Back to Question Center
0

Semalt در بهترین شیوه ها در الگوریتم متن SEO

1 answers:

متن لنگر یک جزء محبوب از جستجوگرهای خارج از صفحه است. این اشاره به لینک های مخفی و لینک ها است که در یک جمله یا عبارت از محتوای وب رخ می دهد. معمولا یک کاربر آنلاین دیگر پس از آنکه یک کاربر بر روی آن کلیک کرد، منجر به دریافت مجدد میشود. نامهای دیگر که برای متن لنگر استفاده می شود شامل عنوان لینک یا برچسب پیوند می باشد. لینک یک لینک است که به وضوح قابل مشاهده است زیرا کلمات معمولا آبی رنگ و زیر خط دار هستند.

کلمات لینک شده نیز به راحتی و دقیق به عنوان کلمات کلیدی تنظیم شده است که بهترین اطلاعات را در لینک ارجاع خلاصه و توصیف می کنند - garage temperature. نقش اصلی آنها اتصال و ارتباط با منابع آنلاین اطلاعات با اطلاعات اضافی مربوط به موضوع اصلی مقاله اصلی است. بنابراین، ایمن است که متنی لنگر کمک می کند تا در اضافه کردن اطلاعات تکمیلی مربوط به موضوع بحث، کمک کند.

موتورهای جستجو برنامه ریزی شده است تا متن لنگر را برای تعیین ارتباط هر وبلاگ یا مقاله وب در هنگام تنظیم رتبه بندی وب، برنامه ریزی کنند. به این معنی است که اطلاعات در لینک backlink متنی لنگر باید برای اطلاعات اصلی مقاله مهم باشد. کارشناسان جستجوگرها از افزایش استفاده از متن لنگر در تعیین رعایت مقیاس مقاله یا وبلاگ قدردانی می کنند..اندرو Dyhan، Semalt مدیر موفقیت مشتری، می گوید که انواع مختلف متون لنگر وجود دارد و سازندگان وب باید به خوبی آنها را آگاه کند.

  • متن لنگر صفر / عمومی - این عبارات هستند که لزوما مربوط به لینک نیستند. کلمات کلیدی تصادفی هستند و به معنای تحریک اقدامات خاص از سوی کاربر برای دریافت اطلاعات بیشتر بدون اضافه کردن ارزش SEO به محتوای است. اینها کلمات مشابه هستند، این را بخوانید، اینجا را اینجا بخوانید، اینجا را کلیک کنید
  • Text Match Anchor Text - در اینجا، متن لنگر، شکل کلمات کلیدی دقیقی را که صفحه محتوا مورد هدف قرار می گیرد، شکل می دهد. کارشناسان جستجوگرها ارزش خود را در تقویت عامل محلی سازی SEO می دانند. متن لنگر دقیق مناسب ترین نوع برچسب پیوند برای به دست آوردن رتبه بندی در SEO تبدیل شده است. با این وجود، برای جلوگیری از هرزنامه، باید با استفاده از آن صرفه جویی کرد و همچنین باید با کلمات کلیدی فرکانس خود منطبق باشد تا جریان طبیعی کاربران را حفظ کند.
  • URL - همچنین به عنوان یک URL برهنه شناخته می شود، آن متن متنی ندارد و فقط یک پیوند ارجاعی در جای خود قرار دارد. متاسفانه، چنین لینک هایی می توانند وب سایت خود را به وب سایت کمتری اضافه کنند، بنابراین نیاز به تبدیل آنها به سایر انواع لینک ها
  • متن لنگر مارک - لنگر در اینجا نام تجاری و همچنین کلید واژه اصلی است.
  • متن لنگر ترکیبی - این نوع ترکیبی از ارزش جستجوگر کلمات کلیدی مارک و نام تجاری نیست
  • متن لختی - این شامل استفاده از کلمات کلیدی از صفحات خاص یا نسخه های اصطلاحات مشابه کلمات کلیدی مشابه می باشد.

هنگام اضافه کردن یک متن لنگر، باید بهترین شیوه ها را مشاهده کنید. اجازه دهید آن را به طور طبیعی ظاهر می شود و از متون مختلف لنگر در مقاله وبلاگ خود استفاده کنید. هرزنامه و استفاده از لنگرهای نامناسب قطعا وب سایت شما را در موتورهای جستجو با مشکل مواجه خواهد کرد.

November 29, 2017