Back to Question Center
0

متوقف کردن ربات های اسپم با Semalt

1 answers:

مهم است که مسدود کردن ترافیک بد که مانع از رسیدن به سایت شما و نمایش نظرات جعلی در Google Analytics شما می شود. اول از همه باید بدانید که آیا ترافیک شما از Google یا رباتها درگیر است یا نه. اگر شاهد افزایش غیر منتظره ای در ترافیک هستید، شانس این است که قانونی نیست زیرا شما به درستی انجام نداده اید. در Google Analytics، شما باید از قسمت منابع ترافیک بازدید کنید و کیفیت ترافیک و همچنین آدرس های IP را بررسی کنید. خزنده وب، ربات یا رفلکس خودکار: شما می توانید آنها را هر چیزی نام ببرید، اما می توانید این حقیقت را نادیده بگیرید که نرم افزار از شبکه جهانی وب درست مانند انسان های واقعی استفاده می کند. متأسفانه، آنها به وب سایت های شما سود نمی برند و فقط وانمود می کنند که مانند افراد عمل می کنند و به شما نمایش های زیادی می دهند - grain states. از سوی دیگر، ممکن است کسی نتواند به علت رقابت بزرگی ترافیک زیادی به وبسایت خود برساند. شما ممکن است تلاش خود را با داشتن رباتهایی که بتوانند سایت خود را در موتور جستجوی نتایج خود را از دست بدهند، پایان دهند. گوگل فقط لینک ها و صفحات را جستجو می کند که کاربران را با اطلاعات واقعی و معتبر ارائه می دهند. اگر شما دارای تعداد زیادی از اسپم ها هستید که به نظر می رسد مانند افراد واقعی، شما باید برای راه حل هایی در انجمن هایی که فعالیت های ضد اسپم اغلب بحث می شود، جستجو کنید. و اگر از روبات های نامرئی خسته شده اید، رباتها و بدافزارها برای ارائه دیدگاههای صفحه، بازدیدهای تقلبی و شاید کلیکهای پیوندهای پیوسته طراحی شدهاند، بدون اینکه بتوانید منجرهای واقعی تولید کنید.

خوشبختانه، با در نظر گرفتن چند چیز مهم، ممکن است از شر رباتها و هرزنامه خلاص شوید. در این راستا، حداکثر بل Semalt مدیر موفقیت مشتری، به شما توصیه می کند تا نکات زیر را در نظر بگیرید:

مشکل با رباتها

تنها با در نظر گرفتن برخی از نمونه ها می توانید مشکل واقعی رباتها را درک کنید..اولین مثال این است که اگر شما رباتهای Google داشته باشید، این معمولا طراحی شده است که به شما نمایش های صفحه ای مانند انسان را ارائه می دهد. شما همچنین ممکن است از ربات هایی که طراحی شده اند را مجبور کنید تا شما را مجددا صفحات وب خود را تازه سازی کنید. هر دو از سایت های شما بازدید می کنند، بازدیدکنندگان ترافیک و تجزیه و تحلیل افزایش می یابند. آنها میزان گزاف گویی بالا و صرف وقت کم در صفحات وب را دارند. تنها تفاوت بین این دو رباتها این است که رباتهای Google چیزی مفید برای انجام دادن دادهها در اختیار دارند، در حالی که رباتهای بازخوانی به شدت میزان آمار ترافیک شما را بالا میبرند و برنامههای وابسته شما را در معرض خطر قرار میدهند. بنابراین، شناسایی رباتها بسیار مهم است و از آنجایی که ممکن است از آنها جلوگیری شود. شما لازم نیست که خیلی کار کنید زیرا گوگل برنامه های زیادی را ارائه می دهد که کار شما را ساده تر می کند. اسپم ها ممکن است برخی از ربات های خود را مسدود کنند، اما مسدود کردن در کنار شما باید برای نتایج بهتر دائمی باشد.

مسدود کردن ترافیک ناخواسته

شما می توانید ترافیک ناخواسته ترافیک با فایل های .htaccess را مسدود کنید. اگر شما در این فایل ها را مسدود کنید، می توانید عملکرد کلی وب سایت خود را بهبود بخشید. با استفاده از این روش، شما فقط می توانید رباتهایی را که می توانند شناسایی شوند و به عنوان اسپم ها شناخته می شوند، مسدود کنند. اگر ربات ها خود را به عنوان کاربران مشروع معرفی می کنند، بهتر است آدرس IP خود را در اسرع وقت مسدود کنید. شما نمیتوانید تمام رباتها را قبل از اینکه آدرسهای IP آنها را تعیین کرده و تنظیمات را در میزبان وب خود تنظیم کنید، متوقف کنید.

یک روش دیگر مسدود کردن رباتها با استفاده از فایل های .htaccess شما است. همچنین مهم است که شما را به عنوان بسیاری از آدرس های آی پی که ممکن است، و یا جایگزین آدرس های ناامن IP با موارد امن است. اگر شما یک کاربر وردپرس هستید، باید از ترافیک ربات بد برخوردار شوید زیرا این پلت فرم است که هکرها به تعداد زیادی فایل را مورد حمله قرار می دهند. شما می توانید فایل .htaccess خود را ویرایش کنید و کدهای مختلفی را وارد کنید تا در اینترنت ایمن بمانید.

November 29, 2017