Back to Question Center
0

Semalt Expert: ایمیل های HubSpot

1 answers:

Max Bell، مدیر موفقیت مشتری Semalt می گوید که تمام پیوندهای ارسال شده در ایمیل از HubSpot دارای پارامترهای ردیابی هویت هستند. این پارامترهای ردیابی هویت به ما کمک می کند تا بدانیم چه کسی کپی و خواندن مقالات ما است. همه این پارامترها منحصر به فرد هستند و به صورت hsenc و hsmi می آیند - melhores provedores de site. HubSpot از آنها برای تنظیم در Google Analytics استفاده می کند. همه اینها می توانند گزارشات تحلیلی خوب و قابل اعتماد را دریافت کنند و با توجه به این که آیا شما دیدگاه های منحصر به فرد خود را در مورد پست های خود داشته اید یا خیر، خواهید دید.

فیلتر کردن ترافیک در Google Analytics

اغلب مردم نمی دانند چگونه فیلتر کردن ترافیک در Google Analytics. اجازه بدهید در اینجا شما را مطلع میکنم که Google Analytics از کدهای ردیابی ویژه برای شناختن همه چیز در مورد لینکهای داخلی و خارجی خود استفاده میکند. از طریق این لینک ها می توانید ایده بگیرید که چه کسی از سایت شما بازدید می کند و چگونه کاربران با صفحات وب خود ارتباط برقرار می کنند. همانطور که الگوهای ترافیک داخلی متفاوت از الگوهای ترافیک خارجی هستند، هر زمان که وارد حسابهای Google Analytics خود شوید، باید گزارش تجزیه و تحلیل به روز شده را بررسی کنید. به عنوان مثال، اگر سرگرمی یا وب سایت تجارت الکترونیک داشته باشید، ممکن است ترافیک داخلی شامل پیوندهای تست استرس برای شما باشد تا اعتبار سایت شما را بررسی کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که تعداد بازدید های وب سایت شما در سراسر سایت ثابت است..اگر شما متوجه شده باشید که سایت شما امروزه تعداد قابل توجهی بازدید را مشاهده می کند و منابع آنها ناشناخته است، باید اقدامات جدی انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که بازدید از مکان های واقعی مانند موتورهای جستجو یا رسانه های اجتماعی صورت می گیرد.

ایجاد فیلترهای IP

اکثر مردم نمی دانند که ایجاد یک فیلد مالکیت معنوی بسیار مهم است. برای جلوگیری از ترافیک نامناسب، همیشه باید فیلترهای ترافیک داخلی را ایجاد کرده و آدرسهای IP را که با آن آشنا نیستید، غیرفعال یا مسدود کنید. برای این، شما باید لیستی از IP های مشکوک را در Google بررسی کنید و آنها را در قسمت مدیریت سرپرست شبکه خود مسدود کنید.

مطمئن شوید که فیلتر کار می کند

پس از انجام مراحل فوق، گام بعدی این است که اطمینان حاصل شود که فیلترهای شما به درستی کار می کنند. برای این، شما باید اعتبار و اعتبار انواع فیلترهای مختلف را بررسی کنید و مواردی را که دوست دارید بیشتر کنید. همچنین میتوانید از گزینه Assistant tag tag یا یک افزونه مرورگر مربوطه برای پیدا کردن میزان ترافیک در وب سایت خود استفاده کنید. این تنها زمانی امکان پذیر است که فیلترهای شما به درستی کار می کنند و صحت آنها تایید شده است. گزینه ضبط معکوس برچسب می تواند به تجزیه و تحلیل داده های Google Analytics کمک کند؛ در صورتی که برخی از بازدید ها از آدرس های ناشناخته آی پی بیرون می آیند، ممکن است آنها را بلافاصله مسدود کند، و اطمینان حاصل شود که وب سایت شما دارای دیدگاه های کیفیت و بازدید های منحصر به فرد است.

محدودیت های فیلتر

فیلترها می توانند مخرب باشند اگر شما آنها را به درستی ایجاد نکرده اید و یا تغییرات آنها به هیچ وجه مطابق با خط مشی های Google انجام نشده است. فیلترها نیاز به یک یا دو روز برای فعال شدن کامل دارند. بنابراین در این دوره، شما نباید بهینه سازی موتور جستجو انجام دهید و نباید صفحات را سفارشی کنید. هنگامی که فیلترها فعال می شوند، شما URL ها را در Google Analytics مشاهده خواهید کرد، و احتمالا برای دریافت دیدگاه های واقعی

November 28, 2017