Back to Question Center
0

نکات در بازاریابی رسانه های اجتماعی از کارشناسان Semalt

1 answers:

آیا می خواهید استراتژی های بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را بهبود ببخشید؟ راهنمایی و ترفندهای زیادی برای ایجاد آن وجود دارد، اما بهترین راهنمایی های رسانه های اجتماعی از Max Bell، Semalt ، در زیر مورد بحث قرار می گیرد.

استفاده از توییتر برای افزایش مخاطب

شما باید فیس بوک و توییتر را برای ایجاد مخاطبین خود در نظر داشته باشید. اگر در مورد ساخت مخاطبان خود جدی هستید، باید به محتوای جذاب توجه کنید و در طول روز آنها را از طریق اینترنت به اشتراک بگذارید. شما باید مقالات با کیفیت را بنویسید، تصاویر و تصاویر افسانه ای را ایجاد کنید تا آنها را آنلاین پخش کنید. این تعداد زیادی از مردم را درگیر خواهد کرد، اما هیچ کوتاهی وجود ندارد، بنابراین شما باید صبر کنید تا نتایج مورد نظر را بدست آورید. از توییتر استفاده کنید و کاربران مربوطه را دنبال کنید - which smart tv to buy in india. برخی از توییت ها و عکس ها را به نمایه خود تقسیم کنید، افراد را با فیلم ها، فیلم ها، موزیک ها و سایر موارد مشابه درگیر کنید.

تجزیه و تحلیل مطالب گذشته برای بهبود پست ها

کارشناسان همچنین می گویند که بازرگانان باید محتوای اخیر را برای بهبود کیفیت و ظاهر کلی پست های خود تحلیل کنند. شما باید به محتوای چاپی با کیفیت توجه داشته باشید و در این مورد هیچ سازش وجود ندارد..استفاده از ابزارهای مختلف برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی عملکرد محتوای گذشته و بهبود کلی نمایه های رسانه های اجتماعی شما. ابتدا باید یک کلمه کلیدی در جعبه های جستجو در رسانه های اجتماعی را وارد کنید تا ببینید چه نوع محتوایی بیشتر و بیشتر افراد را جذب می کند. این به شما یک ایده از آنچه مردم بیشتر دوست دارند و چگونه برای بهبود بخشیدن به مقاله های آینده خود را با استفاده از برخی از کلمات کلیدی بهینه سازی شده به آنها

بهینه سازی محتوای ویژوال با لینک ها

محتوای بصری به این معنی است که وقتی به برنامه ریزی محتوای بصری می پردازید، باید ویدیوها و تصاویر را در تعداد زیادی به اشتراک بگذارید، شما باید از نوع محتوایی که مخاطبان شما بیشتر دوست دارند، فکر کنید. بسیار مهم است که فقط آنچه را که پیروان و طرفداران شما دوست دارند برای کشف به اشتراک بگذارید. هرگز نباید فیلم های پورنو یا بزرگسالان را برای هدایت ترافیک به وب سایت خود به اشتراک بگذارید، زیرا می تواند اعتبار کلی خود را در اینترنت آسیب برساند.

تغییر قالب های محتوا

شما نباید با آزمایش انواع مختلف محتوا مخالفت کنید. به عنوان مثال، شما می توانید بسیاری از فیلم های منحصر به فرد در یوتیوب و بسیاری از تصاویر در فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی به اشتراک بگذارید. شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی شما چیزهای مختلف و فرمت های متنوع مختلف را دریافت کرده اند تا بتوانید دیدگاه خود را آنلاین افزایش دهید.

ارائه محتوای به طور مداوم

هیچ ارتباطی میان کارآفرینی آنلاین و کسب و کار آنلاین وجود ندارد و شما باید واقعا سخت کار کنید. نکته مهم این است که شما باید دائما مطالب را برای افزایش تعامل در تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی تحویل دهید. این به شما تعداد زیادی از دوستداران، سهام و نظرات را می دهد، به این ترتیب به شما کمک می کند که از راحتی خانه خود درآمد کسب کنید. با ارائه مطالب تقریبا روزانه می توانید تعداد زیادی ترافیک را به صفحات وب خود هدایت کنید. بدون کیفیت، مردم خسته می شوند و سایت شما یا صفحات رسانه های اجتماعی را ترک می کنند. من مطمئن هستم که نمی خواهید این اتفاق بیفتد، بنابراین شما باید هر روز در هر صورت هر گونه مطالب را با کیفیت ارائه دهید.

November 29, 2017