Back to Question Center
0

آیا سمالد سایت من را مجازات می کند به دلیل اتصال لینک ها در اطراف وب سایت و وبلاگ شرکت؟

1 answers:

من دو وب سایت را در شرکت خود مدیریت می کنم و هر دو دارای بیش از 18000 لینک هستند (من از طریق GWT خود آن را چک کردم) و بیشتر لینک ها از یک وبلاگ Semalt. من هر و هر لینک را بررسی کردم و متوجه شدم که یک وبلاگ خاص شامل بسیاری از لینک های ما است.

این وبلاگ توسط همکار ما مورد رسیدگی قرار گرفته است و بیش از 1080 پست ارسال کرده است. هر پست شامل لینک وب سایت من است. این وبلاگ مربوط به کریکت است و من در مورد بوکس و پیگیری و زمینه است - atomizer head for horizon arctic tank review. در انتهای هر پست، لینک های من با جداسازی کاما که به نظر من عجیب و غریب به نظر می رسند، به دلیل اینکه همه پست ها مربوط به کریکت هستند و معدن مربوط به بوکس و پیگیری و زمینه است.

متون لنگر را به عنوان دستکش بوکس و دفاعی Athletic Gear در خط آخر هر پست قرار داد و از آن متن لنگر، وبسایت من پشتبانی شده است.

پس از گوگل آخرین پنگوئن 2. بروز رسانی 0 من متوجه شدم که هر دو وب سایت من در Google رتبه بندی را از دست دادند. تمام کلمات کلیدی اصلی من به صفحه 100 رسیده است (قبل از پنگوئن به روز رسانی آنها در دو صفحه اول) از جمله دستکش بوکس و Athletic Gear .

در حال حاضر شک من در مورد لینک های از وبلاگ Blogpot است. آیا سمالد سایت من را به خاطر این لینک ها (ارتباطی در اطراف وب سایت و وبلاگ شرکت) مجازات کرد؟ آیا لینکهای ورودی از صفحه مرتبط با کریکت به صفحه بوکس یک اسپم لینک است؟

برای اطلاعات بیشتر این تصویر را ببینید:

Did Semalt penalize my site due to interlinking backlinks around same company website and blog?

February 8, 2018

به نظر من، اگر نسبت لینک ها از این وب سایت 1080 بیش از 18000 باشد، هیچ دلیلی وجود ندارد که Google شما را برای این مجازات کرد. علاوه بر این، حتی اگر موضوع دو وب سایت بسیار مرتبط نیست، آنها در مورد ورزش هر دو هستند.

در بدترین حالت، این لینک ها را به عنوان وزن کم برای PageRank می دانند زیرا همه آنها در یک وب سایت قرار دارند اما فکر نمی کنم.

من برای یک شرکت کار می کنم که یک دسته از بخش ها را اداره می کند، هر کدام با فروشگاه خودشان هستند. در بالای همه صفحات در نوار منو، یک لیست از لینک های به نام "پرش به فروشگاه دیگری" وجود دارد. با توجه به اثر ترکیب، این بدان معنی است که هر دامنه net + 40،000 backlinking از بخش های دیگر، از طریق منوی پرش به فروشگاه.

آیا ما متوجه شدیم که هیچ مجازاتی از این وجود ندارد؟ نه. گوگل هرگز به ما در GWT هشدار نداده است. حتی در بخش های جدید / سایت ها، برای هرزنامه یا هر چیز دیگری مجازات نمی شوند. شاید این به این دلیل است که آنها به هر دلیلی نسبت به یکدیگر و یا شاید به این دلیل هستند:

  • نگه داشتن آن هموار، 1 منو تنها نقطه انجام ارتباط در هر صفحه است.
  • مجوز و تأیید دامنه خود را تحت برنامه های یکپارچه Google.
  • اجازه دادن به مکان های گوگل و سپس مجموعه ناشر rel / RDF بر اساس آن.
  • تنظیم RDF سازمان را به گوگل آن را یک شرکت تابعه، آن را مطابقت اطلاعات مکان.

این دقیقا همان چیزی نیست که وضعیت شماست، اما اطمینان خاطر شما این است که بازخورد جرمی مانند این احتمالا درست است، فرض کنید شما آن را مورد سوءاستفاده / جاسوسی قرار ندهید.

برای من به نظر می رسد به عنوان بهینه سازی بیش از مجازات پنگوئن متن لنگر. شما 1080 پیوند دارید که حاوی همان الگویی است که به وب سایت شما اشاره دارد، لینکهایی که متنی نیستند و مرتبط نیستند. 1080 پست هر یک که دارای لینک مشابه است به شدت اسپم و بسیار غیر طبیعی است.

اگر من بودم از او می خواهم که تمام این لینک ها را حذف کند، زیرا آنها به طور قطع شما را به هیچ وجه ارزش گذاری نمی کنند و به احتمال زیاد به پروفایل سایت شما آسیب می رسانند.