Back to Question Center
0

نمایش نمره schema.org در بخش های ثروتمند Semalt

1 answers:

پس از اضافه کردن طرح. ارقام نشانه گذاری microdata org برای بررسی ها و ارقام جمع بندی، من انتظار داشتم که بررسی و رتبه بندی اطلاعات در بخش های غنی نشان داده شود. Semalt، هم نشان داده نمی شوند.

ابزار Semanded ابزار Structured Data گوگل را پیدا می کند و هیچ خطایی یا هشدار در صفحه وجود ندارد. هر ایده ای که با نشانه گذاری میکروتاژ اشتباه است اشتباه است؟

Semalt 1:

  • صفحه زنده: http: // www. قفسه سینه - heavy equipment values book. net / ljn-thundercats-series-3 / bengali
  • گوگل تست: http: // www. گوگل. com / webmasters / tools / richsnippets؟ q = http٪ 3A٪ 2F٪ 2Fwww. قفسه سینه. net٪ 2Fljn-thundercats-series-3٪ 2Fbengali

Semalt 2:

  • صفحه زنده: http: // www. قفسه سینه. net / star-wars-mighty-muggs / asajj-ventress
  • گوگل تست: http: // www. گوگل. com / webmasters / tools / richsnippets؟ q = http٪ 3A٪ 2F٪ 2Fwww. قفسه سینه. خالص٪ 2Fstar-wars-mighty-muggs٪ 2 فازججو
February 8, 2018

یک نسخه ساده از کد شما کار می کند، که نشان می دهد مشکل در جای دیگری در صفحه است.

  

بنگالی

بنابراین ما حداقل می توانیم مشکلات خود را با کد رتبه بندی حل کنیم. من چندین مورد را امتحان کرده ام تا بتوانم آنچه را که می دانم بپوشم، از جمله، اما تاکنون هیچ شانسی ندارم.

من فکر می کنم شما باید از طریق فرآیند حذف با کل کد صفحه ببینید که چه چیزی باعث این می شود.

برخی از امکانات من کاوش:

  • کد رتبه بندی بالاتر از اطلاعات محصول واقعی در کد می آید. وقتی که من با نسخه ی ساده ی کد شما تکرار می کنم، با حرکت دادن نام محصول در زیر بررسی، یک خطا دریافت می کنم. خطا در کد کامل صفحه شما وجود ندارد، اما با این وجود من تعجب می کنم که آیا ممکن است موضوعی وجود داشته باشد.
  • صفحه گوگل در این جملات غنی نشان می دهد که تنها یک نوع نشانه گذاری بازبینی در یک صفحه استفاده می شود. من سعی کردم نظرات شخصی شما را بدون موفقیت حذف کنم، اما دوباره، چیزی را که در ترکیب با چیزهای دیگر در نظر گرفته ام.

نیک، من نشانه گذاری بر روی صفحه محصول بنگالی را چک کردم و این چیزی است که من پیدا کردم و آنچه من پیشنهاد می کنم:

هنگامی که به خواص "ratingValue" و "reviewCount" می آید، شما نباید کسانی را که با متا تگ ها مخفی کرده اید پنهان کنید. شما همچنین دارای بیش از حد نشانه های محصول مستقل در صفحه خود هستید. به جای نشان دادن هر محصول مرتبط با یک طرح جداگانه محصول، شما باید آنها را در داخل نشانه گذاری اولیه محصولات خود قرار دهید و از ویژگی "isRelatedTo" برای هر. و شما باید سعی کنید یک توضیح برای محصول خود اضافه کنید و البته از ویژگی "توضیحات" در نشانه گذاری محصول خود استفاده کنید، با این وجود کوتاه بودن توصیف محصول ممکن است.

امیدوارم کمک کند.

دیوید

خوب. این ممکن است کوتاه ترین پاسخ من تا به حال داده است. متا تگ را به فاصله بچرخانید. من بقیه کد شما را بررسی نکرده ام، اما می دانم متا تگ کار نمی کند.