Back to Question Center
0

نکات موثر از Semalt در مورد نحوه حذف اسپم ارجاع در Google Analytics شما

1 answers:

دستیابی به پرونده های مستقل و خالص از ترافیک ربات و هرزنامه بیشتر درباره حرفه ای بودن و تصمیم گیری کسب و کار شما نشان می دهد. در چند هفته گذشته، سازمان های کوچک در زمینه آمار و ارقام مبارزات انتخاباتی خود با چالش هایی مواجه شده اند. خوشبختانه، گوگل پس از معرفی یک بروزرسانی در Google Analytics خود که به شرکت ها و سازمان ها برای فیلتر کردن اسپم ارجاع دهنده و شناسایی عنکبوت ها و ربات ها کمک کرده است، نجات پیدا کرده است.

بر اساس الیور کینگ، متخصص پیشرو از Semalt ، ارجاع دهنده های اسپم مانند darodar، دکمه ها بر روی سوابق داده ها B2B ها و B2C کسب و کار در سیستم عامل های آنلاین تاثیر می گذارد. اسپم ارجاع دهنده به وب سایت شما جعلی است و تعداد بازدیدکنندگان را به سایت شما افزایش می دهد - machinery and equipment appraisal forms. در اغلب موارد، اسپم ها به نظر می رسند که بازدیدکنندگان به یکی از دامنه های خود به سایت شما مراجعه می کنند تا به صورت قانونی دیده شوند. در دراز مدت، ترافیک باعث ایجاد پاپ آپ و تروجان های مخرب در کمپین شما می شود.

آمارها این است که هرزنامه ارجاع بیش از یک سوم از ترافیک تولید شده در اینترنت را نشان می دهد. هرزنامه ارجاع شما وقت خود را با هدایت به ایمیل های ساده و خراب کردن میزان پیشرفت و داده های خود، به ویژه اگر وب سایت شما با ترافیک کمی مواجه می شود، هدر می دهد.

تاثیر هرزنامه ارجاع بر معیارهای شما

در بازاریابی محتوا، تعداد زیادی از مشتریان فرض می کنند که ربات ها، عنکبوت ها، هرزنامه ها و بدافزارهایی که در وب سایتشان نفوذ کرده بودند، توسط Google Analytics برداشته شد. با این حال، برخی از تروجان های تروجان و تروجان، پروتکل اندازه گیری را که توسط گوگل ساخته شده است، رعایت نمی کنند، و در نهایت به بروز معیارهای شما منجر می شود.

امروزه اسپم ها از شناسه مالک وبسایت استفاده می کنند تا بازدید هایی را انجام دهند که آمار آنها را آلوده می کند. در حال حاضر اسپم ها قادر به ارسال آمار و آلوده کردن اطلاعات شما بدون اتصال به سرور شما با اتصال به Google Analytics سرورها. هکر با استفاده از شناسه خود برای اتصال به سرورهای GA نمی تواند با اقدامات استاندارد مورد استفاده برای جلوگیری از اسپم ها و اپورتونیست ها، انکار شود.

نحوه حذف هرزنامه ارجاع از رکوردها

استفاده از فیلترهای نمایشی و بخش های پیشرفته برای قطع اسپم ها به طور موثر کار می کند. فیلترها و نام های میزبان معتبر به جلوگیری از مسدود کردن اطلاعات ناخواسته شما کمک می کند. اجرای روش زیر برای حذف اسپم ها از داده های شما

ایجاد یک فیلتر جدید

  • اطلاعات فیلد را پر کنید.
  • نام فیلتر خود را پر کنید در این مورد با استفاده از 'Spam Referrer Exclude'
  • نوع فیلتر خود را اضافه کنید. از این نوع "سفارشی" استفاده کنید.
  • با استفاده از الگوی فیلتر مورد علاقه خود، هرزنامه ارجاع را حذف کنید

به عنوان یک بازاریاب محتوا، می توانید از طریق ایجاد یک فیلتر نمایشگر یا با استفاده از نام میزبان، تصمیم بگیرید که محرک هرزنامه ارجاع را با داده های خود کنار بگذارید. این دو راه حل جدا از جنبه های فیلد فیلدها هستند. علاوه بر این، با استفاده از راه حل نام میزبان نیاز به نگهداری بیشتر و مراقب بودن به عنوان یک سازمان می تواند در نهایت از دست دادن داده ها. به دنبال راه حل فوق الذکر برای حذف هرزنامه ارجاع از داده های خود. Google Analytics از متغیرها و اطلاعات مهمی از اسپم ها استفاده می کند تا آنها را از اطلاعات کمپین خود حذف کند. شرکت هایی که مایل به استفاده از فهرست IAB برای حذف ربات های شناخته شده و عنکبوت هستند می توانند سالانه عضو شوند تا بتوانند عضویت تمام وقت خود را کسب کنند.

November 28, 2017