Back to Question Center
0

Semalt Expert Share فیس بوک مخفی و کلاهبرداری توییتر هر قهرمان جستجوگرها باید یاد بگیرند

1 answers:

یک بازاریاب رسانه های اجتماعی چالش های زیادی را به صورت روزانه برطرف می کند. چه پیچیده تر این است که چگونه او نظارت بر موضوعات ترقی و پیاده سازی بهترین راهبردها برای افزایش تعداد دیدگاه ها، اشتراک ها، علاقه ها و نظرات در وب سایت است.

هرچند بازاریابان رسانه های اجتماعی می دانند تمام انواع ترفندها و راهنمایی های مربوط به فیس بوک و توییتر، اما موارد زیر، ارائه شده توسط الیور کینگ، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، هرگز به صورت آنلاین منتشر نشده است. 8)

فیس بوک: صرفه جویی در لینک

آیا می دانید که فیس بوک دارای یک لینک ذخیره شده است که همیشه در همه زمان ها پنهان می شود؟ برای افزایش کیفیت مطالب و جذب بازدیدکنندگان بیشتر و بیشتر در این شبکه اجتماعی، باید این گزینه را فعال کنید. این قصد دارد به شما در بهینه سازی سایت کمک کند و در بخش منو نگهداری شود.

توییتر: صرفه جویی در مورد علاقه مندی ها

راه های زیادی برای ترتیب توییت های شما وجود دارد و شما می توانید راهنمایی های رسانه های اجتماعی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن چک کنید - какой размер лежака нужен лабрадору. در توییتر این گزینه به شما امکان می دهد مخاطبین خود را بسازید و تعداد زیادی بازدید از وب سایت خود را دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که تصویر پوشش خود را عاقلانه انتخاب کرده اید، و به استانداردهای توییتر بستگی دارد.

فیس بوک: ویرایش عکس در موبایل

یکی از چیزهایی است که بسیاری از شما تقریبا هر روز آن را نادیده می گیرید. در فیس بوک، تعدادی از گزینه های بعدی وجود دارد که به شما کمک می کند تا عکس ها را ویرایش کنید بدون توجه به اینکه آیا شما از یک رایانه شخصی استفاده می کنید یا یک دستگاه تلفن همراه است.شما ممکن است در مورد این گزینه شنیده باشید.به طور واضح آن در بخش منو پنهان شده است و اکثر ما از اینکه چگونه این گزینه را فعال و استفاده کنیم بی اطلاع هستیم. اما هنگامی که به طور کامل فعال شد، می توانید تعداد زیادی از عکس ها، آنها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و ظرف چند ثانیه به پوشه دستگاه تلفن همراه خود بپردازید.

توییتر: پیدا کردن کسی که شما را دنبال نکرده

اگر شما در مورد کسب و کار شما توییت می کنید، مهم است بدانید که چه کسی شما را در توییتر دنبال کرده و چرا. واقعیت این است که اکثر مردم نمیدانند چگونه میتوانند این کار را انجام دهند، اما میتوانید به Analytics Analytics بروید تا همه چیز را درباره آن بدانید. با پیدا کردن افرادی که بیشتر از شما خواسته اند از شما بشنوید، می توانید یک ایده را از نوع افرادی که شما را دوست ندارند و چرا. این همه در نهایت شما را در ارزیابی و بهبود استراتژی های فعلی شما کمک خواهد کرد. سپس شما می توانید این استراتژی ها را به عنوان الزامات پیروان خود تطبیق دهید و تنظیمات توییتر خود را بر اساس آن تنظیم کنید

فیس بوک: پیگیری بدون دوست

آیا می دانید چه کسی در فیس بوک شما را دنبال می کند؟ صادقانه بگویم، بسیاری از ما حتی نمی دانند که پیروان آنها چیست. با استفاده از این ویژگی که در فیس بوک پنهان شده است، می توانید پروفایل های افرادی را که هر روز پست های خود را دنبال می کنند مشاهده کنید. این به شما ایده ای را می دهد که برای بهبود شما چه کسی است و می تواند برای شما مشکلات ایجاد کند.

توییتر: غیر فعال کردن

ویژگی خاموش توییتر چیزی است که شما باید به آن توجه کنید. این جایی است که شما می توانید انواع ویژگی ها و گزینه ها را خاموش کنید و مواردی را که باید نادیده بگیرید. همه اینها می تواند اعتبار سایت شما را آنلاین افزایش دهد و پیروان خود هفته ها پس از هفته با هم درگیر شوند .

November 29, 2017