Back to Question Center
0

Semalt Expert در انفجار اسپم ارجاعی روسیه از Google Analytics

1 answers:

اسپم ها به طور مداوم در حال توسعه انواع جدید اسپم هستند که به Google Analytics حمله می کنند. در حال حاضر، واردات اسپم از روسیه با اسپم ها انجام شده است که وقت خود را برای توسعه اسپم هایی که ترافیک را جمع آوری می کنند، وارد می کند. چهار نوع اصلی از اسپم وجود دارد: تحلیلی، خزنده، ربات های قانونی و اسپم جستجو

به مسائل قانع کننده ارائه شده توسط متخصص برجسته از Semalt ، الکساندر Peresunko، و از هرزنامه ارجاع به امن نگه دارید - slot plus casino no deposit bonus.

هرزنامه تحلیلی

آنها همچنین به عنوان ارجاع شبح شناخته می شوند. اگر چه آنها از سایت بازدید نمی کنند، آنها در تجزیه و تحلیل دیده می شود در حالی که هرزنامه Google Analytics ID. هرزنامه به صورت تصادفی اتفاق می افتد و در نظر گرفته شده است تا کاربر کامپیوتر را به باز کردن سایت های ارجاع خود متهم کند. آنها عمدتا از روسیه هستند

هرزنامه خزنده

این نوع اسپم ها هستند که با اطلاعات ماهواره ای خود در اینترنت جمع آوری می شوند. توصیه می شود از تهدید ویروس خودداری کنید زیرا آنها باید مسدود شوند. نمونه ای از اسپم های خزنده برای هرزنامه های دکمه ای برای وب سایت است

Legit Bots

گرچه قاعده های قاعده معمولا در تجزیه و تحلیل ها دیده نمی شوند، گاهی اوقات در اطراف محتوا در یک پیشنهاد برای نشان دادن در موتورهای جستجو عنکبانه است.

جستجوی هرزنامه

این هرزنامه هرگز در وب سایت خود مشاهده نمی کند، بلکه در عوض حساب تجزیه و تحلیل پینگ در تلاش برای هرزنامه هدف خود را. هرزنامه جستجو را می توان فیلتر کرد بنابراین جلوگیری از نمایش آنها در حساب تجزیه و تحلیل.

اقدامات کنترل هرزنامه

هرچند به نظر می رسد که اسپم ها به وبسایت ها پیوسته اند، اسپم های روسیه در واقع وب سایت هایی را که در آنها دیده می شوند، درگیر نمی شوند. زیر لیستی از برخی از رایج ترین لینک های اسپم است:

 • hulfingtonpost.com
 • 7makemoneyonline.com
 • cenoval.ru
 • pricereg.com
 • darodar.com
 • economy.co
 • blackhatworth..com
 • bestwebsiteawards.com
 • buttons-for-website.com
 • ilovevitality.com

اکثر این لینک ها به وب سایت های کاربران وارد نمی شوند بلکه به شناسه کاربر Google Analytics مراجعه می کنند. پیوندهای آنها در نتایج تحلیلی نشان داده می شود که کاربران گوگل را مجبور به بازدید از وب سایت های خود می کند. نمونه هایی از این اسپم ها عبارتند از darodar و ilovevitality.com. هرچند اسپم ها از سایت کاربر بازدید نمی کنند، ضروری است که آنها را از نمایش در نتایج Google Analytics جلوگیری کنند. دلایل نیاز به انحراف از اسپم عبارتند از:

 • من لازم است اطلاعات دقیقی در مورد تعداد افرادی که از سایت خود بازدید می کنند حیاتی باشد تا تجزیه و تحلیل موثر بتوان انجام داد. این اطلاعات در تعیین میزان باز گشتگی و حضور اسپم ها باعث می شود که داده ها برای تجزیه و تحلیل به درستی نباشد.
 • ii. حضور اسپم ها منفی بر رتبه بندی موتورهای جستجو تاثیر می گذارد. وجود اسپم هایی که به طور مداوم در حال توسعه نوع جدید اسپم هستند، ضرورت وجود شرکت هایی نظیر Misfit را برای مبارزه با معاون و اجرای صحیح کسب و کار کوچک فراهم می کند.

اسپم ارجاع را می توان با استفاده از چک لیست TL مبارزه کرد:

1. ابزار Filter Bot می تواند برای جلوگیری از نمایش دادن رباتها در یک حساب Google Analytics با کلیک بر روی "مشاهده تنظیمات" و انتخاب گزینه "Bot filtering" استفاده شود.

2. تمام URL های اسپم روسیه باید با اضافه کردن آنها به لیست حذف مجدد ارجاع از جمله گزینه فیلتر مشاهده

فیلتر شوند.

a) در صورت مسدود کردن اسپم ارجاع، از حساب Google Analytics دیدن کنید و ابزار «فیلتر» را انتخاب کنید

b) گزینه "New Filter" را انتخاب کنید و نام دامنه را وارد کنید.

c) در نوع فیلتر، گزینه سفارشی را انتخاب کنید و گزینه ارجاع را انتخاب کنید.

د) URL دقیق را که می خواهید بر روی "الگوی فیلتر" کلیک کنید، تایپ کنید.

e) روش d در بالا باید برای همان دامنه انجام شود، اما در قسمت فیلد فیلد باید نام میزبان را کلیک کنید.

ج) همان فرآیند برای اسپم جستجو فقط استفاده از "فیلد فیلد" با "اصطلاح کمپین" جایگزین می شود و الگوی متن به صورت واضح است.

3. با این وجود توصیه می شود که در صورت وجود سوء ظن در مورد کدهای مخرب به Google گزارش داده شود.

November 28, 2017