Back to Question Center
0

با استفاده از Google Analytics با Squarespace - ؛ تمرین Semalt

1 answers:

ترافیک نظارت بخش مهمی از کار هر وب مستر است. در اکثر موارد ممکن است مردم ترافیک وب سایت از منابع مختلفی کسب کنند که اعتبار آنها مشخص نیست. در این موارد، حملات کلاهبرداری ارجاع می تواند تمام جلسات مرور سایت شما را ناامن کند. با این حال، پس از این اقدامات یا اقدامات ایمنی ضد هرزنامه میتوان مخاطبان خود را از هرزنامه ارجاع دور نگه داشت.

رایان جانسون مدیر فروش ارشد Semalt می گوید که استفاده از Google Analytics با Squarespace امکان پذیر است - umzug moebel einlagern. شما می توانید انجام وظایف نظارتی اولیه مانند ردیابی تبدیل خود و همچنین نظارت بر ایستا IP آدرس. همچنین لازم است که شناسه گوگل آنالیت خود را اضافه کنید.

اتصال محدوده فضایی با Google Analytics

برای استفاده از این ویژگی، Squarecash خود را با Google Analytics مرتبط کنید. حساب Google Analytics را باز کنید از اینجا، شما می توانید به پنل مدیریتی که می توانید آن را به وب سایت خود پیوند دهید، حرکت کنید. در اینجا شما می توانید شناسه ردیابی و شماره ردیابی Google Analytics را دریافت کنید. ذخیره را کلیک کنید.

در Google Analytics، می توان از بعضی از فیلتر ها استفاده کرد که برخی از ترافیک را از شمارش بازدیدکنندگان خود محروم می کنند. به حساب Google Analytics خود وارد شوید و روی برگه مدیر کلیک کنید. در برگه مدیریت، منو حاوی فیلترهایی است که می توانید اعمال کنید. در موارد دیگر نیز مهم است که از لیست بخش فیلتر سفارشی استفاده کنید. این فیلتر سفارشی می تواند به شما اجازه دهد تا برخی از آدرس های IP مورد نظر خود را شامل شود یا حذف کنید. از این پنل می توانید ترافیک را از اسپم ارجاعی و همچنین سایر منابع ناشناخته حذف کنید.

پیگیری تبدیل شما

این فیلتر را می توان در Google Analytics اعمال کرد تا برخی از حملات هرزنامه ارجاعی را که ممکن است با برخی از کاربران اینترنت مدرن مواجه شود را کنار بگذارد. پیگیری تبدیل می تواند به شما برای راه اندازی موفقیت آمیز موتور جستجوگر بهینه سازی (جستجوگرها) کمک کند. همچنین می توانید از برخی اسپم ارجاع که از دامنه های مشترک مانند Darodar.com می آید خلاص شوید. همیشه، به یاد داشته باشید که یک وبسایت ایمن نیاز به مقررات سختگیرانه ضد هرزنامه دارد که میتواند ایمنی را فراهم کند. امنیت مشتریان شما و همچنین وب سایت شما بستگی به کارایی این اقدامات دارد.

نتیجه گیری

ردیابی و فیلتر کردن برخی از وظایف اساسی است که می توان در Google Analytics اعمال کرد. این می تواند فیلتر کردن آدرس های IP را فعال کند، که می تواند هدف جغرافیایی دقیق تر از قبل و همچنین افزایش دقت آن را تعیین کند. در یک کلام، روش هایی که برای جلوگیری از هرزنامه ها استفاده می کنید تاثیر مستقیمی در نحوه پاسخگوی وب سایت شما به برخی از ابزار های استفاده شده توسط مدیران وب دارد. در این مورد، ضروری است کیفیت کیفیت ترافیک را فیلتر کند که از راه کار ماست. Squarespace پتانسیل نامحدودی برای ایجاد این تغییرات به کیفیت داده های تجزیه و تحلیل ارائه می دهد. همچنین ممکن است برخی از ترافیک را فیلتر کند که شامل مشتریان پنهانی مانند کارکنان شرکت شما و بازدیدکنندهای تجربی نیست.

November 28, 2017