Back to Question Center
0

Semalt Expert در توییتر نکات کسب و کار برای افزایش کمپین بازاریابی شما

1 answers:

اشتباه نخواهد گفت که توییتر یکی از محبوب ترین و شگفت انگیزترین ابزار برای بازاریابی آنلاین است. این به آنها کمک می کند تا وب سایت های خود را ایجاد کنند و به میزان قابل توجهی درگیر شدن کاربران خود باشند.

در حالی که راهنمایی های مختلف کسب و کار توییتر وجود دارد، موارد زیر از فرانک آابگنال، متخصص برجسته ای از Semalt ، مربوط به بازاریابی موفق اجتماعی هستند و مطمئنا شما را به مزایای زیادی می رسانند.

بهینه سازی حضور تجاری شما در توییتر

برای تمام بازرگانان ضروری است که فعالیت خود را در توییتر بهینه سازی کنند - best bolivia tours. شما باید تبلیغات Twitter ایجاد کنید و مانند حرفه ای عمل کنید اگر میخواهید زندگی خود را برای یک عمر آنلاین زنده بمانید. نام تجاری به این معنی است که شما باید نام تجاری سفارشی را به پروفایل توییتر خود اضافه کنید. با گذشت زمان، آن را یک جنبه مهم تبدیل کرده است، و بقای کسب و کار به این بستگی دارد که چگونه برند شما در اینترنت ارائه می شود. کل پروسه با زیست شناسی مناسب آغاز می شود. بله، اگر جدی در مورد انجام و اجرای کسب و کار خود در اینترنت جدی باشید، باید یک بنر خوب با 160 کاراکتر در پروفایل توییتر بنویسید.

ساختن استراتژی محتوا

اجباری است که زمان و برنامه های توییتر را ایجاد کنید. اگر شما از دستورالعمل های رسانه های اجتماعی مراقبت می کنید و می توانید مطالب خود را خلاق تر و جذاب تر بدانید، می توانید کسب و کار خود را ایجاد کنید..همه اینها تنها زمانی ممکن است که شما استراتژی محتوایی خود را ساخته اید. شما باید محتوای کاربر پسند را ایجاد کنید و آن چیزی که در مورد کسب و کارتان به شیوه ای بهتر صحبت می کند. موضوعات مرسوم، و کلمات کلیدی صنعت گرا را برای جذب تعداد زیادی از افراد انتخاب کنید. به علاوه، شما باید در ارائه ارزش به مخاطبان خود تمرکز کنید. این باید برای همه کاربران توییتر و کسانی که انجام برخی از کسب و کار است

استفاده از هشتگها

شما باید از هشتگها برای گسترش دامنه محتوای خود استفاده کنید. تقریبا تمام کاربران توییتر از hashtag ها استفاده می کنند تا با افراد مرتبط ارتباط برقرار کنند و با تعداد زیادی از افراد بیگانه ارتباط برقرار کنند. شما باید هشتگ ها را بر اساس مخاطبان خود و ماهیت وبسایت انتخاب کنید. هشتگهای بیشتری که وارد میکنید، نتایج بهتر در توییتر خواهد بود.

رشد و پیگیری پیروان شما

بازاریابی رسانه های اجتماعی تنها در زمانی که شما رشد کرده و پیروان خود را ماه ها پس از ماه ها درگیر کرده اید، موفقیت آمیز است. اطمینان حاصل کنید که طرفداران توییتر شما خسته یا خسته نیستند زیرا ممکن است فورا آنها را دنبال کنند. شما باید دیگران را تشویق کنید تا با شما ارتباط برقرار کرده و هر روز در هر نوع بحثی شرکت کنید. در نهایت شما تعداد پیروان توییتر و تعداد زیادی از آثار تجاری خود را افزایش خواهید داد.

نتایج شما را اندازه گیری کنید و تلاش های خود را محدود کنید

آخرین، اما نه کمترین، شما باید نتایج خود را اندازه گیری کنید و یک بار در هفته یک بار تلاش کنید. برای این کار، می توانید ابزار Twitter مانند Trtrland، Twitalyzer و TweetReach را استفاده کنید. همه این ابزار ها برای اندازه گیری تلاش های بازاریابی توییتر شما را آسان می کند. بر اساس نتایج، شما می توانید گزارش ها را ایجاد کنید و مشخص کنید که کدام استراتژی برای قرار گرفتن در معرض تجاری شما مناسب بوده است. این استراتژی ها را بخشی از کسب و کار خود و خلاص شدن از کسانی که کسب و کار خود را بدون مزایای به ارمغان آورد

November 29, 2017