Back to Question Center
0

راهنمای مبتدیان از Semalt در مورد چگونگی استفاده از Google Analytics

1 answers:

گوگل یک روش رایگان و آسان برای اندازه گیری عملکرد وب سایت و بهبود در مواردی که آن را شکست می دهد ارائه می دهد. از طریق گوگل آنالیز، صاحبان وب سایت ها می توانند با بازدیدکنندگان، فعالیت های خود را در حالی که در سایت، مدت زمانی که در محتوا در محتوا قرار می گیرند، به روز شوند، و سایر جنبه های مهم مربوط به وب سایت را نیز در بر می گیرد. ایگور Gamanenko، Semalt مدیر موفق مشتری، ارائه خلاصه ای از آموزش های خاص در نظر گرفته شده برای آموزش مبتدیان در برخی از راه های استفاده از گوگل آنالیز برای بهبود عملکرد سایت خود را

Google Analytics Tutorial

آموزش شامل یک گام به گام روند چگونه می تواند کد ردیابی برای گوگل تجزیه و تحلیل، و نحوه استفاده از داده های داشبورد نصب کنید - zügelhelfer zürich. با کمک آن، کاربران درک می کنند که چه کسانی بازدید می کنند، و همچنین اطلاعات دیگر مانند نمایش صفحات، صفحات در هر بازدید، میانگین مدت زمان صرف شده در دیدار میزان باز گشت، و غیره. این اطلاعات برای همه در Google Analytics کارآمد است. برای اولین بار.

آموزش Google Analytics: ردیابی اهداف سایت

هنگام ایجاد یا ایجاد یک وب سایت جدید، مالک معمولا اهدافی را برای رسیدن به پایان محصول خود تعیین می کند. دلیل اینکه ردیابی اهداف مهم است، به این معنا است که مالک اجازه می دهد تا با انجام اهداف خود و رسیدن به اهداف خود، چقدر با آنها فاصله داشته باشد. یکی دیگر از مهمات مرتبط با ردیابی هدف این است که بدانیم که کاربران چه کسانی در دستیابی به این اهداف کمک کرده اند، زیرا این امر به توسعه استراتژی های آینده کمک می کند..در آموزش، معانی خاصی از قبیل مسابقه دقیق، بازی سر و عبارات منظم وجود دارد که کاربر جدید باید یاد بگیرد تا بهتر بتوانند خود را با دانش از نحوه استفاده از آنها برای وب سایت های خود تجهیز کنند.

آموزش Google Analytics: رویدادهای پیگیری

گوگل تجزیه و تحلیل کمک می کند تا صاحبان وب سایت ها از مزایای فرآیندهای موجود در سایت خود بهره مند شوند. این که آیا اشتراک یک لیست پستی و یا کلیک کردن بر روی یک دکمه برای پخش برخی از رسانه ها، این رویدادها توسط بازدیدکنندگان انجام می شود و برای موفقیت سایت اهمیت دارد. شیوه ای که در آن رویدادها قرار می گیرند به صاحب نظر می گویند که آیا خبرنامه ارائه شده آنها ارزشمند است یا خیر. همچنین می افزاید که کاربران محتوا جذاب تر از دیگران هستند. صاحبان کسب و کار مطمئنا می توانند بدانند که چگونه می توانند توجه بیشتری را از مصرف کنندگان به خود جلب کنند.

پیگیری لینک های خروجی با استفاده از Google Analytics

لینک های خروجی کاملا طبیعی است که برای هر وب سایت داشته باشند. برای یک سایت تنها ممکن است تنها در وب زنده بماند. وب سایت ها نمی توانند جزایر باشند چرا که آنها نیاز به منابع برای به دست آوردن شناخت و یا ساختن بر روی ترافیک دارند. بنابراین وب سایت ها به سایت های شریک و یا سایر منابع خود نیاز دارند که از طریق آنها می توانند اطلاعات لازم را برای کسب اعتبار به دست آورند. داشتن لینک های بیرون از سایت باعث می شود که وب سایت معتبرتر، دوستانه تر و بیشتر قابل اعتماد باشد.

ردیابی پست های مرتبط با Google Analytics

یک سایت ممکن است یک نفر را به مخاطبین هدف خود متصل کند. با این حال، آنچه مردم ممکن است نادیده بگیرند، این است که چگونه سطح تعامل کاربر با زمان را اندازه گیری کنید. این آموزش به تعیین اهداف وب سایت های شخصی کمک می کند که در تعیین میزان محتوا سایت به بازدیدکنندگان کمک می کند.

November 29, 2017