Back to Question Center
0

بخش های گوگل آنالیز - ؛ تمرین Semalt

1 answers:

هنگامی که بحث درباره تجزیه و تحلیل Google با دیگران مطرح می شود، باید شنیده باشید: "من به دنبال راهنمایی ها هستم"، "من هرگز از تجزیه و تحلیل گوگل استفاده نمی کنم" و سایر موارد مشابه. آرتم ابگاریان متخصص Semalt می گوید مهم است که از بخش هایی در Google Analytics استفاده کنید اگر بخواهید تعداد کافی از بازدیدکنندگان را به وب سایت خود برسانید.

یک قطعه چیست؟

در Google Analytics، یک بخش نوع خاصی از داده یا تکنیک است که به شما ایده کیفیت ترافیک شما را می دهد. تجزیه و تحلیل گوگل به ما فرصت های زیادی برای بهبود عملکرد کلی سایت و جلسات و همچنین میزان بازده کاربران می دهد - attrezzatura sportiva per palestre. اگر می خواهید اندیشه کنید که کدام صفحات یا مقالات مشاهده می شوند و چه تعداد بازدید ارگانی که سایت شما دریافت می کند، باید آن را با استفاده از بخش های GA انجام دهید. این امر همچنین به شما کمک می کند تا اطلاعات خود را محدود کنید تا بتوانید نتایج دقیق تر و دقیق تر از قبل کسب کنید .

چرا شما به بخش ها نیاز دارید؟

بگذارید به شما بگویم که وب سایت و داده های آن نمی توانند بدون تقسیم بندی محافظت شوند یا به درستی جمع شوند. این می تواند به شما کمک کند نتیجه های درست را بدست آورید. کارشناسان می گویند که تمام داده ها و اطلاعات در مجموع چرت زدن است، بنابراین شما باید تقسیم بندی کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید کیفیت بازدیدکنندگان سایت خود را تضمین کنید، باید تجزیه و تحلیل گوگل آنالیز و داده های آن را به بخش ها و فیلترهای مرتبط ایجاد کنید..داده ها به گونه ای جمع شده اند که شما نمی توانید هیچ استراتژی را بدون تقسیم بندی مناسب ایجاد کنید. شما همچنان می توانید وب سایت و محصولات خود را به صورت آنلاین ارتقاء دهید، اما استفاده از آن به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

چگونه یک بخش در Google Analytics ایجاد کنیم؟

اگر می خواهید بخش ها را در Google Analytics ایجاد کنید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که فیلتر ها را ویرایش کنید و آنها را طبق ماهیت سایت تغییر نام دهید. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که بخش ها آسان است برای ویرایش، حذف یا تغییر نام، اما شما نمی توانید داده های واقعی را حذف کنید، زیرا این می تواند به کل وب سایت شما آسیب برساند. برای بسیاری از ما، هرگز برای ایجاد بخش ها مهم نبوده است، اما بدون آن شما نمی توانید مطمئن شوید که ترافیک با کیفیت از موتورهای جستجو دریافت می کنید.

انواع بخش ها

دو نوع اصلی از بخش ها، بخش های سیستم و بخش های دلخواه وجود دارد. بخش های سیستم این است که ویژگی ها و گزینه های ثابت در Google Analytics را ارائه می دهند و نمی توان آنها را یکبار ایجاد کرد. با این حال، آنها می توانند با صفحات فرود و همچنین پروفایل های رسانه های اجتماعی تنظیم شوند. بخش های سیستم مفید هستند چرا که آنها دوستانه هستند و می توانند شما را از نمایش های مختلف از دستگاه های تلفن همراه دریافت کنند. بخش های سفارشی پیچیده تر و کمتر از بخش های سیستم هستند. آنها همچنین گزینه های مختلفی را برای انتخاب در Google Analytics ارائه می دهند. به عنوان مثال، شما می توانید بخش هایی را ایجاد کنید که بازدید کننده هایی را که کمتر از سی ثانیه در وبسایت شما صرف می کنند فیلتر کنند. همچنین می توانید بخش هایی را ایجاد کنید تا دیدگاه های مبتنی بر کشور را در صفحات وب خود ببینید. همه این کار باعث بهبود عملکرد کلی سایت شما می شود و کیفیت ترافیک شما به طور کلی بهبود می یابد.

November 29, 2017