Back to Question Center
0

دلیل اصلی برای حذف Localhost از فهرست Referrer - ؛ تمرین از Semalt

1 answers:

لیزا میچل، مدیر موفقیت Semalt ، هنگامی که شما یک وب سایت دارید، می گوید تیم شما مجبور است این و آن را آزمایش کند. اگر در هر زمانی کسی از تیم شما نسخه توسعه برنامه وب خود را با کد ردیابی گوگل آنالیز اجرا می کند، آنها مجبور به دست زدن به برخی چیزهای هذیان هستند.

برای شروع، localhost را در گزارش های Referrers نشان می دهد. ثانیا، معیارهای وبسایت شما مانند نرخ جستن، تعداد بازدیدهای صفحه، نرخ تبدیل و غیره. همانطور که هست، این معیارها به دلیل اینکه عضو تیمی در وب سایت تست انجام می دهد، تغییر خواهد کرد - moon goddess slots. شما نمی خواهید این کار را بکنید

یک تعمیر سریع

شما می توانید این وضعیت را در یک راه بسیار آسان تر کنید. در حقیقت، شما سه راه را در اختیار دارید. صرف نظر از انتخاب شما، رفع تنها برای بازدیدهای جدید کار می کند. داده های موجود باقی خواهد ماند، و شما نمی توانید در مورد این کار انجام دهید.

اضافه کردن یک فیلتر خروج در Google Analytics

اضافه کردن یک فیلتر محرومیت در حساب Google Analytics شما، ساده ترین و ساده ترین راه برای اصلاح سیستم از مخلوط کردن معیارهای مختلف است. شما حتی از تیم فنی مداخله نمی کنید. در اینجا چند نکته وجود دارد:
  • حساب Google Analytics خود را باز کنید و سپس "مدیریت" را انتخاب کنید
  • ستون نمایش خود را کلیک کنید 'فیلتر'
  • فیلتر کردن جدید را با انتخاب «فیلتر جدید»
  • تنظیم کنید.
  • "فیلتر پیش تعیین شده" ایجاد کنید، که ترافیک وب را به نام میزبان localhost حذف می کند.

تغییر قطعه ردیابی جاوا اسکریپت برای حذف میزبان

این یک انتخاب منطقی در مقایسه با فیلترهای Google Analytics است. فقط به قطعه ردیابی بروید و شناسه مالکیت مورد استفاده برای نگه داشتن زبانه ها در تجزیه و تحلیل را شناسایی کنید. اگر ممکن است به تجزیه و تحلیل جهانی ارتقاء داشته باشید، سپس به چیزی شبیه به این دست خواهیم رسید: ga ('create'، UA-98765432-1 '،' website.com ')

توجه داشته باشید که به جای مثال.com، شما در واقع از دامنه واقعی خود استفاده می کنید. خوشبختانه یا متاسفانه، شما باید در اصطلاح فنی متخصص باشید. به عنوان مثال، شما ممکن است مجبور به استفاده از بیانیه ای در جایی در کد. اگر چه اشاره ای به این فرآیند وجود دارد ساده، لازم است نوشتن کد جدید

از بین بردن قطعه جاوا اسکریپت در قالب خود

اگر وب سایت شما از زبان PHP مانند مورد WordPress استفاده کند، می توانید footer را ویرایش کنید که به طور تصادفی شامل Snippet Google Analytics است. حتی امکان وجود دارد که سرور شما اجازه می دهد که برنامه های وب در حالت توسعه یا در تولید اجرا شوند. به هر حال، شما هرگز نمی توانید اشتباه کنید.

حرکت

هنگامی که این تغییرات را انجام داده اید، لازم است ببینید که آیا آنها موثر هستند یا خیر. یک آزمایش یک یا دو روز بعد برای تأیید انجام دهید. یک محدوده داده مناسب را انتخاب کنید، یکی که روز قبل از تغییر را شامل نمی شود

November 28, 2017