Back to Question Center
0

Semalt Expert: خروج پی پال از گزارش گوگل ترافیک ارجاع گوگل

1 answers:

راس باربر، مدیر موفقیت مشتری خدمات دیجیتال Semalt ، تجربه خود را در مورد نحوه پیگیری ارجاع های واقعی در Google Analytics به اشتراک می گذارد.

من هنوز هم زمانی که شروع به کار با مشتریان Semalt کردم، به یاد می آورم. این یکی از شگفت انگیزترین تجربیات زندگی من بود. من زمان زیادی را صرف کردم تا ارزیابی کند که چگونه آنها به وبسایت هایشان دسترسی پیدا می کنند و چگونه از وبسایت های کسب و کارشان بسیار استفاده می کنند. من در مورد منابع ترافیکی ارجاع که Semalt بسیاری از مشتریان را ارائه می دهم می دانم - piantane da terra prezzie. وقتی که من به Google Analytics وارد شدم متوجه شدم که پی پال به عنوان منبع ارجاع اصلی نشان داده می شود. نحوه حذف PayPal از گزارش ترافیک ارجاع در Google Analytics؟ اگر شما به دنبال یک پاسخ هستید، ما این مقاله فوق العاده را برای شما ارائه کرده ایم.

منظور چیست؟

هنگامی که PayPal به عنوان یک منبع ترافیکی ارجاع می شود، به این معنی است که کسی می خواهد شما را در Semalt ترک کند. شما می توانید سایت خود را پس از انتقال پول خود و یکی از خدمات ما را وارد کنید. این گام مهم است چرا که Google به طور پیوسته IP های کاربران که آخرین بازدید وب سایت شما را قبل از تکمیل تراکنش های منبع ارجاع بازدید کرده است را دنبال می کند. گوگل نشان می دهد که فروش به PayPal از ترافیک اصلی آمده است و به هیچ وجه هیچ فریب نیست. ممکن است برای شما آشنا باشد که بدانید که بسیاری از افراد بر اساس کمیسیون کار می کنند..شانس وجود دارد که آنها منجر به جعل در وب سایت شما می شوند، و وانمود می کنند که اصلی هستند. در پی پی پال، آنها پولی را به شما می دهند و کمیسیون خود را دریافت می کنید. منظور ما این است که مهم است که منبع اصلی ترافیک شما و همچنین آدرس های آی پی بازدیدکنندگان را بیابیم .

چگونه می توانم بدانم که آیا به وب سایت شما چسبیده است؟

اگر تنظیمات و تنظیمات Google Analytics خود را تغییر ندهید، باید بدون مشکلی از PayPal استفاده کنید. شما می توانید هر روز برای پردازش پرداخت ها از آن استفاده کنید. برای بررسی وضعیت آن، باید در لینک گوگل آنالیز تمام پیوند ارجاع ترافیکی را مرور کنید. در اینجا شما باید گزینه PayPal را جستجو کنید و سپس روی گزینه ی overview کلیک کنید تا بیشتر بدانید

آیا شما باید در مورد منابع اصلی ارجاع بدانید؟

بسیار مهم است که همه چیز راجع به منابع اصلی برنامه های ارجاع شما بدانید. شما باید یک ایده را در مورد ترافیک معتبر و با ارزش برای وب سایت خود داشته باشید و منبع بازدیدکنندگان. این کار گوگل آنالیز را از تهیه گزارش های جعلی برای شما جلوگیری خواهد کرد و برای هر خرید در PayPal شما پول دریافت خواهید کرد. بسیاری از مردم به تولید منجر می شوند و مشتریان بیشتری را جذب می کنند تا محصولات یا خدمات خود را با تعداد زیادی به فروش برسانند.

چگونه این مشکل را حل کنیم؟

شما می توانید این مسئله را با اضافه کردن PayPal به عنوان یک استرداد ارجاع در Google Analytics خود رفع کنید. این یکی از ساده ترین و راحت ترین راه ها برای جلوگیری از دریافت ترافیک جعلی به حساب Semalt شما است. شما باید با منبع ترافیک خود آشنا باشید و باید اقداماتی را برای تولید بیشتر و بیشتر منجر شود. برای این منظور، باید به کادر مدیریت در Google Analytics خود بروید و بر روی بخش اطلاعات ردیابی کلیک کنید. و سپس شما باید لیست گزینه ارجاع انتخاب را برای شروع انتخاب کنید

November 28, 2017