Back to Question Center
0

Semalt Expert: چگونه Darodar را از Google Analytics حذف کنید

1 answers:

گوگل تجزیه و تحلیل تعداد زیادی از وب سایت ها را غیر واقعی و غیر قابل اعتماد گزارش می دهد. یکی از آنها Darodar.com است؛ گزارش های اخیر نشان می دهد که بازدید کنندگان واقعی به وب سایت های مشتری خود ارسال نشده است. این بدان معناست که برنامه تحقیقاتی کلید واژه هیچ ارتباطی با اصالت ندارد، زیرا این یک ربات است که آمار شما را به اشتباه شمارش می کند.

اگر تنظیمات گوگل آنالیت خود را در بخش کلی ارجاع بررسی کنید، خواهید دید که ارجاع Darodar.com وجود دارد که به سایت و گزارش آنالیته آسیب برساند - emla spray bestellen online. در همه گزارش ها، Darodar یک بازدید کننده جدید از یک IP جدید را نشان می دهد و نرخ جست و جو به میزان صد درصد است که یک نگرانی عمده برای مدیران وب است. شما همچنین متوجه شده اید که Google Darodar و تمامی خدمات مرتبط با آن را به لیست سیاه اضافه کرده است. بنابراین نتیجه گیری این است که خدماتی مانند این نباید در هنگام اجرای وب سایت شما استفاده شود.

Max Bell، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که درست است که Darodar مشتریان خود را فقط چند بازدید کننده در هر ماه، و همه آنها اشاره شده است..بیشتر بازدید کنندگان جعلی هستند با این حال، شما می توانید تعداد کل نظرات منحصر به فرد را از طرف شما محاسبه و نباید وابسته به گزارش های Darodar. همچنین مهم است که به بازدادهای آن تکیه نکنید زیرا همه آنها غیر واقعی هستند. اگر از خدمات وبلاگ نویسی میزبانی مانند بلاگر و وردپرس استفاده کرده اید، برای شما آسان است که Darodar را مسدود کنید. برای این کار باید سرور خود را از دریافت ترافیک از آن و دیگر وب سایت های مشابه متوقف کنید.

حذف دارودار ساده نیست

درست است که از بین بردن Darodar بسیار آسان نیست. شما باید از چیزهای زیادی مراقبت کنید. اولین قدم این است که وارد حساب Google Analytics شوید و بخش مدیریت را در گوشه سمت راست بالا بررسی کنید. گام بعدی این است که فیلترها را ایجاد کرده یا فیلترهایی را که قبلا در گوشه سمت راست قرار دارند پیدا کنید. اگر فیلترها را ایجاد نکرده اید، باید آنها را ایجاد کرده و دسترسی کامل به بخش اداری داشته باشید. گام سوم این است که روی گزینه فیلتر جدید کلیک کنید و اجازه دهید فیلترهای سفارشی خود را در دادههای Google Analytics ایجاد کنید. در ابتدا همه این کارها زمان زیادی را طول می کشد، اما هنگامی که شما خودتان ایجاد کرده و تعدادی از فیلتر ها را ایجاد می کنید، شما می توانید بازدید های منحصر به فرد خود را در وب سایت خود آسان کنید. شما می توانید بر اساس آنچه که قبلا انجام داده اید، هر زمینه را اصلاح کنید. تنها هدف این است که Darodar را غیرفعال کنید و دیدگاه های آن که ممکن است در بخش الگوی فیلتر نفوذ کرده باشد. در اینجا شما باید آن را مسدود کنید و بر روی گزینه save کلیک کنید تا تمام تنظیمات ذخیره شود. فیلترهای شما زمان زیادی را برای زنده ماندن آماده خواهند کرد. شما نباید فراموش کنید که همه این مراحل مهم هستند. اگر شما ترافیک جعلی دریافت کرده اید و هیچ اطلاعاتی در مورد آمار خود نمی دانید، پس از اینکه برخی فیلتر ها را ایجاد کردید، باید آدرس IP خود را مسدود کنید. این همه اطمینان حاصل خواهد کرد که وب سایت شما بازدیدکنندگان واقعی و واقع بینانه را حتی زمانی که تنها تعداد کمی از آنها است، دریافت می کند. برای به روز رسانی بیشتر، شما باید وب سایت ما را چک کنید و آخرین مطالب ما را بخوانید.

November 28, 2017