Back to Question Center
0

Semalt: بهترین روش برای حذف ترافیک جعلی از Google Analytics Data

1 answers:

ترافیک کافی هدف هر کمپین بازاریابی وب مستر و یا اینترنت است. برای اطمینان از ردیابی هرزنامه های ترافیکی و ارجاعی به منظور اطمینان از اینکه یکی از بازدید کنندگان واقعی است، بسیار مهم است. به عنوان مثال، گاهی اوقات افراد شرکت شما مانند کارمندان ممکن است برای اهداف مختلف به وب سایت شما دسترسی داشته باشند. در این مورد، آنها تمایل دارند ترافیک وب سایت را در Google Analytics ایجاد کنند که ممکن است به مشتریان تبدیل نشود. در موارد دیگر، هکرها می توانند از آدرس IP برای ایجاد حملات اسپم دسته جمعی استفاده کنند که نه تنها موجب مشکل می شوند بلکه اطلاعات ارزشمندی مانند اطلاعات کارت اعتباری را نیز سرقت می کنند - offerte coprifili tv.

امنیت وب سایت شما و همچنین مشتری آن بستگی به کیفیت اقدامات ضد اسپم در سایت شما دارد. مهم است که از کوکی ها و همچنین آدرس IP برای نظارت بر ترافیک در وب سایت خود استفاده کنید. همچنین مهم است که برخی از فیلترهای موجود در Google Analytics را به صورت خودکار انجام دهیم. برخی از این اقدامات می تواند به شما کمک کند تا از برخی از حملات اسپم خسته کننده و همچنین هرزنامه دیگری که به طور دائم در حال پیگیری است

Max Bell، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، برخی از راه هایی را که از طریق آن می توانید از داده های Google Analytics خود را آزاد کنید، ارائه می دهد:

استفاده از آدرس IP ثابت

برخی از روش هایی که از طریق رایانه ها و دستگاه های ما به اینترنت دسترسی پیدا می کند از سیستم عامل های پویا استفاده می کند..در نتیجه، آدرس IP تمایل به تغییر دارد که میتواند داده های نامناسب را ثبت کند. با استفاده از IP استاتیک می توانید یک وب سایت بازخورد کافی خوب در مورد ارائه دهنده خدمات اینترنتی شرکت ایجاد کنید. شما می توانید یک فیلتر از این آدرس IP و همچنین سایر فیلترهای جغرافیایی که ممکن است در مدیر گوگل آنالیت وجود داشته باشد، اعمال کنید. دستگاه هایی مانند تلفن های همراه، رایانه های لوحی و رایانه ای که از یک روتر پهنای باند تلفن همراه استفاده می کنند دارای IP ثابت نیستند.

استفاده از کوکی ها

داده های کوکی ها مقدار کمی از اطلاعات موجود در کامپیوتر کاربر برای افزایش تجربه مرور است. در بعضی موارد، کوکی ها عامل اصلی هستند که می تواند یک سرور یک آدرس آی پی مشتری را به سرور بدهد. وب سایت های پرداخت با استفاده از کوکی ها به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از تقلب اینترنتی استفاده می کنند. کوکی ها می توانند در هنگام تنظیم اقدامات ضد اسپم موفق باشند. به یاد داشته باشید، امنیت وب سایت شما بستگی به تاثیرات اقدامات ضد هرزنامه شما دارد. کوکی ها همچنین می توانند فرآیند فیلتر کردن صفحات ویژه را خودکار کنند. کوکی ها می توانند اطلاعاتی را درباره صفحاتی که از یک وب سایت دریافت می کنند، ترافیک زیادی دریافت کنند.

استفاده از فیلترها

ضروری است که آدرس IP را فیلتر کنید که ممکن است بخواهید به عنوان ترافیک ظاهر نشود. خوشبختانه Google Analytics می تواند این ویژگی را فعال کند. به عنوان مثال، شما می توانید به پنل مدیریت Google Analytics خود وارد شوید و یک فیلتر اسپم ارجاع پیدا کنید. از این گوشه، می توان یک فیلتر سفارشی خود را اعمال کرد. این پنل همچنین می تواند یکی را برای فیلتر کردن سفارشی فراهم کند که می تواند شما را برای تنظیم یک صفحه ی موقعیت جغرافیایی فعال کند. فیلتر کردن آدرس IP کمک می کند تا آمار وب سایت را بهبود بخشد، با ایجاد کامل ترافیک وب سایت نظارت آسان

November 28, 2017