Back to Question Center
0

بهبود رتبه بندی گوگل شما را با توییتر به دنبال نکات Semalle

1 answers:

توییتر یکی از مهمترین منابع است که در مورد ارتقاء وب سایت شما در اینترنت می آید. افراد مختلف به سادگی از این سایت رسانه های اجتماعی برای صدای جیر جیر استفاده می کنند و اهمیت آن را نمی دانند. حساب توییتر شما می تواند تعداد زیادی بازدید از ترافیک و کیفیت خود را داشته باشد، بنابراین شما باید با همتایان مربوطه و همکاران صنعت در اولین فرصت ارتباط برقرار کنید. نیک چایکوفسکی، مدیر ارشد موفقیت آمیز مشتری Semalt می گوید مهم است لینک ها و محتوای جذاب تر و جذاب تر در حساب توییتر خود را به اشتراک بگذارید - wild casino no deposit bonus. در عین حال شما باید مقالات بیشتری در وب سایت خود بنویسید و از گفتگوها شروع کنید، به پرسشها و سوالات پاسخ دهید، با مشتریان خود درباره نام تجاری خود صحبت کنید و با دوستانتان در توییتر ارتباط برقرار کنید تا شبکه خود را گسترش دهید.

به راحتی می توان گفت که توییتر یکی از بهترین سایت های رسانه های اجتماعی است که به ارتقاء نام تجاری می آید. مکالمه های منظم در مورد رسانه های اجتماعی اجباری هستند، زیرا این پلت فرم اجتماعی کار می کند، فقط اگر شما از آن به صورت اجتماعی استفاده می کنید و نه برای مسائل شخصی. در بالای آن، توییتر می تواند شما را تنها در صورتی مجذوب خود کند که درمورد نام تجاری شما صحبت می کند، با دیگران صحبت می کند و افراد مربوطه را دنبال کنید .

استفاده از ابزارهای توییتر برای ارتقاء برند

هیچ ابزار قابل اعتماد و دنباله دار وجود ندارد، اما میتوانید از طریق توییتر به صورت دستی استفاده کنید تا بیشتر و بیشتر افراد را جذب کنید. با این حال، برخی از ابزارها میتوانند به Twtpoll و Paywithatweet متکی باشند. ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که بسیاری از مردم از این ابزار ها و برنامه های مشابه استفاده می کنند تا ارزش خود را برای پیروان خود افزایش دهند..شما همچنین می توانید رتبه بندی Google خود را با استفاده از این ابزار مبتنی بر توییتر یا چیزی شبیه به آن افزایش دهید.

ارتباط با افراد دیگر در رسانه های اجتماعی

راه دیگری برای به دست آوردن بیشتر و بیشتر پیروان توییتر، برقراری ارتباط با افراد دیگر در وب سایت های اجتماعی و دعوت از آنها برای پیگیری شما در توییتر است. به من اعتماد کن، این یکی از ساده ترین و شگفت انگیز ترین راه ها برای برقراری تماس با تعداد زیادی از مردم است. شما باید در مورد چیزهای مختلف با آنها صحبت کنید و از آنها دعوت کنید تا افکار خود را در LinkedIn، Foursquare، FriendFeed، Facebook و Quora به اشتراک بگذارید. انجام این کار می توانید از پیروان پیروان توییتر اطمینان حاصل کنید و این یک راه آسان برای ایجاد خوشبختی و تبلیغ آنلاین در بین شما است. هنگامی که نام تجاری شما به طور کامل توسعه می یابد، سایت شما به طور خودکار نمایش ها و رتبه بندی را در گوگل بهبود می بخشد.

اجرای مسابقات توییتر

شما باید مسابقات توییتر را اجرا کنید تا افراد درگیر شوند. به طور مرتب توییت کنید و تعدادی از امتحانات را اجرا کنید تا بیشتر و بیشتر افراد درگیر شوند. این یک تلاش جستجوگرها است تا به طور بالقوه رتبه بندی سایت شما در رسانه های اجتماعی و موتور جستجوی نتایج را بهبود بخشد. شما نباید احساس تردید در مصرف برخی از پول را به آن. بدیهی است، این یک تاکتیک تجاری است و ممکن است پول، زمان و تلاش شما را به شما بدهد. با توجه به این که نتایج و نتایج همیشه عالی است، باید مسابقات توییتر را در اسرع وقت آغاز کنید. همه این تضمین می کند که سایت شما توسط گوگل بهتر شده و شما می توانید تعداد زیادی از مشتریان را که ممکن است در محصولات و خدمات شما علاقه مند باشند، دریافت کنید.

November 29, 2017