Back to Question Center
0

Semalt: دکمه ها برای وب سایت و ربات ها Darodar چیست و چگونه آنها را مسدود کنید؟

1 answers:

هنگام رفتن از طریق گزارش ترافیک Google Analytics، یکی از چیزهایی که باید توجه داشته باشید، منبع ترافیک ظاهری است. گاهی برخی از منابع ممکن است مقدار قابل توجهی از ترافیک را نسبت به دیگران تولید کنند. با در نظر گرفتن دقیق تر، ممکن است متوجه شوید که ارجاع های تعداد این دو: darodar.com و buttons-for-website - horodateur logiciel.com. به غیر از آنها که در گزارش های GA آمده است، احتمال دارد که شما از سایت های مختلف از قبل شنیده اید و کنجکاو هستید زیرا می دانید که چرا این ترافیک را زیاد می کنند.

به طور خلاصه این دو حوزه از یک تاکتیک شناخته شده به عنوان اسپم ارجاع استفاده می کنند. Max Bell، متخصص برجسته Semalt ، توضیح می دهد که ایده پس از اسپم ارجاعی این است که سایت ها می توانند لینک های زیادی را به یک دامنه از یک سایت خاص که مایل به تبلیغ آن هستند، تولید کنند. هنگامی که موتورهای جستجو سیاهههای مربوط را خزیدن، آنها این ارجاعات را پیدا می کنند و آنها را در گزارش های نهایی قرار می دهد. ناکامی این موضوع این است که هیچ یک از ترافیک معتبر نیست و ممکن است راه تصمیم گیری برای وب سایت را تغییر دهد.

از آنجاییکه تمام لینک ها به یک سایت خاص اشاره می کنند، مالک ممکن است کنجکاو باشد که چرا سایت ترافیک زیادی دارد. هنگامی که آنها بر روی URL در گزارش GA کلیک می کنند، آن را به وب سایت ارجاع هدایت می کند، و سپس به عنوان یک بازدید جدید ترجمه می شود. برای سایت اسپم سازی، بازدیدها از صاحبان ناخوشایند می آید.

خوشبختانه هیچ تهدید واقعی در وب سایت وجود ندارد. همانطور که قبلا ذکر شد، تمام داده های جمع آوری شده مربوط به ترافیک را به سایت از بین می برد، زیرا با تعداد آن خراب می شود. نتیجه یک گزارش مختلط است که تصویر واقعی تصویری که در سایت وجود دارد را نمی دهد. به طور معمول، میزان گزاف در 100٪ با زمان محلی صفر است.

ضروری است که دکمه ها برای وب سایت و darodar را برای به دست آوردن یک تصویر واقع گرایانه از عملکرد سایت ممنوع کنیم. در اکثر مقالات مربوط به پاکسازی مشکل، استفاده از ویژگی "Bot Filtering" نسبتا جدید در Google Analytics توصیف شده است. در زیر تنظیمات نمایش، یک جعبه ساده را که کاربر می تواند برای بررسی یا ترک آن بدون علامت انتخاب کند اضافه کرد. از تجربه این گزینه، نتیجه گیری این مقاله فرض می شود که گزینه فیلترینگ ربات فیلتر کردن دو اسپم مراجعه کننده را ندارد: darodar..com و buttons-for-website.com

یک روش بهتر برای جلوگیری از دکمه برای وب سایت و darodar از آوردن ترافیک ناخواسته استفاده از یک فیلتر سفارشی است. از روش زیر استفاده کنید:

1. Google Analytics را باز کنید و روی برگه مدیریت کلیک کنید

2. گزینه View که در ستون سمت راست ظاهر می شود باید یک زیر منو باشد که در آن یک فوریت برای "ایجاد نمای جدید" وجود دارد. کارشناسان در مورد ایجاد یک فیلتر سفارشی تحت نظر توصیه می کنند، به طوری که در انتهای فرآیند، یک دیدگاه ناهمگن وجود دارد که تمام داده های خام را برای مقایسه مقایسه می کند.

3. نام فیلتر را بنویسید

4. در برگه Filters گزینه + Filter جدید را انتخاب کنید.

5. از یک نام مشخص برای فیلتر جدید استفاده کنید.

6. نوع فیلتر باید سفارشی باشد

7. استفاده از ارجاع در فیلد فیلد Exclude و نام ارجاع اول (دکمه ها برای وب سایت) را وارد کنید

8 ذخیره

9. تکرار از مرحله 5 برای darodar.com

November 29, 2017