Back to Question Center
0

Semalt Expert: چگونگی ایجاد شایستگی توییتر عکس؟

1 answers:

آیا عکس های صدای جیر جیر در واقع کمک به یک پیروان بیشتر به دست آوردن؟ آیا این درست است که آنها نیز در بیشتر دوستداران، بازتوییت ها و یادآوری ها نقش دارند؟ البته، آنها انجام می دهند. اعداد وجود دارد که برای این موضوع تضمین شده است، عکسهای tweet کار می کنند. هرچند که یک عکس گرفتن وجود دارد: عکس ها باید شایسته باشد

Frank Abagnale، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در اینجا نکاتی را درباره ایجاد تصاویر به اشتراک گذاشته شده در توییتر در اینجا توضیح می دهد.

در اینجا چهار مورد موردی است که نشان می دهد که تاثیر عکس های tweet

مورد یکی:

BufferApp برخی از زمان خود را در نوامبر 2013 به حساب توییتر خود مشاهده کردند. آنچه که آنها کشف کردند یک الگوی آشنا را نشان دادند. توییت با عکس 18٪ کلیک بیشتر و 150٪ بیشتر retweets از کسانی که بدون عکس - wholesale bar tools.

مورد دو:

توییتر فاکتورهایی را نشان داد که به بازخوردهای بیشتر کمک می کرد و حدس می زد که کدام عامل در بالای لیست قرار دارد؟ مطمئنا، همانطور که انتظار می رفت، این عکس ها بود. توییت با عکس ها 35٪ افزایش داشت، فیلم ها (28٪)، نقل قول ها (19٪)، کسانی که با تعداد (17٪) بودند، در حالی که کسانی که هشتگ ها را 16٪ افزایش دادند. توجه داشته باشید که شما می توانید عکس ها و نقل قول ها را برای عکس های بیشتر بکشید.

مورد سه:

وبلاگ Sotrender 500 مورد بیشتر از مارک های دنبال شده را در توییتر مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. تأکید آنها این بود که چگونه پیوندهای pic.twitter.com، vines، instagram، فیس بوک و twitpic.com تأثیر داشتند. لینک های vines و twitpic.com اثر کمی داشتند در حالی که این با عکس ها و pic.twitter.com دارای 141٪ بیشتر retweets بود. از سوی دیگر، کسانی که پیوندهای فیس بوک / اینستاگرام دارند، به ترتیب 122٪ و 89٪ بیشتر باز می شوند..

مورد چهارم:

هنگامی که دن زارلا وقت خود را برای تجزیه و تحلیل توالی های 400 کیلویی (به صورت تصادفی انتخاب کرد) برای ارزیابی تاثیر تصاویر ویدئویی توییتر در بازخوانی ها، زمان گذاشت. نتیجه گیری او پس از تجزیه و تحلیل؟ توييت با عکس ها شانس 95٪ براي بازيابي را داشت

اندازه؟ چه اندازه

به گفته کارشناسان، نیاز به اندازه ایده آل از یک عکس توییتر است. در صفحه دسکتاپ، تمام تصاویر در یک جدول زمانی 506 و 253 پیکسل (پیکسل) است. نسبت ابعاد آن 2: 1 است. اگر عکس در محدوده سقوط نیست (می گویند بالاتر از این است)، سپس به طور پیش فرض برش داده می شود. با این حال هر زمان که کسی بر روی تصویر کلیک کند، همه چیز را می بیند.

ایجاد عکسهای صدای جیر جیر

1. علامت گذاری به عنوان آنها - برای این کار، از Pablo (یک ابزار رایگان) استفاده کنید. با ایجاد یک تصویر زیبا از نقل قول، سوال و یا به سادگی یک عنوان شروع کنید. پایان عکس با پس زمینه خدا

2. عکس های اینستاگرام و فیس بوک خود را به اشتراک بگذارید. اگر پیروان شما در این سیستم عامل آنها را دوست داشتند، سپس توییت های شما نیز آنها را دوست خواهند داشت.

3. یک کولاژ از تصاویر ایجاد کنید شما می توانید از سه یا چهار عکس برای داستان یک نوع استفاده کنید. این همیشه شگفت انگیز است

4. برچسب برچسب برچسب همانند تمام شبکه های رسانه های اجتماعی، توییتر نیز به شما اجازه می دهد که دیگر کاربران را به استفاده از این مزایای تگ کنید.

5. GIF های متحرک را امتحان کنید GIF ها می توانند جالب ترین راه اضافه کردن محتوای منحصر به فرد به جدول زمانی شما باشند. توجه داشته باشید که GIF های توییتر به طور خودکار بازی نمی کنند. کاربر ابتدا باید روی دکمه بازی کلیک کند.

November 29, 2017