Back to Question Center
0

Semalt: اهمیت فیلتر کردن ترافیک مدیریت از Google Analytics

1 answers:

آیا گوگل آنالیت را چک کرده اید و متوجه شده اید که بعضی چیزهای نامعلوم اتفاق می افتد؟ خوب، این اتفاق می افتد به همه ما، بنابراین شما برای این چیز جدید نیستید. زمان هایی وجود دارد که ما برخی از موارد را در وب سایت ما تنظیم کرده و طرح یا طرح آن را تغییر دهیم، اما نتایج به گونه ای نیست که انتظار می رود. همه اینها می تواند بازدید شما و کیفیت ترافیک وب سایت شما را تحت تاثیر قرار دهد . در چنین شرایطی، شما باید ترافیک مدیریت را از Google Analytics خود فیلتر کنید و این کار را می توانید انجام دهید، زمانی که از انواع افزونه های وردپرس استفاده می کنید. و اگر از پلاگین استفاده نکنید، باید این کار را به صورت دستی انجام دهید. گوگل آنالیتیک به شما اجازه می دهد تا ترافیک را هنگامی که آدرس IP خود را رد می کنید یا محتوا کوکی ها را حذف می کنید، فیلتر کنید - vasi luminosi per esterni.

اغلب اعتقاد بر این است که روش اول بسیار بهتر و جامع تر از روش دوم است. لیزا میچل، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، اظهار می دارد که اگر شما آدرس های IP که به طور پویا تولید می شوند یا اگر شما از یک لپ تاپ یا یک دستگاه قهوه استفاده می کنید، باید از بازدید شما متوقف شود بر اساس Google Analytics شمارش شده است. هر دو روش مزایا و معایب خود را دارند و می توانند بر اساس الزامات شما انتخاب شوند.

آدرس IP خود را حذف کنید

این روش به شما امکان می دهد که گوگل آنالیت را به نحوی بهتر تنظیم کنید. این به شما کمک می کند تا کیفیت ترافیک خود را بهبود ببخشید، و می توانید از دیدگاه های خاصی از IP یا طیفی از IP ها استفاده کنید. با این حال، این را می توان تنها زمانی که شما با استفاده از یک لپ تاپ و آماده تنظیم تنظیمات از همان دستگاه انجام می شود. و اگر شما برای دفن یا خارج از خانه خود بیایید، این روش نمیتواند هیچ مزیتی به همراه بیاورد. در این حالت، باید سعی کنید از روش دوم استفاده کنید. برای حذف ترافیک توسط IP های خاص، شما باید فیلترهای سفارشی ایجاد کنید تا بتوانید کیفیت ترافیک خود را با روش بهتر تجزیه و تحلیل کنید. به حساب Google Analytics خود وارد شوید و روی گزینه تنظیمات در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید. سپس شما باید گزینه فیلتر جدید را فشار دهید و اطلاعاتی مانند نام فیلتر، نوع فیلتر، آدرس IP و دیگران را اضافه کنید.

حذف محتوا توسط محتوای کوکی

شما باید ترافیک را از طریق محتوای کوکی حذف کنید و فیلترهایی را ایجاد کنید که در طول این فرایند قفل نشوند. ناسازگاری این روش این است که شما می توانید یک آدرس IP را در یک زمان رد کنید و می تواند این کار را در چندین آی پی ناگهان انجام دهد. به علاوه، لازم است قبل از راه اندازی این روش کوکی ها را پاک کنید. اول از همه باید فایلی ایجاد کنید که کوکی ها را به مرورگرها اضافه می کند. سپس شما باید فایل های HTML را ایجاد کرده و آنها را در این فرمت اضافه کنید: filter-traffic.html. گام بعدی این است که موتورهای جستجو را به مدلی نرسانید تا محتوای سایت خود را برای مدت زمان مشخصی فهرست کنید. این گام مهمی است که کیفیت وب سایت شما و کلیه بازدیدکنندگان آن را تضمین می کند. پس از حذف آن، گام بعدی تنظیم تنظیمات کوکی ها در مرورگر شما است. در نهایت، شما باید کدهای ردیابی را در تگ جاوا اسکریپت اضافه کنید و متغیرهای سفارشی را تنظیم کنید، که بعدا در Google Analytics می تواند فیلتر شود.

November 28, 2017