجود در بخش مقالات کتابخانه خارجی را تشخیص می دهد و تصاویر درست را به عنوان عنوان مقاله و محتوای آن مشخص می کند..عکس ها به درستی در مقالات فوری اجرا می شوند، گسترش می یابند تا صفحه نمایش رسانه های اجتماعی شما را پر کنند تا بتوانید تعداد زیادی از خوانندگان را جذب کنید.

چند نمونه به اندازه کافی برای نشان دادن اینکه فیلم ها و بازیکنان شخص ثالث که در مقالات فوری قرار گرفته اند، کافی است تجربه کاربر را ایجاد کنند و تعداد نمایش های آلی را در صفحات وب شما افزایش دهند. این امکان وجود دارد که شما پلاگین ها را با استفاده از قالب های وردپرس فعال کنید. با استفاده از آنها، شما فورا می توانید مقالات خود را ایجاد و منتشر کنید و می توانید پلاگین را برای پشتیبانی از همه انواع عناصر گسترش دهید. همه ناشران علاقه مند و بالقوه می توانند اسناد و بخش پرسش و پاسخ بخش پلاگین و همچنین وردپرس را بررسی کنند.

این پلاگین منبع باز است و ویراستاران و اعضای جامعه تشویق می شوند که در پروژه های توسعه شرکت کنند تا به یکدیگر کمک کنند تا از ویژگی های و ویژگی های آن بهره مند شوند. اگر هر گونه سردرگمی یا پیشنهاد دارید، از شما خواسته می شود درخواست خود را ارسال کنید یا یک بلیط را در وب سایت رسمی باز کنید. اگر شما مقالات با کیفیت را بنویسید، این افزونه برای شما مناسب است که آنها را بصورت آنلاین منتشر کنید. فرمت فیس بوک فیس بوک شامل ساخته شده است در لباس، ابزار تعاملی و گزینه های دیگر است که به داستان های خود را به ویروس کمک می کند، مهم نیست که آیا کاربر خواندن مقالات خود را در یک دستگاه تلفن همراه و یا یک لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی. شما باید برخی از فیلم های مربوطه و تصاویر زیادی را وارد کنید تا تعداد زیادی از افراد را جذب کنید.

هدف نهایی رسانه های اجتماعی این است که مسائل و مشکلات خود را تا حد زیادی حل کند. مقالات فوری برای همه وبلاگ نویسان در دسترس قرار می گیرند، و همکاری فیس بوک و Automattic یک قدم به سوی درک این است که زمان تغییر شیوه استفاده از رسانه های اجتماعی است. در هفته های آینده، این دو شرکت قصد دارند بسیاری از پلاگین های جدید را راه اندازی کنند، بنابراین شما بایستی در مورد آنها بیشتر بدانید .

November 29, 2017