Back to Question Center
0

Semalt: اهمیت حذف کد های ردیابی Google Analytics از یک وب سایت

1 answers:

Max Bell، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید وقتی که می رود مسدود کردن گوگل آنالیز در آزمایش محلی برای سایت های استاتیک و غیر استاتیک، ما می توانیم بسیاری از پیشنهادات، ابزار ها، ترفندها را پیدا کنیم ، و راهنمایی. اغلب ما از ما خواسته می شود که آن را از طریق محدوده IP فیلتر کنیم یا کدهای شرطی منحصر به فرد را برای موتورهای قدرتمند وب سایت ها معرفی کنیم.

اجازه بدهید به شما بگویم که روش اصلی و معتبر برای به دست آوردن گوگل آنالیتیک خود را حل کرده است با هدایت درخواست ها به وب سایت رسمی Google Analytics. این قطعا در تمام دسکتاپ ها و دستگاه های تلفن همراه کار خواهد کرد، اما این فرآیند چیزی نیست که ما در مورد اپل و دیگر دستگاه های Wi-Fi کار کنیم. تنظیمات برای تست محلی این است که از دامنه dev برای دایرکتوری ها و پروژه های محلی خود استفاده کنید و سپس نسخه های به روز شده سایت خود را جستجو کنید تا آن را برای هر دو دستگاه های تلفن همراه و لپ تاپ ها آماده کنید - e-cig coil burns. برای این منظور، من بیشتر از کدهای جیلبرک و فایل های میزبان آیفون بدون فیلتر استفاده می کنم. من هم Xip و Adobe Shadow را امتحان کردم. با این کار، من نمی توانم محدوده های IP را فیلتر کنم، زیرا در حال انجام این روند در خانه هستم. علاوه بر این، ISP های من یک آدرس ثابت برای یک حساب کاربری مسکونی ارائه نمی دهند.

سعی کردم تنظیمات سفارشی را حذف کنم و سفارشی کردن آنها چندین بار در Google Analytics من فیلتر شده است. این تضمین می کند که نمایه من ترافیک با کیفیت و نمایش های آلی از چندین دامنه را دریافت می کند. من همچنین فیلترهای سفارشی را براساس نام میزبان من تنظیم کرده ام و آنها الگوهای گوگل آنالیز را با روش بهتر مطابقت می دهند. از لحاظ فنی، برای ما اسم نام های دامنه های اصلی در ابتدا بسیار دشوار است. با این حال، هنگامی که شما تغییرات لازم را انجام داده اید، می توانید نتایج دلخواه را به آسانی دریافت کنید. مدت کوتاهی پس از حذف کدهای ردیابی Google Analytics از وبسایت من در طول فرایند پشتیبان و اضافه کردن آنها به عقب، من می توانم ببینم که فیلترهای من به درستی کار می کنند و نتایج نهایی فوق العاده هستند.

بازدید از گوگل آنالیز خود را

ممنوعیت بازدیدهای خود از Google Analytics آسان نیست، تا زمانی که تغییرات لازم را انجام ندهید. انجام این کار می تواند کیفیت ترافیک و آمار وب سایت شما را تحت تاثیر قرار دهد. حتی در مرحله اولیه توسعه سایت، تعداد زیادی از نظرات را حتی زمانی که بهینه سازی موتور جستجو را انجام داده اید دریافت نخواهید کرد. روش های مختلفی برای جلوگیری از بازدید شما از Google Analytics وجود دارد. هر روش دارای مزایا و معایب خاص خود است، بنابراین شما می توانید انتخاب مناسب را بر اساس الزامات خود آسان کنید. روش های سرور و یا متد های بدترین روش ها هستند. پیاده سازی آنها طول می کشد، اما نتایج نهایی همیشه عالی است. برای این کار، شما باید کد ردیابی Google Analytics را در کد HTML وب سایت خود وارد کنید و سپس برای ایجاد فیلترهای مناسب، به سرور خود بازگردید. یکی دیگر از روش های فیلتر کردن گوگل آنالیتیک است که به شما اجازه می دهد بازدید های خود را حذف کنید و پارامترهای سایت خود را با توجه به آدرس های IP تنظیم کنید. این روش بسیاری از مشکلات مربوط به IP شما را حل خواهد کرد و می تواند ترافیک با کیفیت تان را دریافت کند.

November 28, 2017