Back to Question Center
0

نرخ های گزاف گویی Google Analytics چیست؟ - ؛ Semalt پاسخ می دهد

1 answers:

صاحبان وب سایت ها باید بدانند که چه تعداد از مردم روزانه سایت خود را بازدید می کنند تا عملکرد آنها را ارزیابی کنند. یکی از معیارهایی که برای اندازه گیری این درصد استفاده می شود میزان باز گشتی است که شمار افرادی را که روی صفحه فرود می کنند ثبت می کنند و هیچ کاری بر روی آن انجام نمی دهند.

چنین فعالیتی توسط بازدیدکنندگان هیچ گونه واکنشی از Google Analytics ایجاد نمی کند - καλαθι για καλλυντικα μωρου. جک میلر، Semalt مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری، توضیح می دهد که میزان گزاف گویی به صاحبان وب سایت کمک می کند که کیفیت یک صفحه یا مخاطبشان را ارزیابی کنند. کیفیت مخاطب اشاره به این دارد که آیا سایت مناسب آن است یا خیر.

محاسبه میزان گزاف گویی توسط Google Analytics

گوگل میزان بازده را با تقسیم جلسه یک صفحه با تمام جلسات موجود محاسبه می کند.

داشتن نرخ بازده بالا برای یک وب سایت یا صفحه می تواند هر یک از سه معیار را داشته باشد:

  • کیفیت آن صفحه خاص، متناقض است.
  • مخاطبان مورد نظر برای محتوای ارسال شده در سایت اشتباه است.
  • اطلاعات در این صفحه خاص به اندازه کافی کافی بود.

میزان جست و جو و جستجوگرها

بحث های زیادی در مورد اینکه آیا موتورهای جستجو از میزان جستن به عنوان یک عامل رتبه بندی استفاده می کنند، وجود دارد. دشوار است تصور کنید Google از اطلاعات Google Analytics برای استفاده از آن در هنگام رتبه بندی وب سایت ها استفاده می کند. دلیل این خط فکر این است که اگر صاحب به درستی پیاده سازی GA انجام ندهد، اطلاعات غیر قابل اعتماد است. در هر صورت، آسان است دستکاری نرخ تدریجی. مهم است که اطمینان حاصل شود که مردم از یک موتور جستجو در یک سایت فرود می آیند. این نوع تندرستی می تواند یک عامل رتبه بندی باشد، اما نه همانگونه که ما در GA آن را می بینیم.

تفسیر نرخ بازده

اگر صفحه به معنای جذب بازدید کننده است، پس افزایش میزان بازده برای کسب و کار بد است. بهینه سازی صفحه به عنوان یکی از راه های اصلاح این اشتباه است. علل دیگری برای میزان بازده بالا وجود دارد، و در بالای آنها تبلیغات پر زرق و برق است. اگر توضیحات با محتوای مطابقت نداشته باشد، بازدیدکنندگان در صفحه خالی خواهند شد. اگر یکی در مورد فعالیت های سایت روشن است، پس یک میزان بازده پایین نشان دهنده کیفیت مخاطب است.

میزان بازدهی و تبدیل

میزان گزاف گویی موفقیت را اندازه گیری می کند، و افزایش باید به مالک کمک کند تا طراحی را بهبود بخشد تا تبدیل شود. همچنین، منابع ترافیکی می تواند در تعیین اینکه چرا بسیاری از افراد تندرست هستند کمک می کند. خبرنامه ها، وب سایت های ارجاعی و AdWords می توانند به میزان بازدهی کمک کنند. نگه داشتن چشم بصری در این می تواند به کاهش مشکل و بهبود نرخ تبدیل کمک کند.

هنگام تصمیم گیری دقیق

میزان بی نظیر پایین غیر طبیعی، عمدتا چیزی است که یک ماشه را در GA ارسال می کند به این معنی که یک پیاده سازی نادرست دارد. آنها می توانند پنجره های باز یا فیلم های خودکار پخش شده توسط مالک باشد. داشتن یک میزان بازده کم با رویدادهایی که نظارت بر اسکرول کردن را در مکان قرار می دهد، یک چیز خوب است.

کاهش میزان بازدهی

تنها راه برای انجام این کار این است که کیفیت تعامل در صفحات فرود را تقویت کنید. میزان بازده بالا از منابع فردی باید مالک را به مشاهده و ارزیابی آنچه انتظارات بازدید کننده در آن توجه دارد هدایت کند. اگر انتظارات خوب باشد، اما هنوز هم میزان برآمدگی بالا را تجربه می کنید، پس یک صفحه کامل قبل از آن، قریب الوقوع است.

نرخ خروج

برخی افراد اشتباه نرخ گزاف گویی و نرخ خروج را اشتباه می گیرند. نرخ خروج به آخرين جلسه کاربر اشاره دارد و چرا آن را در آن صفحه خاص متوقف کرد

نتیجه گیری

میزان گشت و گذار باید تعیین کند که آیا سایت با انتظارات مخاطبان هدف منطبق است یا خیر. همچنین، آنها باید در ایجاد یک محیط جذاب برای کاربران کمک کنند.

November 29, 2017