Back to Question Center
0

Semalt Expert بر اهمیت جستجوگرهای محلی

1 answers:

هر کسب و کار می تواند به نفع خود از SEO محلی استفاده کند. SEO پس از انتشار «گوگل» به روز شده توسط گوگل در سال 2014، رشد خود را ادامه داده است. نتیجه این شد که کارآفرینان به دنبال استراتژی کسب و کار خود به عنوان یک استراتژی برای کسب و کار خود پرداختند، هرچند که هرگز آن را به عنوان یک نقطه محکمی برای مبارزات بازاریابی ورودی خود را. کسانی که از این استراتژی قبل از بروزرسانی به عنوان فرصتی برای افزایش تلاش های خود استفاده کردند،

تصمیم به پیگیری جستجوگرهای محلی قابل فهم است زیرا همچنان به اهمیت تبدیل می شود - castalia ενυδατικη με χρωμα.

با این وجود، این به این معنی نیست که جستجوگرهای محلی باید بیشتر تاثیر گذار باشند و مایکل براون، یکی از متخصصان برجسته Semalt ، توضیح میدهد که چرا:

گوگل تجارت های محلی را دوست دارد

موتورهای جستوجو گوگل برای شرکتهای کوچکتر و پر جنب و جوش نسبتا کمتری وجود دارد. این شرکت تا به حال برخی از بی اعتنایی های رتبه بندی در گذشته، که ناشی از تاریخ نام تجاری یا اقتدار آن است. با این حال، گوگل نیز علاقه مند به دادن مردم به آنچه که می خواهند، به همین دلیل است که برخی از مارک های کوچکتر و محبوب تر را نشان می دهند.

یکی دیگر از دلایل این که این کار را انجام دهید این است که صاحبان کسب و کار کوچک را با منابع محدودی فعال کنید و زمینهای بیشتری بسازید. برخی از ابزارهای رایگان ارائه شده از سوی گوگل مانند وب مستر و تجزیه و تحلیل، با هدف کمک به آنها در افزایش دید آنلاین خود وجود دارد.

نتایج بیشتر فردی

گوگل تمایل دارد با تجارب شخصی خود خدمات شخصی خود را ارتقا دهد. ممکن است محدودیت فعلی در فیلترهای جستجوی پیش بینی شده و سفارشی وجود داشته باشد اما موتورهای جستجو توانایی تولید نتایج جستجو را دارند که منحصر به فردی است که در تایپ پرس و جو وجود دارد. سابقه جستجو و موقعیت جغرافیایی هنگام بازگشت نتایج در گوگل نقش مهمی دارند. مردم همچنان پیچیده تر می شوند چرا گوگل قصد دارد نتایج متفاوتی را ارائه کند، نشان می دهد که جستجوگرهای محلی تنها رشد می کنند.

افزایش وسایل همراه و پوشیدنی

مردم از دستگاه های تلفن همراه برای جستجو در اینترنت و در اغلب موارد استفاده می کنند. این تعداد به طور سالیانه رشد می کند و با شرکت های دیجیتال ابزارهای پوشیدنی را توسعه می دهد، تعداد جستجو ها به صورت غربی افزایش می یابد. نتیجه این خواهد شد که جستجوهای مبتنی بر نزدیکی بیشتر با جستجوهای محلی با استفاده از مکانهای بسیار خاص مرتبط خواهد شد. این دستگاه های پوشیدنی نتایجی را که دقیق تر از محل کاربر هستند، به ارمغان می آورد.

افزایش رقابت

میلیون ها سایت جدید ایجاد شده در هر سال وجود دارد. تأثیر آن بر کسب و کارهای موجود این است که رقابت را افزایش می دهد. بنابراین، برخی از وب سایت هایی که رتبه بالا در نتایج جستجو را تجربه می کنند، ممکن است به طور چشمگیری کاهش پیدا کند. شرکت هایی که مایل به نابودی فعالیت های خود هستند ممکن است مایل به هدف قرار دادن بازار های کوچکتر برای رسیدن به دید قابل توجهی باشند که می خواهند. بازاریابی جستجوگرهای محلی راهی است که وقتی رقابت شروع به مانع موفقیت در فعالیت های شرکت می کند

شروع به کار با یک کمپین تبلیغاتی محلی

  • اصلاح ارجاع محلی. اطمینان حاصل کنید که شامل تمام اطلاعات ضروری برای جلوگیری از درگیری از دو منبع است.
  • ساخت محتوا و ارتباطات محلی. بهینه سازی تمام لینک ها و ارسال محتوا که مربوط به جمعیت هدف است.
  • بررسی و مدیریت محلی. مشتریان را متقاعد کنید تا نظرات مثبت را در سایت ارسال کنند.

پس از تکمیل شدن، باید ترتیباتی برای استراتژی سازگار و مداوم و همراه با یک سیستم نظارت داشته باشیم تا ببینیم آیا این تلاش ها پرداخت می شود

November 29, 2017