Back to Question Center
0

نکات بازاریابی رسانه های اجتماعی از Semalt شما باید بدانید

1 answers:

اگر شما یک کسب و کار کوچک و جدید را اجرا می کنید، شانس هایی وجود دارد که حضور رسانه های اجتماعی را نادیده بگیرید. اگر نیک چایکوفسکی، متخصص Semalt ، بیش از اندازه کافی در وب سایت هایی مانند فیس بوک، توییتر، Pinterest، LinkedIn و Google+ صرف می کند، شما را متقاعد می کند که این سایت ها به شما مزایای زیادی می دهد زمان. بنابراین، مهم است که سایت های رسانه های اجتماعی را عاقلانه انتخاب کرده و مدتی را صرف مدیریت آن ها کنید. چقدر وقت صرف می کنید تصمیم می گیرید که چند نفر از وب سایت شما بازدید می کنند و چند محصول را می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. فیس بوک و توییتر دو شبکه اصلی شبکه های اجتماعی هستند که در آن شخصیت و تاثیر برند از اهمیت زیادی برخوردار هستند. امروزه، ما برخی از نکات بازاریابی رسانه های اجتماعی را برای هر یک از تجار کوچک به اشتراک گذاشته ایم - m s rehvid talvel.

فیس بوک

هنگام استفاده از فیس بوک، شما باید صفحات را ایجاد کنید، به اجتماعات بپیوندید و افراد بیشتری را از طریق تبلیغات فیس بوک جذب کنید. اینها هزینه زیادی برای شما نخواهند داشت، اما مخاطب هدف شما قطعا همه چیز را درباره نام تجاری و کسب و کار شما می داند. اولین قدم این است که صفحه کسب و کار خود را ایجاد کنید و توسط فیس بوک آن را تأیید کنید. اطمینان حاصل کنید که شما آن را با مقدار زیادی از مطالب جذاب و ارسال مقالات با کیفیت در مورد مارک های خود را پر کنید. صفحه را در جوامع به اشتراک بگذارید و دیگران را دوست داشته باشید..گام بعدی ایجاد استراتژی محتوا برای فیس بوک و ارسال مقالات زمانی که بیشتر طرفداران شما آنلاین هستند. اگر نوشته ها را برنامه ریزی کرده و حداکثر قرار گرفتن در معرض آن، مخصوصا در زمان های پیک، عالی باشد، بسیار عالی خواهد بود.

توییتر

با استفاده از توییتر، هدف شما باید تعداد زیادی از پیروان باشد و هشتگهای مناسب را وارد کنید تا این امکان ایجاد شود. توییتر یکی از بهترین روشهای برقراری ارتباط با جهان است. اگر توییت شما ویروسی باشد، می توانید از حضور آنلاین عالی مطمئن شوید. اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که بطور درست خود را بسازید. نام، عکس نمایه خود را وارد کنید و کمی درباره خودتان بنویسید و یک لینک به نام تجاری خود اضافه کنید. گام بعدی این است که افرادی را انتخاب کنید که میخواهید دنبال کنید و از آنها بخواهید که به دنبال شما باشند. هر روز این روند را تکرار کنید و همیشه مطمئن شوید که مخاطبان شما علاقه مند هستند. اگر شما چیزهای جذاب و مفیدی را در توییتر به اشتراک بگذارید، شانس هایی وجود دارد که طی چند روز، تعداد زیادی از پیروان آن را دریافت خواهید کرد.

LinkedIn

LinkedIn سومین معروف ترین و شگفت انگیز ترین پلت فرم رسانه های اجتماعی است. در اینجا کارگران و کارفرمایان به طور روزانه ملاقات می کنند. اشتباه نخواهد بود که LinkedIn CV شما باشد. در اینجا شما باید در مورد تجربه شخصی و حرفه ای خود، زمینه تحصیل و تلاش برای ارتباط با تعداد زیادی از مردم بنویسید. افراد بیشتری که با آنها ارتباط برقرار می کنید، بیشتر شانس شما برای دریافت آنلاین استخدام می شود. حتی زمانی که شما در حال انجام و ارتقاء یک کسب و کار در LinkedIn هستید، به راحتی می توانید براساس تعداد اتصالات و پیروان خود داشته باشید. محتوای خود را در اینجا به صورت منظم ارتقا دهید و تقریبا هر روز به اشتراک بگذارید

November 29, 2017