Back to Question Center
0

Semalt: خداحافظ، رباتها و عنکبوت ها!

1 answers:

گزارش Google Analytics مربوط به ترافیک وب یک مزیت به مالک وبسایت است. با این حال، گاهی اوقات می تواند نبرد بی پایان بین خوب و بد باشد. بعضی از افراد ممکن است از این واقعیت بی خبر باشند که برخی از اطلاعات ترافیک موجود در گزارش گوگل آنالوگ از روبات ها است. ربات ها و عنکبوت های آنلاین در پشت گزارش های مبهم در GA قرار دارند - japan vps windows forex. آنها توانایی تاثیر گذاری بر نحوه نمایش داده ها را دارند، که می تواند به سلامت کمپین بازاریابی و تصمیمات بعدی آسیب برساند.

راس باربر Semalt مدیر موفقیت مشتری، فکر می کند صاحبان سایت نباید نگران باشند، زیرا راهی برای شناسایی و خلاص شدن از ترافیک تولید شده توسط عنکبوت ها و ربات ها وجود دارد. این بدان معنی است که اطلاعات ارائه شده توسط Google Analytics پس از اجرای این وظایف بسیار قابل اعتماد هستند.

هیچ روش خاصی برای جلوگیری از دسترسی به یک وب سایت از هرزنامه هرزنامه وجود ندارد. با این وجود، راهی وجود دارد که کاربران بتوانند از گزارشها هرزنامه و ترافیک ترافیک را از بین ببرند. درصد زیادی از این رباتها حساس به این روش ها هستند. پس از پیاده سازی موفق، می توان ارزش و قابلیت اطمینان تعداد دفعات مشاهده شده را افزایش داد.

استفاده از اطلاعات از یک گزارش ربات آزاد، آن را قابل اعتماد تر می کند. همچنین، این اجازه می دهد تا مالک اعتبار سیستم عامل بازدید کننده. قله ها و حفره ها آشکار می شوند و در نمودارها ایجاد می شوند.

Google Analytics از جاوا اسکریپت استفاده می کند. جستجوگرها و هرزنامه ها برای بازاریابی جاوا اسکریپت دشوار بود. همانطور که فن آوری همچنان به تکامل می رسد، توسعه دهندگان ربات نیز هستند. در حال حاضر، ربات های اسپم می توانند آسیب پذیری های جاوااسکریپت را شناسایی کرده و همچنین اطلاعات را برای ردیابی آن ها شناسایی کنند. چندین ربات وجود دارد که Google Analytics از تجزیه و تحلیل آن حذف می کند. با این حال، تعدادی از آنها که از وب سایت های اسپم سازی و شکستن سرورها استفاده می کنند، به این معنی است که هنوز در داده های تجزیه و تحلیل دیده می شوند.

چگونه ربات های موتور جستجو را در Google Analytics حذف کنید

اکنون می توانید اطلاعات ترافیکی را به یک وب سایت فیلتر کنید تا ببیند کدام یک از فعالیت های طبیعی طبیعی و چه چیزی از اسپم و ربات های جستجو است. قدرت انجام این کار در عمل به منظور حذف تمام بازدیدها از رباتها و عنکبوت شناخته شده است. این جعبه در بخش نمایش مدیر در GA است

مراحل پیگیری برای حذف همه رباتها و عنکبوت شناخته شده

  • نمایش "تست" را در ویژگی Google Analytics ایجاد کنید

این اجازه می دهد تا کاربر تغییراتی را که وی میخواهد انجام دهد در حالی که حفظ یکپارچگی داده های اصلی آنها در نمای اصلی است. همچنین به عنوان منبع مقایسه عمل می کند تا مالک بتواند تغییراتی را که رخ می دهد شناسایی کند. با نتایج مطلوب، اکنون رباتها را از دیدگاه اصلی حذف کنید.

  • از بین بردن رباتها و عنکبوت ها

به قسمت مدیریت ابزار Google Analytics بروید، تنظیمات نمایش را انتخاب کنید و گزینه ای را برای حذف تمام بازدیدها از ربات ها و عنکبوت ها انتخاب کنید. پس از اتمام این، ترافیک در حال حاضر از تمام ترافیک ربات جستجو و هرزنامه ها آزاد خواهد بود و اطلاعات ترافیک انسانی را آسان تر و روشن تر می کند.

  • ایجاد حاشیه نویسی

ایجاد حاشیه نویسی در نمودار GA برای توجه هر قطره ترافیک پس از رد ربات ترافیک.

نتیجه گیری

ممكن است ترافیک را متوجه شوید كه بستگی به میزان ترافیک تولید شده توسط رباتها دارد. دیدگاه تست و دیدگاه اصلی به دقت اشاره کردن به جایی که ترافیک باعث کاهش اعتبار گزارش شده می شود

November 28, 2017