Back to Question Center
0

Semalt هدایت چگونه بلوک دکمه ها برای وب سایت و ربات های Darodar

1 answers:

بسیاری از صاحبان وب سایت متوجه شده اند darodar.com و دامنه buttons-for-website.com که در گزارش های Google Analytics نشان داده شده است. آنها به عنوان ارجاع دهنده ارسال مقدار قابل توجهی از ترافیک. آنها به این سایت آسیب جدی نمی زنند، اما تعداد بازدیدکننده هایی که آنها به وب سایت ارائه می دهند بر میزان باز گشت و زمان صرف شده در صفحه تاثیر می گذارد. نتیجه اینست که الگوریتم جستجوی Google آن را به عنوان یک مسئله کیفیتی مورد بررسی قرار می دهد و مردم نمیتوانند آنچه را که در سایت دنبال می کنند پیدا کنند - sites de imagens gratuitas em portugues. در نتیجه، آنها رتبه بندی جستجوی وب سایت را پایین می آورند. این ممکن است برای سازمان های بزرگ به نظر نرسد، اما برای کسب و کار کوچک با یک وب سایت، می تواند عملیات خود را انجام دهد یا شکست دهد

الکساندر پرزونکو، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا چند روش مفید برای چگونگی غلبه بر این مشکل ارائه می دهد.

هر دو خزنده به سایت پیوندی میرسد که ظاهرا مشروع است. به نظر می رسد Darodar تحلیل سایت را برای کاربران ارائه می دهد، در حالی که دکمه ها برای وب سایت به شرکتها امکان می دهند URL خود را از طریق موارد + AddThis به اشتراک بگذارند. به نظر می رسد مسئله مشروعیت به پایان رسیده است، گرچه برخی از منابع هدف نابخردانه این دو سایت را به نمایش گذاشته است. Darodar بیش از دکمه ها برای وب سایت بوده و یک botnet ایجاد کرده است. یک بوت نت شبکه ای از رایانه های آلوده به ویروس است که قصد دارد امنیت رایانه را به خطر بیندازد. این هکرها را با آسیب پذیری هایی که نیاز به ورود به سیستم دارند، فراهم می کند. یکی از کنترل های بوت نت فعالیت های این شبکه ها را هدایت می کند.

این بوت نت شامل هزاران آدرس آی پی است که باعث می شود مسدود کردن خزنده با موفقیت از طریق حذف IP در Analytics انجام شود. مقالات مکرر اشاره به این واقعیت است که ربات همچنان به وب سایت ها را از طریق یک یا چند برنامه با ویروس جاسازی شده آلوده می کند. Soundfrost یکی از محبوب ترین ابزار دانلود است که شامل ویروس گفت:

با استفاده از روبات..روش txt برای جلوگیری از دکمه ها برای وب سایت و darodar، به عنوان یکی دیگر با خزنده / عنکبوت، نمی تواند به همان اندازه موثر باشد زیرا دستورالعمل ها بر انطباق داوطلبانه تکیه می کنند. اگر مالک در حال حاضر استراتژی Black Hat را اجرا می کند، فعالیت های آنها با دستورالعمل های تعیین شده مطابقت ندارد.

ربات darodar چندین کاربر دارد. یکی از آنها این است که به طور مصنوعی جستجوگرهای سایت را با هدایت ترافیک به سایت افزایش دهند. پیکربندی آن به گونه ای است که به عنوان یک خزنده ظاهر نمی شود. به نظر می رسد یک بازدید کننده واقعی و موتور جستجوی s آن را در گزارش های خود را شامل، در نتیجه منجر به ناهموار در داده های تجزیه و تحلیل. این به عنوان اسپم پیوند نامیده می شود، چیزی است که به دلیل به روز رسانی الگوریتم اخیر، کارایی کمتری داشته است.

ویکیپدیا هرزنامه ارجاع را به عنوان یک شکل از spamdexing تعریف میکند که شامل درخواستهای مکرر با استفاده از URL ارجاع جعلی به یک سایت که اسپمر مایل به تبلیغ است. سپس سایتها به طور ناگهانی به سایت هرزنامه که به عنوان ترافیک برای آنها ثبت شده است، پیوند دارند. این به نفع هرزنامه است زیرا لینک های رایگان به رتبه بندی جستجوی شما کمک می کنند.

سایر نقش هایی که بوت نت ها در خدمت هستند، حملات انکار سرویس، تقلب کلیک، spamdexing، سرقت و یا اطلاعات شخصی و مالی، رله های ایمیل SMTP برای هرزنامه و بیت کوین استخراج معادن است. بر اساس این یافته ها، چنین ترافیکی در وب سایت غیرممکن است .

دکمه ها برای وب سایت دارای توابع مشابه است، تنها تحویل آن کمی متفاوت است. این ابزار اشتراک گذاری دستی برای وب سایت ها را ارائه می دهد. لحظه ای که مالک آن را نصب می کند، یک دروازه ایجاد می کند که مردم می توانند برای ربودن مرورگر وب بازدیدکنندگان سایت خود استفاده کنند.

دکمه های مسدود کردن برای وب سایت و دارودار

گزینه ای برای جلوگیری از دکمه ها برای وب سایت و darodar با استفاده از مجوز IP برای جلوگیری از ترافیک از آنها نخواهد بود. دلیل این است که آنها هر دو دارای آدرس های IP زیادی هستند که ترافیک را به سایت هدایت می کنند. یک جایگزین این است که فایل .htaccess هر یک از این دامنه ها را ویرایش کرده و ترافیک را از آنجا متوقف کند. برای انجام این کار، باید به دایرکتوری ریشه در میزبان وب که سایت وردپرس را تشکیل می دهد، دسترسی داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که از سیستم آپاچی که اکثر ارائه دهندگان میزبان استفاده می کنید استفاده کنید. اگر فردی با تغییر فایل های htaccess تجربه نداشته باشد، از webmaster بخواهید که به آن کمک کند، زیرا هر گونه اشتباه کوچک ممکن است منجر به سقوط کل سایت شود.

November 29, 2017