Back to Question Center
0

بهترین نکات توییتر از خدمات دیجیتال Semalt

1 answers:

توییتر یکی از بهترین و رایج ترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. این یک راه آسان برای پیروی بیشتر، کلیک بیشتر و به اشتراک گذاری آنلاین است. با به اشتراک گذاشتن مطالب خود را در توییتر، می توانید اطمینان حاصل کنید که تعداد قابل ملاحظه ای از تعداد مخاطبان خود را افزایش دهید. توییتر بسیاری از فرصت های بازاریابی را ارائه می دهد و شانس های مختلفی برای توزیع محتوا، جذب افراد در اینترنت و تبلیغ برند شما را فراهم می کند. در اینجا، آرتم Abgarian، Semalt مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری، در مورد برخی از بهترین راه ها برای به دست آوردن ارزش بیشتر توییت های خود و حساب های رسانه های اجتماعی را مورد بحث قرار داد - compare cat5e and cat6 cable.

برنامه ریزی تویت های شما اغلب

شما باید در زمان مناسب به برنامه ریزی پست های خود و توییت های مربوط به تصویر توجه کنید. یکی از اشتباهات اصلی ما این است که ما پست ها را به اشتراک نمی گذاریم و حساب توییتر خود را به روز نمی کنیم. مهم است که چیزها و چیزهای جذاب را سه تا چهار بار در روز به اشتراک بگذارید تا بیشتر و بیشتر افراد به سوی توییت های خود جذب شوند. انجام این کار تضمین می کند که شما تعداد پیروان توییتر را افزایش می دهید و می توانید کلمه خود را به شیوه ای بهتر پخش کنید. به شدت توصیه می شود که شما هر ساعت یک ساعت برنامه ریزی کرده اید تا پیروان شما همچنان مشغول به کار باشند.

ایجاد یک صفحه اصلی جدید با لیست های نام تجاری جدید

محتوای مجدد را به توییتر

اگر اعتقاد داشته باشید که به اشتراک گذاری محتوا یک بار در توییتر کافی است، بگذارید به شما بگویم که اشتباه وحشتناکی انجام داده اید. متخصصان تکنولوژی مختلف و بازاریابان دیجیتال ادعا می کنند که بازاریابی محتوا به توییتر و فیس بوک برای بقای برند در اینترنت ضروری است. بنابراین، نباید اشتراک گذاری محتوا را پس از اشتراک گذاری متوقف کنید. در عوض، شما باید چیزهای دلپذیر را در حال حاضر و سپس به اطمینان حاصل کنید که سطح تعامل کاربران در سراسر حفظ می شود.

نسبت پیروی کننده زیر را نادیده بگیرید

نیازی به نگرانی در مورد نسبت دنبال کننده شما وجود ندارد. در عوض، شما باید سخت کار کنید و چیزهای جدید را در توییتر به اشتراک بگذارید، مهم نیست که تعداد پیروان شما آنلاین هستند. توجه بیشتری به مشارکت کاربران خود نسبت به بررسی نسبت پیروی کننده یک یا دو بار در روز داشته باشید. اجازه دهید در اینجا به شما بگویم که مطمئنا حضور شما در رسانه های اجتماعی را افزایش می دهد و می تواند نام تجاری شما را در چشم پیروان توییتر خود به مدت طولانی نگه دارد.

نتیجه گیری

در نهایت، ما می خواهیم بگوییم که تعداد زیادی برنامه و ابزار توییتر وجود دارد که می تواند کیفیت پیروان شما را مدیریت کند. شما می توانید از این ابزار برای دنبال کردن و جلوگیری از حساب های جعلی استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که پیروان شما معتبر و مشروع هستند، بنابراین کیفیت وب سایت شما و همچنین حضور رسانه های اجتماعی شما تا انتها حفظ می شود.

November 29, 2017