Back to Question Center
0

همه و بیشتر توسط Semelt کارشناس در فیلترها و تجزیه و تحلیل گوگل

1 answers:

این راهنمای ارائه شده توسط رایان جانسون، مدیر ارشد فروش Semalt ، شما را قادر می سازد تا یک داشبورد گوگل آنالیز موفق را ایجاد کنید تا بتوانید در موقعیتی نظارت کنید که چه چیزی در سرمایه گذاری شما اتفاق می افتد. 10)

چه چیزی مستلزم آن است؟

  • شروع سریع: داشبورد Google Analytics خود را در سه مرحله پیکربندی کنید.
  • اعمال کانال: چگونگی کانال اطلاعات شما برای نمایش دقیق آنچه شما نیاز دارید
  • ابزارک: ابزارهای قابل دسترس و اندازه گیری برای هر یک - ev turu blog.

گوگل آنالیز یک مرحله تحقیق هزینه رایگان است که توسط گوگل آغاز شده است که به شما امکان می دهد تا انواع مختلفی از اندازه گیری ها و شیوه های مشتری را که در سایت شما دنبال می شود مشاهده کنید. هنگامی که در صفحه وب شما معرفی می شود، مهمانان شما می توانند به عنوان صفحات سایت شما کشف شوند.

استفاده از موارد

گوگل آنالیز را می توان برای راهبرد دامنه وسیعی از شیوه ها در یک سایت استفاده کرد، و مصالحه Geckoboard را می توان در طیف وسیعی از شیوه های مشابه نیز طراحی کرد. بخشی از موارد استفاده شناخته شده برای مانور اطلاعات Google Analytics به Geckoboard:

  • تعیین میزان رضایت عمومی از تلاش های نمایشی خود را با پیگیری تعداد بازدید کنندگان وب که دریافت می کنید.
  • درآمد ردیابی توسط سایت شما ایجاد شده و مشاهده می شود که این افزایش یا کاهش در مقایسه با دوران گذشته بوده است.
  • تجسم اندازه گیری ها، به عنوان مثال، تعداد سهام مواد، تعداد اقلام موجود در ترازو یا ترمینال های خرید در یک محل خاص در سایت خود

Snappy Begin

دریافت اطلاعات از بازدید کنندگان وب و بررسی آن در Geckoboard مستقیم است. شما نیاز به یک سایت زنده و توانایی برای تغییر در طرح خود را برای کد با توجه به هدف پایان

در یک حساب جاری گوگل وارد شوید که احتمال دارد شما آن را داشته باشید. در این فرصت که شما یک برنامه کاربردی Google برای کسب و کار دارید، شما از اطلاعات سایت کسب و کارتان پیروی می کنید، شما باید از این استفاده کنید.

زمان واقعی در مقابل گجت های استاندارد

Geckoboard رابط با هر دو استاندارد و پیوسته گوگل تجزیه و تحلیل اطلاعات. گجت هایی که در تصاویر خود "فعلی" دارند، آخرین اطلاعات موجود در Geckoboard را نشان خواهند داد.

فیلترها

یک عنصر مفید که بخش بزرگی از ابزارهای گوگل آنالیتیک Geckoboard را تشکیل می دهد، توانایی کانال اطلاعاتی است که ابزار شما نشان می دهد با استفاده از رابط برنامه نویسی کانال خود قادر به گوگل است.

ساخت یک اعلامیه کانال: پارامترها و اندازه گیری ها

یک اعلامیه کانال شامل چندین جزء است که دقیقا به ابزار دقیقا چه اطلاعاتی باید نشان داده شود.

ساختن یک اعلامیه فیلتر: مدیران

مدیران با اندازه گیری کار می کنند تا شما را قادر به تعیین نحوه کنترل اطلاعات خود کنید. به عنوان مثال، در صورتی که شما "شهر" را به عنوان متریک مورد نظرتان انتخاب کرده اید، آیا مایلید اطلاعاتی از یک شهر خاص را وارد کنید، اطلاعاتی را از یک شهر خاص ممنوع کنید و فقط اطلاعات را از یک زلزله خاص استفاده کنید.

ارزش ها و رشته ها

آخرین قطعه توضیح کانال در مورد دانستن رشته یا محبت است. به سمت انتهایی تنظیم کنید، به شما فرصتی میدهد تا یک انگیزه خاص برای متریک که کانالتان را در آن ایجاد میکنید، مشخص کنید.

تصفیه فیلتر

فیلترها را می توان با استفاده از منطق و منطق یکپارچه کرد تا یک دستگاه موثر برای چک کردن اجزای خاص سایت شما ایجاد شود.

گجت ها

گجت های مناسب برای اندازه گیری های خود را بدون نیاز به یک اندازه نشان می دهد، گامی مهم در جهت کمک به داشبورد شما می باشد.

November 28, 2017