Back to Question Center
0

Semalt: فیلترهای Google Analytics که عملکرد سایت شما را بهبود می بخشد

1 answers:

راه های زیادی برای بهبود عملکرد سایت شما در Google Analytics وجود دارد و این بخشی از بازاریابی دیجیتال است. وقتی که گزارشات پیشرفت برجسته ای را می نویسد یا به علت کاهش ترافیک دقیق مشخص می شود، ما باید توجه داشته باشیم که کیفیت وب سایت ما چگونه دریافت می شود. داده های Google Analytics باید دقیق و به روز باشد. خوشبختانه، گوگل آنالیتیک قابلیت فیلتر کردن صفحات وب را برای شما آسان ساخت - programas para fazer templates para blogger.

قبل از صحبت در مورد این فیلترها، اولیور کینگ، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، پیشنهاد می کند که یک گزارش بدون فیلتر یا نمایش برای هر نام دامنه را در Google Analytics حفظ کنید.

محروم کردن ترافیک داخلی

این به همه انواع وب سایت ها قابل اجرا نیست، فقط شرکت های بزرگ می توانند از آن بهره مند شوند. برای کسب و کارهای کوچک، مهم است که ترافیک داخلی را حذف کنیم تا کیفیت ترافیک وب خود را تضمین کنیم. آنها باید اطمینان حاصل کنند که سایتشان دریافت بازدیدکنندگان با کیفیت و افراد واقعی با صفحات وب خود ارتباط برقرار می کنند. برای این کار، شما باید مشخصات جدید گزارش را در حساب Google Analytics خود تنظیم کنید تا بتواند تا حد زیادی ترافیک داخلی را حذف کند. شما همچنین باید آدرس IP خودتان را حذف کنید تا دیدگاه های شما و این به وب سایت شما محاسبه نشود. اگر می خواهید تعداد زیادی از آدرس های IP را حذف کنید، باید از فیلتر های سفارشی استفاده کنید که برای ساخت آسان و دارای ویژگی های فراوانی هستند .

حذف اسپم ارجاع

اشتباه نخواهد بود که اسپم تعداد زیادی از وب سایت ها را در ماه های اخیر آسیب دیده است. به همین دلیل است که شما باید هر چه زودتر به حذف اسپم ارجاع توجه داشته باشید. شما باید تمام وب سایت ها یا ارجاع دهنده هایی که از Darodar، دکمه ها برای وب سایت ها و بهترین SEO ارائه می دهند را حذف کنید. در اینجا شما نمی توانید اشتباه کنید شما باید مجرمان را دقیقا مشخص کنید و اسپم ارجاع را حذف کنید و سپس دامنه های خود را در زمینه های مختلف وارد کنید.

نمایش میزبان و آدرس کامل

به طور پیش فرض، گوگل آنالیز تمام URL های صفحه های گزارش خود را نمایش نمی دهد. بنابراین، اگر وب سایت شما www.abc.com باشد، باید صفحات مربوطه را در Google Analytics قرار دهید، و این را می توانید با نمایش نام های میزبان یا URL های کامل انجام دهید. همچنین شما می توانید محتوای زنده ایجاد کنید و فیلترهای مختلف را برای دامنه های مختلف ایجاد کنید. این باعث می شود که تعداد زیادی از صفحات برای مراقبت از شما وجود داشته باشد. هر صفحه در زیر دامنه باید قبل از راه اندازی آن خطا باشد .

جدا کردن ترافیک به زیر دامنه

وقتی صحبت از زیر دامنه ها می شود، شما باید ترافیک خود را از دامنه اصلی در Google Analytics جدا کنید. اطمینان حاصل کنید که زیردامنه های شما از همان خصوصیات ردیابی UA یا کد ها به عنوان وب سایت اصلی استفاده می کنند. شما می توانید این کار را با مراجعه به بخش نمای جداگانه در Google Analytics خود انجام دهید.

تمام آدرس های پایین

آخرین، اما نه کم، ما می خواهیم در مورد پوشش پایین تر از URL ها صحبت کنید. برای بسیاری از مدیران وب دشوار است، اما مزایای بسیاری دارد. شما می توانید URL های مختلف را مخلوط و دریافت تعداد زیادی از ترافیک با کیفیت در AdSense خود. مهم است که داده ها را تحکیم و فیلترهای سفارشی را اجرا کنید که می تواند تمام URL های شما را کاهش دهد.

November 28, 2017