Back to Question Center
0

Semalt Expert ارائه می دهد Tutorial بهینه سازی سایت

1 answers:

صاحبان کسب و کار باید بدانند که بهینه سازی سایت خود را برای موتورهای جستجو حساب برای 25٪ از همه عوامل رتبه بندی جستجوگرها. مقاله زیر به این ترتیب یک آموزش ساده و کامل در زمینه بهینه سازی سایت می باشد. این به نفع کسی است که برای جستجوگرها یا هر کسی که بخواهد از بهینه سازی سایت خود بهترین باشد، مفید خواهد بود - sava eskimo tyres.

این راهنمای، ارائه شده توسط مایکل براون، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، شامل موارد زیر است:

عنوان برچسب ها

یکی از قدیمی ترین ویژگی های یک وب سایت برچسب عنوان است. این به ساده سازی طرح سایت کمک می کند. تا کنون از آنجا که مردم سایت ها را توسعه داده اند، برچسب های عنوان کاملا سودمند هستند. بدین ترتیب، در هنگام بهینه سازی، به عنوان یکی از مهمترین عوامل موثر است.

تراکم کلمه کلیدی

برای هر SEO برای اجرا، شواهدی از استفاده از کلمه کلیدی باید وجود داشته باشد. کلمات کلیدی سنگ بنای کل جستجوگرها است. هر SEO که شامل کلمات کلیدی در ساختار آن نیست، پایه محکمی ندارد و وضعیت کسب و کار آنلاین را بهبود نمی بخشد. یکی از راه هایی که مردم می توانند یاد بگیرند که چگونه برای بهینه سازی سایت در وب سایت استفاده کنند، این است که درک چگونگی چگالی کلمات کلیدی و آنچه که در مورد آن است.

کلید واژه Prominence، Frequency، Proximity

کلمات کلیدی شامل تاکتیک های زیادی در مورد بهینه سازی می شوند. عوامل دیگری نیز وجود دارند که کلمات کلیدی در هنگام بهینه سازی سایت تاثیر می گذارند..باید اهمیت، فرکانس و نزدیکی را درک کنید. با تمام این مفاهیم در چشم انداز، یک مالک وبسایت میتواند قدرت و قرار دادن کلمات کلیدی در محتوای ارسالی خود را در اختیار بگیرد.

لینک های خروجی

یکی از راه هایی که محتوای سایت می تواند ترافیک زیادی را دریافت کند، منابع خارجی است که به سایت پیوند دارند. اینها لینک های خروجی نامیده می شوند. صاحب وب سایت ممکن است پیوندی از منابع شناخته شده و ناشناخته دریافت کند. اینترنت پر از لینک است و هر بار که یک کلیک بر روی لینک، احتمال بالا است که آن را به یک صفحه دیگر منتقل می شود. در جستجوگرها، یک راه برای فهمیدن چگونگی ایجاد یک قدم به جلو در بهینه سازی جستجوگرها اینست که بدانید چگونه لینک های خروجی را بدست آورید و مدیریت کنید. یکی دیگر از مسائل کلیدی برای یادآوری استفاده از کلمات کلیدی پنهان در لینک های ارائه شده است.

تصویر جستجوگرها

با توجه به لینک های خروجی، چیز دیگری برای یادگیری در مورد استفاده از تصویر SEO است. این می تواند به مالک بسیار کمک کند زیرا تصاویر بسیاری از اطلاعات پیچیده را به نحوی که فردی که به SEO می تواند درک کند، به آنها ارتباط می دهد. این آموزش حاوی یک راهنمای برای اینکه چگونه صاحبان وب سایت می توانند سایت خود را برای تصاویر بهینه سازی کنند. تصاویر هنگامی که یک متن Alt متن در توضیحات آنها وجود دارد، به SEO کمک می کنند. همچنین، عنوان تصویر را می توان به عنوان کلید واژه در نظر گرفت. آموزش توضیح می دهد که آیا تغییر نام فایل به SEO تاثیر می گذارد

نقشه سایت

نقشه های سایت با خزیدن ساختار وبسایت کمک می کند. از این طریق، موتورهای جستجو و مشتریان آن را آسانتر می کنند تا به وب سایت هدایت شوند. Sitemap در سایت یکی از راه های بهینه سازی ساختار SEO برای افزایش تجارب کاربر و الگوریتم های موتور جستجو است.

URL Slugs

آدرسهای اینترنتی URL به آدرس دقیق وبسایت مربوط می شود که در حال مرور است. آنها نمایانگر موقعیت صفحات وب مورد نظر هستند. هنگامی که یکی از URL ها را در نوار آدرس تایپ می کند، حلقه های URL مشخص می کنند که کاربر چگونه به صفحه وب دسترسی پیدا می کند. این یکی از مهمترین مواردی است که باید برای بهینه سازی در سایت انجام دهیم.

پیوند داخلی

اتصال داخلی این است که اطمینان حاصل شود که تمام صفحات در یک سایت با هم مرتبط هستند. این بیش از فقط ناوبری و توصیه است.

November 29, 2017