Back to Question Center
0

Semalt: 6 تاکتیک محلی SEO برای کسب و کارهای کوچک

1 answers:

صاحب کسب و کار کوچک است که اجازه دهد گوگل از کجا کسب و کار دارد و آنچه ارائه می دهد می داند. این در راستای کمک به شرکت در صفحه موتور جستجو رتبه بندی صفحات، و همچنین افزایش دید به مخاطبان مربوطه در آن منطقه است. این به عنوان بهینه سازی محلی SEO شناخته شده است و می تواند موضوع کاملا گیجکننده باشد به خصوص با معرفی الگوریتم کبوتر توسط گوگل. این باعث می شود که فاکتورهای رتبه بندی که به خدمات داخلی جستجوگرها کمک می کند را آسان می کند.

ایوان کنوالف، متخصص از Semalt ، مشخص می کند که چه باید در اهداف SEO محلی خود قرار گیرد.

1 - replica designer mens watches. ایجاد صفحات محلی صفحات

این تضمین می کند که مالک دارای یک صفحه کسب و کار محلی برای سه موتور جستجو برتر است. در مجموع سه لیست و داشبورد برای مدیریت وجود دارد. همه چیز باید انجام شود این است که تمام اطلاعات مربوط به کسب و کار را پر کنید و این همه برای حساب باشد.

2. بهینه سازی و طبقه بندی صفحه به درستی

بهینه سازی شامل آپلود عکس با کیفیت بالا، جزئیات ساعات کار و لیستی از تمامی خدمات در دسترس است. از سوی دیگر طبقه بندی، کمک به موتورهای جستجو در درک کسب و کار است. آنها باید 2 تا 5 دسته را ارائه دهند تا بتوانند شما را در کسب و کار خود در هر یک از آنها قرار دهند. موتورهای جستجو تمایل دارند تا کسب و کار را بدون طبقه بندی و یا طبقه بندی نادرست نشان می دهد..

3. نقلقولهای دقیق کسب و کار

همیشه اطمینان حاصل کنید که NAP (نام، آدرس، تلفن) جزئیات شرکت در تمام لیست ها در موتورهای جستجو سازگار است. شانس زیادی وجود دارد که کسب و کار در جایی توسط کس دیگری جایگزین شده باشد. همه باید انجام دهیم این است که ادعا کنیم لیست برای جلوگیری از درگیری ها وجود دارد. ادعای استناد نیاز به مالک دارد تا برخی تحقیقات را در مورد اینکه آیا یک کسب و کار دیگری با نام و محل مشابه وجود دارد انجام دهد. برای تأیید مالکیت از طریق هر وسیله ممکن، ادامه دهید استفاده از منابع مانند Yext یا Localize یا Google MapMaker برای سرعت بخشیدن به روند.

4. بررسی های آنلاین

گوگل همچنین به بررسی آنلاین به منظور رتبه بندی یک وب سایت نگاه می کند. با این حال، تنها مشتریانی هستند که می توانند سایت را در صفحه نتایج جستجو مشاهده کنند. بررسی ها تعیین می کند که آیا بازدید کنندگان می خواهند بر روی لینک کلیک کنند یا نه. به راحتی می توانید دکمه "بررسی پست" را روی وب سایت اضافه کنید تا بازدید کننده راحت تر شود و از آنها بخواهد بعد از خرید یک بررسی را ترک کنند.

5. عکسهای با کیفیت

وقتی مردم هر چیزی را جستجو می کنند، دوست دارند تصویری از آن ببینند. Google+ Local اجازه می دهد تا کاربر تا 10 تصویر را بارگذاری کند. داشتن تعداد زیادی عکس در حساب کاربری، کلید جذب بسیاری از مشتریان است. اطمینان حاصل کنید که عکس های واقعی از ساختمان، هر دو در داخل و خارج. برای اضافه کردن عکس ها، لیست محلی ایجاد شده را مشاهده کنید و لینک هایی را که «اضافه کردن عکس ها» می خوانند پیدا کنید.

6. بهینه سازی وب سایت

بخشی از جستجوی محلی وب سایت و آنچه مردم در مورد آن می گویند. وبسایت باید اطلاعات تماس خاصی داشته باشد، ترجیحا یک شماره تلفن. مزیت اضافه این است که هر کجا که امکان دارد کلاهبرداریهای محلی را در بر بگیرد و سپس با ایجاد محتوای مربوط به مخاطبان مورد نظر، آنها را بسازند. ارتباطی که با مخاطبان محلی ایجاد می کند، تعیین می کند که آیا بازدیدهای بازگشت می کنند.

November 29, 2017