Back to Question Center
0

Semalt: 5 دلیل برای عدم دسترسی کامل به سایت

1 answers:

در زیر لیستی از پنج حوزه است که به طور مرتب به غفلت رفته اند، زیرا صاحب یا نمی داند چگونه کار می کند و یا چگونه آنها را اداره می کند. توجه داشته باشید که تغییرات بلافاصله نتایج مثبتی را ارائه نمی دهند و نیازمند صبر هستند

جیسون آدرر، مدیر موفقیت مشتری خدمات دیجیتال Semalt ، در اینجا، رایج ترین اشتباهات SEO را توضیح می دهد.

1. به اندازه کافی محتوا

در حال حاضر، موتورهای جستجو ، به ویژه گوگل، کیفیت محتوا را با اهمیت زیادی محسوب می کنند و الگوریتم های آنها را تنظیم می کنند تا مطمئن شوند محتوای آنها فقط ضبط می شود. محتوا با کیفیت پایین و وب سایت کلی یک پیشگویی در برخورد با بازدید وب کم و ترافیک کمتری است - access control devices in information security. به غیر از موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی نیز تأثیر غیرمستقیم بر رتبه بندی و ترافیک وب سایت دارند .

محتوا که مطمئنا افزایش ترافیک را برآورده می کند، تمام راهنمایی های copywriting کار می کند که پس از پاندا و پنگوئن، منتشر شده در یک صفحه معتبر عالی، به خوبی و بی طرفانه مورد تحقیق قرار می گیرد.

2. با هدف رقابت با کلمات

این عمدتا مربوط به موتورهای جستجو است. بسیاری از وب سایت ها برای اولین بار از SERP، که تنها ده اسلات دارد، رقابت می کنند. موتورهای جستجو سعی می کنند که سایت های مورد اعتماد را در این ده موقعیت برتر نمایش دهند. اکثر این سایت ها از کلمات کلیدی محبوب در بازار استفاده می کنند..با توجه به این رقابت، تلاش برای رتبه بندی همان کلمات کلیدی محبوب برای وب سایت آینده دشوار است.

از آنجاییکه کلمات کلیدی معروف خارج از این سوال نیستند، جایگزینی است که از مسیر طولانی استفاده کنید. در هنگام استفاده از ابزار کلمه کلیدی Google به عنوان کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید زیرا آنها رقابت کمتری دارند. ترافیک وب سایت ممکن نیست به اندازه کلمات کلیدی محبوب باشد، بلکه راهی عالی برای افزایش درک اعتماد توسط موتورهای جستجو است.

3. وب سایت آهسته

گوگل از سرعت به عنوان عامل رتبه بندی استفاده می کند، زیرا می خواهد تجربه کاربر را به حداکثر برساند. با این حال، مشتریان بیشتر احتمال دارد که یک وب سایت را با بار سریع مرور کنند. اگر آن را بارگذاری کند، کاربران از صفحه خارج می شوند. سایت یا صفحه ممکن است ترافیک ارجاعی را از منابع دیگر دریافت کند، اما نمیتواند حداقل سرعت بار را از 4 تا 5 ثانیه برآورده کند، بنابراین منجر به ترک بازدیدکنندگان بدون دیدن هر چیزی می شود. اگر زمان بارگذاری بر روی یک وب سایت افزایش یابد، پس از بازدید وبسایت، اطمینان حاصل خواهید کرد که به افزایش ترافیک نیز می انجامد. همچنین امکان شارژ شدن در ده اسلات 10 را به حداکثر می رساند.

4. آمار توسط پاندا یا پنگوئن

تغییرات در الگوریتم موتور جستجو ممکن است تحت تاثیر قرار دادن وب سایت در SERP و در نتیجه، میزان ترافیک دریافت شود. اگر پاندا یا پنگوئن ها به سایت شما برسد، پس از آن ترافیک به طور قابل توجهی کاهش می یابد. هنگامی که گوگل به روز رسانی ها را به الگوریتم خود انجام داد، گزارش گوگل آنالیت را مقایسه کنید. اگر یک همبستگی وجود داشته باشد، سپس برای اصلاح ترافیک وب سایت، برخی از تغییرات را ادامه دهید.

اگر این دو نفر نبودند، احتمالا هنوز جوان است، محتوی کمی وجود دارد، هیچ شواهدی در مورد استفاده از رسانه های اجتماعی وجود ندارد، هیچ منبع جایگزین ترافیکی وجود ندارد و یا یک یا چند اشتباه در این زمینه را در اختیار دارد. 8)

5. استخدام شرکت SEO اشتباه

امروزه بسیاری از متخصصان SEO خود را اعلام کرده اند. انتخاب شرکت جستجوگر اشتباه می تواند به کسب و کار ترافیک و فرصت های دیگر خود بپردازد. باور نکنید که همه چیز در اینترنت ظاهر می شود. بررسی و تأیید هر فرد یا گروهی که برای تجزیه و تحلیل SEO جستجو می کنید.

November 29, 2017