Back to Question Center
0

Semalt Expert: دلیل استفاده از Google Analytics

1 answers:

مهم نیست که آیا شما یک دامنه را برای چندین سال یا فقط چند روز داشته اید، دو فیلتر مهم Google Analytics وجود دارد که باید از آن استفاده کنید. دلایل این امر این است که اطمینان حاصل شود که گزارش های تولید شده همیشه دقیق هستند و شما همچنان از ترافیک سود آور استفاده می کنید.

اول از همه، هیچ یک از کارآفرینان آنلاین مستقل که دارای یک سایت هستند بدون حساب گوگل آنالیتی که رایگان و آسان است برای ایجاد آن انجام می شود. این باید برای تمام کسب و کارها باشد، که باعث می شود فردی که آن را هوشمندترین صاحبان کسب و کار می داند. همچنین، به عنوان یک مدیر، نباید گزینه های admin را برای ایجاد فیلتر ها نادیده بگیریم - best app programming company. اکثر مردم فراموش می کنند که قدرت ایجاد مهمترین و قابل اطمینان ترین اطلاعات در مدیریت گوگل آنالیز است.

آرتم Abgarian، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، به شما پیشنهاد می کند با دو فیلتر زیر آشنا شوید که مطمئنا تفاوت زیادی در دقت تمام گزارش های ماهیانه از Google Analytics خواهد داشت.

گزینه 1

همانطور که قبلا ذکر شد، یک مورد برای مراقبت از اسپم ارجاع است..Google Analytics به طور پیش فرض فعالیت مالک را دنبال می کند. این مسئله ای است که هنگام تعیین مواردی مانند صفحات بالای صفحه، نرخ تبدیل مناسب، زمان صرف شده در سایت یا صفحات در هر بازدیدکننده کمک نمی کند. ساده ترین راه برای حل این مشکل این است که فیلتر ایجاد کنید که تمام ترافیک را که از خاص یا محدوده آدرس های IP متوقف می شود، متوقف کند. برای رسیدن به این، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • به برگه مدیریت بروید و فیلترها را انتخاب کنید؛
  • یک فیلتر جدید ایجاد کنید "+ فیلتر جدید"؛
  • نام فیلتر جدید؛
  • اطمینان حاصل کنید که جعبه برای فیلتر پیش تعریف شده را بررسی کنید؛
  • انتخاب کنید که ترافیک را از یک آدرس IP حذف کنید؛
  • گام بعدی این است که آدرس خاصی را که میخواهید از بین ببرید وارد کنید. گوگل "IP من چیست" برای تعیین آدرس IP فعلی؛
  • ذخیره
گزینه 2

برخی از شرکت ها برای ساختن کد منبع برای وب سایت هایشان تنبل هستند. در عوض، آنها کدهای منبع را از شرکت های دیگر سرقت می کنند و از آنها به عنوان خود استفاده می کنند. با وجود این که شرم آور و تلخ است، چیزی است که صاحبان کسب و کار باید از زمان به زمان مقابله کنند. چنین اقداماتی می توانند بر اطلاعات ترافیکی یک سایت تأثیر بگذارند، زیرا برخی از این شرکت ها در هک شدن، فراموش کرده اند اسکریپت گوگل آنالیت را از کد حذف کنند. در نهایت، هر دو ترافیک از صاحب اصلی و شرکت دیگر ترکیب و مخلوط داده های ترافیک. تنها راه رفع این خطا، تنظیم یک فیلتر است که تنها ترافیک ناشی از دامنه شرکت را پذیرفته است. در اینجا این است که چگونه این کار را انجام دهید:

  • تا جایی که باید فیلتر جعبه فیلتر از پیش تعریف شده را بررسی کنید، فقط شامل ترافیک به نام میزبان که حاوی ریشه تنها باشد؛
  • ورود دامنه ریشه؛
  • ذخیره
November 29, 2017