Back to Question Center
0

Semalt: یک فرآیند تحقیق کلیدی عمیق که مشتریان بیشتری را جذب می کند

1 answers:

این روزها، مشتریان واقعی برای معاملات مستقیم و پیشنهادات با تخفیف جستجو می کنند بدون هیچ گونه سازش در مورد کیفیت و قابلیت اطمینان. هنگامی که شما شروع به جستجو در اینترنت می کنید، همه چیز به طور خودکار حل و فصل می شود. ایمن است که می گویند یک جستجوی کلیدی عمیق می تواند مشتریان بیشتری را جذب کند. این به این دلیل است که با آن، شما می توانید یک ایده از آنچه که مشتریان شما دنبال می کنند و چگونگی ارائه انتظارات خود را دریافت می کنند - fleece stoff muster blumen. در حالی که کمپین های پرداخت پرداخت شده ضروری هستند، تحقیقات کلیدی عمیق ممکن است شما را در راه های بسیاری به نفع شما باشد. این می تواند بازدید کنندگان شما را به مشتریان تبدیل کند و می تواند به میزان قابل توجهی به فروش شما کمک کند.

جیسون آدرر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا برخی از مسائل کلیدی را برای شما در فرآیند تحقیق کلمه کلیدی

تعیین می کند.

کلید واژه Evolution

اول از همه، شما باید کلمات کلیدی خود را تجزیه و تحلیل و ارزیابی کنید تا بررسی کنید که آیا آنها خوب هستند یا نه. برای همه ما مهم است که لیستی از کلمات کلیدی که ممکن است مربوط به صنعت ما باشد را ایجاد کنیم. همانطور که موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی با پرداخت بهتر تلاش می کنند، بنابراین شما باید در مورد آن آگاهی داشته باشید و بدانید که چه کلمات کلیدی بیشتر کلیک می شود و بیشتر جستجو می شود. و شانس موفقیت شما در اینترنت بالا است.علاوه بر این، همیشه باید جستجو صوتی را بدانید که چگونه کسب و کار شما را افزایش می دهد و تعداد زیادی از ترافیک را دریافت می کند. از طریق مکالمات، می توانید بیشتر و بیشتر افراد را به سایت یا اجتماعی خود جذب کنید پروفایل های رسانه ای، رکورد قبلی خود را دنبال کنید و آنها را در محصولات و خدمات خود مشغول کنید. بسیاری از ما در هنگام انجام این کارها نمیتوانیم در ارزیابی کلمات کلیدی چشم پوشی کنیم، اما شما باید در مورد کسب و کار خود در اینترنت جدی باشید

بدانید افرادی که هدف قرار می گیرید

آیا ایده ای از مخاطبان هدف خود دارید؟ افرادی را که میخواهید هدف قرار دهید و مکان آنها را بشناسید. برای مثال، اگر شما یک وبلاگ نویس هستید، مقاله های خود را برای آسیایی ها بنویسید، واضح است که مخاطبان هدف شما در هند، پاکستان، چین، تایلند و سایر کشورهای مشابه زندگی خواهند کرد. SEO یک راه عالی برای شناختن هدف شماست و چگونگی استفاده از کلمات کلیدی و عبارات مناسب در این زمینه. از پیشنهادات و بازخورد کارشناسان بهره ببرید و یاد بگیرید که چگونه مشتریان شما به محصولات و خدمات مختلف شما واکنش نشان می دهند.

فراتر از ابزارهای کلید واژه سنتی

شما باید از ابزارهای کلمه کلیدی سنتی فراتر بروید تا کار خود را به درستی انجام دهید. لازم است که شما ابزارهای تحقیقاتی کلیدی را دوست داشته باشید و از برنامه های زیادی برای جستجوی کلمات کلیدی استفاده کنید. نه تنها کلمات کلیدی، بلکه عبارات و کلمات مرتبط نیز باید مورد استفاده قرار گیرد تا کار خود را انجام دهد. هرگز نباید فراموش کنید که ابزارهای نه چندان آشکار که می تواند به شما در دستیابی به نتایج مورد نظر در عرض چند هفته کمک کند. به عنوان مثال، Demographics Pro طراحی شده است تا کاربران احساس کنند که چه کسی محصولات خود را جستجو می کند و نحوه یافتن نوع مناسب مشتریان را در اینترنت دارد. بسیاری از ابزارهایی وجود دارد که می توان آنها را برای شرکت در تعداد زیادی از افراد مورد استفاده قرار داد. این ابزار شما را به سمت راست هدایت می کند و شما به راحتی می توانید کلمات و کلمات کلیدی را که ممکن است به مشتریان شما علاقه مند باشد را هدف قرار دهید.

November 29, 2017